Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: peugeot  (Posjeta: 2445 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline drazen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot jet force 50
peugeot
« : 13 Srpanj, 2007, 01:49:32 »
evo da ne filozofiram previse znam da je peugeot u kur*u kaj se tice tuninga al jebiga... imam  jet force 50, star je godinu dana i odlucio sam se za neki tuning! posto se vi tu svi bavite s tuningom i kuzite se u to, zamolio bi vas da mi preporucite dijelove za midrace tuning koji bi bili najbolji i dali se to uopce isplati stavljat na peugeot!! hvala

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: peugeot
« Odgovori #1 : 13 Srpanj, 2007, 08:25:26 »
Koliko znam taj jetforce nema karb nego injektor. Za takve mašine su ti dijelovi za tuning dosta skuplji nego za ove mašine koje su na karb.

Ja bih ti ožda prije preporučio da prodaš svog i kupiš jači skuter, ali neka ostali još kažu što misle (i jesam li se slučajno prevario)  :)
Who's looking for punishment ??

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: peugeot
« Odgovori #2 : 13 Srpanj, 2007, 14:35:40 »
evo da ne filozofiram previse znam da je peugeot u kur*u kaj se tice tuninga al jebiga... imam  jet force 50, star je godinu dana i odlucio sam se za neki tuning! posto se vi tu svi bavite s tuningom i kuzite se u to, zamolio bi vas da mi preporucite dijelove za midrace tuning koji bi bili najbolji i dali se to uopce isplati stavljat na peugeot!! hvala

Ne isplati se stavljati na nijedan skuter, kupis jaci i na miru si, ovako stalno neki k**ra* ne valja...

St ose ovog drugug tice, nisam nikad isao za tim ekako pežoa natjunirati tako da ti ne mogu pomoci oko djelova...

Stavi komprsor od mercedesa na njega.  :laughing6:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2007, 18:38:18 »
Koliko znam taj jetforce nema karb nego injektor. Za takve mašine su ti dijelovi za tuning dosta skuplji nego za ove mašine koje su na karb.

Ja bih ti ožda prije preporučio da prodaš svog i kupiš jači skuter, ali neka ostali još kažu što misle (i jesam li se slučajno prevario)  :)
koja ti je verzija jet forca,imas sa injektorima i karb verziju

Offline drazen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot jet force 50
Odg: peugeot
« Odgovori #4 : 14 Srpanj, 2007, 03:27:48 »
Koliko znam taj jetforce nema karb nego injektor. Za takve mašine su ti dijelovi za tuning dosta skuplji nego za ove mašine koje su na karb.

Ja bih ti ožda prije preporučio da prodaš svog i kupiš jači skuter, ali neka ostali još kažu što misle (i jesam li se slučajno prevario)  :)
koja ti je verzija jet forca,imas sa injektorima i karb verziju

to je proslogodisnji model i brijem da ima karburator jer su se oni sad injektorima kvarili zbog lose kvalitete benzina u hrvatskoj( tak sam bar ja cul) :hmh:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot
« Odgovori #5 : 14 Srpanj, 2007, 13:37:54 »
moram provjerit da li imam kit za jet force,koliko kosta itd., pa ti javim :icon_thumright:

Offline drazen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot jet force 50
Odg: peugeot
« Odgovori #6 : 14 Srpanj, 2007, 14:56:09 »
moram provjerit da li imam kit za jet force,koliko kosta itd., pa ti javim :icon_thumright:

ok! puno hvala na trudu :notworthy:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: peugeot
« Odgovori #7 : 14 Srpanj, 2007, 15:24:55 »
j#bo ga ti, kak ne znas jel imas karb ili injektor, al bit ce da je karb jer su izbacili te s injaktorima, kao sto i sam kazes

za injektor jet force kao i za ditece imaju samo polini i malossi kitovi, preko 2000kn

a za karb ovo http://scooter-center.com/catalog/default.php?cPath=4_22_6205_6239
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot
« Odgovori #8 : 14 Srpanj, 2007, 19:06:12 »
evo ti stranica za dijelove,tu imas sve od vijka do gume
p.s. igor.sb. ti je stavio samo na kitove motora
http://scooter-center.com/catalog/default.php?cPath=4_22_6205&PHPSESSID=3c21d1c4c5940672bc55b68faa32bb37

Offline drazen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot jet force 50
Odg: peugeot
« Odgovori #9 : 15 Srpanj, 2007, 18:30:00 »
decki puno hvala na trudu  :notworthy:

Offline drazen_zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot jet force 50
Odg: peugeot
« Odgovori #10 : 15 Srpanj, 2007, 18:35:39 »
jos samo jedno pitanje....ove dijelove na ovoj stranici, jel se to mora narucivat tam prek neta ili ima i kod nas negdje za nabavit? :happy6:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: peugeot
« Odgovori #11 : 15 Srpanj, 2007, 18:47:30 »
sto se tice malossija najeftinije ces proci u piaggio ducanima, a imas i u benconiju, i ostalim tim trgovina u zg i u blizoj okolici

malossi sport 70 - 1200kn

a sto se tice spuhova, uzmi leovince zx imas u benconiju - 1100kn

jos bi trebalo i multivar(malossi) također piaggio ducani - 500kn

i karb bi trebao veci, min 17,5 isto becony - 500kn (ima i polovnih)....a mozda i imas 17,5 seriski, ne znam nista o tim peugeotima
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: peugeot
« Odgovori #12 : 15 Srpanj, 2007, 19:49:59 »
Na jetforcu je ja mislim karb 17,5,a sta se tice ovih dijelova mozes ih kupit i kod nas,jeftinije ces proc nego da narucujes