Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koje vilice i kočnice na Lunu  (Posjeta: 2642 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Koje vilice i kočnice na Lunu
« : 26 Siječanj, 2010, 19:39:05 »
Dok je još ovako hladno vani htio bi pripremiti skut za sezonu pa me zanima koje vilice staviti gore, a da ne propišaju kao trenutne za 5tkm  :icon_biggrin: ?
Također me zanima što bi se moglo namontirati naprijed da to koči relativno dobro(koji disk, čeljusti pašu rego) ?




Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #1 : 26 Siječanj, 2010, 23:10:19 »
a nis ako imas novaca...

kupi vilice od aeroxa,brembo kljesta njegova,pleteni lajtung i pumpicu gore naravno...

skini svoje vilice ipresaj stup i isto tako i na roxovim i upresaj u svoj stup u trokut od roxa...stavi te vilice gore,sa pužom i svim gore,kupi s6 disk za 130e i kvalitetne plocice...

vilice daj reparirat ak su loše,i imas nove vilice i brenzu...dobra guma naprjed i koči ko veliki!!

ali ono kaj je dobro košta

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #2 : 26 Siječanj, 2010, 23:24:08 »
Ne kuziim kaj ce ti bolje kocnice na Luni?
Meni su moje skroz ok,super koce na suhom,a na mokrom su gume problem,radije investiraj u gume

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #3 : 27 Siječanj, 2010, 08:23:24 »
Ne kuziim kaj ce ti bolje kocnice na Luni?
Meni su moje skroz ok,super koce na suhom,a na mokrom su gume problem,radije investiraj u gume

Sorry šefe, ali pitanje nije bilo što će mi bolje kočnice na Luni, nego koje pašu gore ;)
A na skuteru koji ide 90km/h mi sigurno nisu dosta serijala kočnice jer sa njima staješ prekasno...

2 rakitje: S tim uprešavanjem se nebi baš zafrkavao, a amortizere bi drage volje reparirao kada bi to netko u Zg i okolici odradio kako se spada da ne moram ići u Rijeku. Zanima me s čega pašu gore kočnice bez pretjerane kemije ako je ikako moguće?


Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #4 : 20 Veljača, 2010, 01:36:51 »
kocnice su katastrofa na luni , ja sam probao stavit brembo celjusti samo naprijed i mogu rec da nije neka razlika, i opet sma vratio serijalu, skroz isto , treba po meni veci disk, vece celjusti i sigurno pletene lajtunge za naprijed slozit kocnicu kako spada... a pitanje sta napravit iza sa onim katastrofalnim bubnjom, malo jest pomoglo rjesenje "by gozz" al sve u svemo josuvijek je lose... 

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #5 : 20 Veljača, 2010, 02:25:52 »
gle ovako....pleteni lajtung ti je skup...metar 100 kuna ako ne i vise...a treba ti nekih metar i pol ja mislim....
sad neznam koliko sam ja platio...onda ti trebaju i nastavci za te lajtunge...ja sam platio oko 100 kuna one sarafe ako se ne varam...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #6 : 20 Veljača, 2010, 10:34:09 »
U servisima za lunu se prodaju neke aftermarket straznje pakne neznam koje marke al zadnja koci bolje neg prednja :laughing7:
Za disk neznam, samo druge pakne i disk kvalitetniji, trebalo bi bolje kocit :hello:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #7 : 20 Veljača, 2010, 10:35:12 »
rakitje ti je najbolje rekao... pripasati vilice od rox-s i čeljust i imas postene kocnice i ovjes
taj sam

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #8 : 20 Veljača, 2010, 10:37:26 »
rakitje ti je najbolje rekao... pripasati vilice od rox-s i čeljust i imas postene kocnice i ovjes

Dali pasu stupovi?
Mislim da je jedan stavio s malo starijeg f15, ali nisam siguran :dontknow:

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #9 : 20 Veljača, 2010, 11:30:20 »
a amortizere bi drage volje reparirao kada bi to netko u Zg i okolici odradio kako se spada da ne moram ići u Rijeku.

ako ti je već problem za prebaciti vilice,onda ti ne bih smio biti problem popraviti stare,ja sam to radio i vjeruj vrlo je jednostavno,jednostavnije i jeftinije nego nekome dati 400kn+ za to

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,29628.msg450208.html#msg450208  :icon_thumright:
MADE IN ITALY

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #10 : 20 Veljača, 2010, 11:34:38 »
Dali pasu stupovi?
Mislim da je jedan stavio s malo starijeg f15, ali nisam siguran :dontknow:
ima u robertovom projektu kako je on to radio... mislim da mu je hac zavarivao vilice na stup od lune...
taj sam

Offline ratz_hell

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 553
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Omiš
  • Moj Skuter: Luna Vision Black Ed
Odg: Koje vilice i kočnice na Lunu
« Odgovori #11 : 20 Veljača, 2010, 11:57:49 »
robert je mjenjao vilice da bi mogao stavit felgu od roxa, pitanje je  zasto bi ti mjenjao vilice ? lunine su dobre nego su samo punjene sa 15w uljem ili 10w uljem pa su zato tvrde, lakse ti je to sve raskopat i stavit mekse ulje npr 20w i usput zaminis semering i ako je to ono sto te muci... meni bolje koci prednja nego zadnja, al black edition ima naprijed taj tkzv ABS pa valjda zato...koliko sam proucio taj ABS popularni cini mi se da je to samo neki regulator pritiska...