Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ideja za poboljsavanje oglasnika  (Posjeta: 3259 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #20 : 31 Siječanj, 2010, 03:08:59 »
ja sa okom sokolovim mogu kometirati oglase,ipak smo igor i ja od pocetaka ovdje i nagledali smo se fusa i predivnih primjeraka skutera u prodaji :headbang:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #21 : 31 Siječanj, 2010, 06:00:18 »
ja sa okom sokolovim mogu kometirati oglase,ipak smo igor i ja od pocetaka ovdje i nagledali smo se fusa i predivnih primjeraka skutera u prodaji :headbang:
Dosta kurcenja  ;D

nitko ne dobije bann odmah, bude prvo upozorenje............ i vise puta se upozori prije sankcija  :icon_thumright:
Ja sam pokupio 2 banane, a samo jednom sam opomenut, i to od strane efz-a, ali to je bilo mnogo prije prvog bana :)
Dakle, ta teorija "Prvo pitaj, pa onda tuci" pada u vodu .. Svaka cast moderatorima koji rade svoj posao kako spada, nekim mod-ovima zavidim koliko strpljenja imaju s nama mladjim clanovima :D
Ali pojedini moderatori uistinu ili imaju prekratak fitilj, ili se samo radi o zloupotrebi polozaja, u to necu ulaziti, za to su tu administratori i na kraju ti Eladio.
Nije meni krivo sto sam vise od 60 sati bio bez mogucnosti da pisem ( jednom je bilo 24 sata, drugi put mi je bilo RECENO da ce biti 24 sata, ali sto se oduljilo, to samo doticni zna), krivo mi je sto se stariji clanovi toleriraju, i sto im se popusta u kojekakvim situacijama, a mi "mali clanovi" na*ebemo svaki put.
Dosao sam na ovaj forum u augustu prosle godine .. Dosao sam zato sto sam vidio da forum foncionira kao velika porodica, ali tek sad vidim kako to ide. Moras biti registrovan bar 2 godine, moras imati 4000 i kusur postova da bi te ljudi postovali.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #22 : 31 Siječanj, 2010, 09:44:06 »
@BoLT3K - dragi kolega forumaš, žao mi je ukoliko se osjećaš zakinutim...

Ali, pokušaj malo promotriti situaciju sa stajališta nekog od moderatora... Većina stvari su rečene i ponavljane puno puta, uvijek jedno te isto, a neke si trebao pročitat već kod registriranja...

Isto tako, siguran sam da ti osobno VRLO DOBRO znaš kad iskačeš iz pravila ponašanja, provociraš, itd. Žalosti me što vidim kako ti smeta što je nekima takvo ponašanje možda ponekad oprošteno, a ne činjenica da se uopće tako i ponašaš...

To što nemaš previše 'staža' na ovom forumu, za razliku od mnogih drugih, i nije neki veliki problem... Nitko te zbog toga neće šikanirati, ali isto tako nema razloga da zbog toga imaš i poseban tretman, zar ne...?

Poštovanje, dragi kolega, treba zaslužit... Nikakav broj godina na forumu ili postova ti ga neće automatski donijet...

Što se dužeg banna od propisanog tiče, možda su u pitanju cookie-ji tvog web browser-a... A ako misliš da nije to u pitanju, pošalji eladiu privatnu poruku sa opisom problema... Nitko nije van dohvata pravde, pa ni moderatori i administratori... Ali, da bi se nešto ispitalo, treba prvo bit svjestan kako problem postoji... Samo, sjeti se priče sa malim pastirom koji je često, bez razloga, vikao 'Vuk, vuk...!!!'...

I na kraju, ovaj forum i jeste kao jedna velika porodica... Svaki dan sve veća... To neumitno znači više članova, više modova, više različitih karaktera... Nije lako... Ali, kao i u svakoj porodici, ako poštovanje želiš, poštovanje i zaslužiš, svojim ponašanjem i odnosom prema drugim forumašima... Ili ne...

Najljepši pozdrav...

Doom
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #23 : 31 Siječanj, 2010, 09:53:53 »
nitko ne dobije bann odmah, bude prvo upozorenje............ i vise puta se upozori prije sankcija  :icon_thumright:

prijatelju, i ja sam popil bananka bez upozorenja "zbog spama u trgovini"... a raspravljali smo kolko ja znam o alarmima koje sam planirao naruciti... ako grijesim nek me netko ispravi... nije meni do bana, jebes to. al ako se ide po pravilima, nek se onda toga drzi  :icon_thumright:
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #24 : 31 Siječanj, 2010, 10:44:07 »
@marko_AeRoX - upozorenje pred bann nije pravilo, već preferenca koje se svi više-manje nastojimo držati... Jer član bi već samim time što je član trebao ili znati ili se potruditi saznati pravila na koja je svojim učlanjenjem pristao...

I jesam li napisao: '...žaliti se u potpuno nevezanim temama...' ili '...pošalji eladiu privatnu poruku sa opisom problema...'?

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #25 : 31 Siječanj, 2010, 10:47:45 »
prijatelju, i ja sam popil bananka bez upozorenja "zbog spama u trgovini"... a raspravljali smo kolko ja znam o alarmima koje sam planirao naruciti... ako grijesim nek me netko ispravi... nije meni do bana, jebes to. al ako se ide po pravilima, nek se onda toga drzi  :icon_thumright:
Bas sam htio napisati da je Doom sve rekao gore u postu, ali me doticni preduhitrio :toothy3:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline marko_AeRoX

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1449
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: M. Bistrica
  • Moj Skuter: Yamaha YBR 125
  • Moja Kaciga: Nolan N63
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #26 : 31 Siječanj, 2010, 10:50:23 »
@marko_AeRoX - upozorenje pred bann nije pravilo, već preferenca koje se svi više-manje nastojimo držati... Jer član bi već samim time što je član trebao ili znati ili se potruditi saznati pravila na koja je svojim učlanjenjem pristao...

I jesam li napisao: '...žaliti se u potpuno nevezanim temama...' ili '...pošalji eladiu privatnu poruku sa opisom problema...'?

:zubo:

to je sve ok... al di je to spam? mislim da je bolje da se raspravlja u vec postojecoj temi o necem, nego da se radi bezveze nova tema. ako sam vec htio organizirat to narucivanje alarma grupno, sigurno mi nije bilo u cilju da narucim neki škart ili da narucim 10 komada koje nitko nebude htio i napravim si trosak. trebalo je o tome raspraviti i smatram da to nije spam, jer nije bilo offtopica kolko znam...
Opa, Marko više nije dijete, on je postao muškarac  :laughing9:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #27 : 31 Siječanj, 2010, 12:32:17 »
Dooms-Uvidjam ja svoje greske, i nije mi svejedno sto sam ih pravio, naprotiv, dosao sam ovdje da bi mogao biti uzor nekim clanovima koji ce na forum doci za neke 2-3 godine .. Da bi im mogao biti uzor kao sto su neki clanovi meni/meni bili.
Forum treba propagirati skutere, druzenje skuterasa, PRIJATELJSTVA I DRUZENJA IZMEDJU NAVEDENIH. Moguce da grijesim, al' po meni, pod prijateljskim raspolozenjen se ne podrazumijeva "Ja cu ban i Boga ako pocne sranja raditi" i slicne gluposti. To veze nema ni sa kakvom porodicom, stovise to je obicni primjer bogohuljenja i neznam kako doticnog nije stid i sram svojih godina da slicno pise.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #28 : 31 Siječanj, 2010, 12:54:48 »
Sve je to lijepo, ali... Još jednom...

...
I jesam li napisao: '...žaliti se u potpuno nevezanim temama...' ili '...pošalji eladiu privatnu poruku sa opisom problema...'?

:zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #29 : 31 Siječanj, 2010, 14:02:47 »
vidim da i danas ima fulanja u oglasniku.... :icon_biggrin:

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #30 : 31 Siječanj, 2010, 14:51:14 »
Sve je to lijepo, ali... Još jednom...

Zamilio bih da se izbrisu ovi moji komentari gore .. Nema smisla pricati.
Hvala

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #31 : 31 Siječanj, 2010, 16:01:44 »
ova tema ide u krivom smjeru,

rezime --> komentiranje je dozvoljeno svima s debelim argumentima, a preporuka je prijava posta uz komentar  :glasses9:


ako zelite raspravljati zasto sam ja dobio bann a ovaj drugi nije , prvo se malo razmislite da li zelite ulaziti uopce u takvu raspravu , a onda otvorite novu temu .


 :lockme:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: ideja za poboljsavanje oglasnika
« Odgovori #32 : 31 Siječanj, 2010, 16:06:55 »
Doom... svaka čast.  :icon_thumright:  :notworthy:

Tko je tu sa pozitivnim i konstruktivnim stavom ima uvijek kod svakog moda ili admina više kredita nego onaj koji je tu da ubije dan jer nažalost drugačije nezna ili mu se neda.
Takvima se ne progledava kroz prste jer naravno, nema smisla. Ovo je forum koji promiče druženje i scenu kao takvu i na takvoj sceni uvijek ima pozitivnih i negativnih karaktera.
Mi smo tu čisto iz razloga što eto, neki put se zloporabe prava koja članovi imaju na ovom forumu a isti ti često ne shvačaju da je ovo PRIVATNI forum registriran na osobu i ta ista osoba je zakonski obavezna držati se nekih pravila. Dragi moji, ta pravila ste prihvatili samim učlanjivanjem na forum isto kao što sam i ja, i kao što je bilo tko od mod/admin ekipe prihvatio učlanjenjem na forum i tu su za opču dobrobit foruma.

Ovo se ticalo raznih crackova, linkova, zloporabe droga, ilegalnih aktivnosti i srodnih djelatnosti. Iz tog razloga se nemojte čuditi što smo posebno ažurni da se isti sadržaj makne.

Ovo je forum sa tematikom skuter scene i kao takav bi morao promicati druženje putem skupova, raznih projekata i same riznice znanja. Nažalost, mnogi dođu, ne pogledaju pravila, ne ispune profil, ne koriste search opciju i ne predstave se a glasni su od početka. Zar je stvarno normalno očekivati da če takav imati ikakav bonus na forumu? I onda kad ga se opomene nastaje show jer eto, ONI SU DOŠLI i mi se moramo klanjati. Nažalost, na takve sam i ja alergičan a kamoli drugi koji su tu duže i prošli su puno više toga nego moja malenkost. Na sreču, veči postotak članova je s pozitivnim stavom i daju si truda barem malo pogledati kakva je sredina u kojoj se nalaze i nastoje se uklopiti u istu.

Isto tako ima starije ekipe koja prekorači stvari jer... im je ili dosadilo, ili su si dali prava više nego što imaju ili se jednostavno zalaufaju pa im se desi. Opet ponavljam, oni koji su normalni imaju tu popusta i ne kažnjava ih se nego je obično jedna opomena ili nešto slično dovoljno. Često se i pusti spika kad se vidi da ne ide u prepucavanje nego je zahebancija između ljudi koji se znaju. Kad prođe, iz poštovanja prema vlasniku threada, ista zajebancija se makne.


Genaralno ono što mogu reči je da kako ste se Vi postavili prema forumu tako smo se i Mi ostali postavili prema Vama.
Ne, tu ne mislim mod/admin team več sve članove koji su u ovoj zajednici i koja kao takva MORA funkcionirati na način da ispoštuje svačije pravo i da tolerira mnoge članove koji su tu sa različitim gledištima.
Shvatite da je ovo internacionalni forum i da tu ima ljudi svakakvih nacionalnosti sa srodnom jezičnom osnovom i pojedinac koji je problematičan i glasan, samo šteti sebi, svom ugledu i nekakvoj idili kojoj težimo na ovom forumu i kao takav se mora sankcionirati jer ako se ne poduzme ništa automatski štetimo ostatku foruma a kao što sam napisao, nismo tu radi pojedinaca!


No, i Mi kao mod/admin team smo samo ljudi i kao takvi reagiramo ljudski, postoje situacije kad je netko od nas pogriješio no ja osobno mogu reči da ako sam i reagirao preburno, sigurni budite da sam se ispričao toj osobi i da sam svakako se potrudio izgladiti stvari. Hebga... svi Mi imamo svoje živote koji su takvi kakvi jesu i imamo dobrih i loših dana što se zna odraziti na odluke no eto, zbog toga se biraju ljudi koji to svode na što manju mjeru kako bi ostalima na forumu osigurali ravnopravnost jer isto tako kako pojedinac šteti forumu, mod sa krivim smislom za svoj posao šteti višestruko više a največi prioritet je da se to ne dozvoli.

Dakle, ništa što mi ne radimo nije tu bez pozadine, u to budite sigurni a neki put je dovoljno samo pitati zašto i kako. Stvari se lakše riješavaju ljudski nego drekom i vikom.  :hello:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"