Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ljudi stize me zadnji kraj  (Posjeta: 2042 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Ljudi stize me zadnji kraj
« : 10 Srpanj, 2007, 23:53:37 »
E ovako...sa vxrom problem...nije bas problem al valjalo bi par recenica iz iskusnih usta:) ovako na motoru su zadnji armortizeri bili skroz zavijeni da se nevide navoji...i danas mi neda djava mira i ja to okrutim malo idvijem ja to za jedno 2-3 onih navoja da se vide ko to je da bude kruće...veceras se vozam ono ligam po okukam samo me iznosi...ima li to veze sa tim otvrdnjivanjem armortizera?? kako je najbolje za nase ceste rupaste:) ili je tako tvrdje samo za staze...kako je najbolje da stavim??? :help: :glasses9:
DISCOPULIS

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #1 : 11 Srpanj, 2007, 22:10:47 »
itekako kad si produžio amortizer povisio si sic a sa time povisio si i točku ravnoteže što kod skutera nije pametno osim ako stuntaš
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #2 : 11 Srpanj, 2007, 22:21:50 »
oo to stari...skuzio sam ide mi 5 puta bolje na zadnji...gledam sto je konto sam ono nema kapi u rezervaru pa je zbog toga...ima to veze al su armortizeri odigrali svoju zadacu...Reci mi jel bolje tako s tvrdim armortizerima za pocetnika stuntera na vxru?
DISCOPULIS

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #3 : 12 Srpanj, 2007, 11:47:38 »
pitaj stuntere ja ti to nisam pa ti nemogu reči
Piaggio X9 250  Black Box

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #4 : 12 Srpanj, 2007, 23:25:50 »
ako otpustis amortizere skroz motor ce ti bijezati po zavojima ako ga znas nastelati onda nece ,a ako do kraja ih zasarfis to ni nece bit dobro
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #5 : 13 Srpanj, 2007, 14:39:22 »
E ovako...sa vxrom problem...nije bas problem al valjalo bi par recenica iz iskusnih usta:) ovako na motoru su zadnji armortizeri bili skroz zavijeni da se nevide navoji...i danas mi neda djava mira i ja to okrutim malo idvijem ja to za jedno 2-3 onih navoja da se vide ko to je da bude kruće...veceras se vozam ono ligam po okukam samo me iznosi...ima li to veze sa tim otvrdnjivanjem armortizera?? kako je najbolje za nase ceste rupaste:) ili je tako tvrdje samo za staze...kako je najbolje da stavim??? :help: :glasses9:

Ja tebe ne razumijem, na kojem je to jeziku  :icon_scratch: ????? "Ono ligam po okukam" :dontknow:

 :laughing6: :laughing6:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #6 : 13 Srpanj, 2007, 20:28:45 »
lige i taljige kuš ti to rista odnekuda pado iznebuha
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: Ljudi stize me zadnji kraj
« Odgovori #7 : 15 Srpanj, 2007, 17:26:29 »
hehe do you speak naški? hehe aj kent andrstend....a nema veze...eto hvala vam pomogli ste mi ipak sam ja stunter pa cu to otvrdnit...hehe
DISCOPULIS