Općenito > Trgovine

Gdje držati skuter?

<< < (2/8) > >>

r.e.!:
Ja sam prošlu zimu zaboravio našpricat auspuh WD-om i zahrđao je. I ostale metalne dijelove je poželjno našpricati.

roby44:
ja svog odma prvi dan cijelog sa WDom, mogu se i plastike da se voda ne zadrzava na njima nego samo klize.  :icon_thumright:

enigma:
e vidiš, ovo za wd nisam znao...da, već sam primjetio na nekim dijelovima auspuha da se malo guli boja :dontknow:

stavio sam si neku nadstrešnicu ovih dana al prokišnjava, pa sam jedino stavljao najlon na sjedalo....e odmah ću pošpricat wd-om sve te dijelove koji nisu kromirani pa valjda neće zarđat...vidjet ću u pevecu za tu ceradu jer u zimi se sigurno neću vozit svaki dan...po 10-15 dana će samo stajat,stoga valja spriječit piz...... :glasses9: hvala na savjetima :headbang:

roby44:
uspuh hoce, njega ako i pospricas WDom zagrijava se pa nema bas koristi od toga, jedino farbanje pomaze.

enigma:
bah, najveći je problem što čovjek nema vremena da se zabavlja takvim stvarima...pored svega...

ajd za početak wd...pa ako bude kritično, sastrugat ću ga i ofarbat...budući da je sav crn, onda auspuh u žuto?! :headbang:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju