Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Test 4T auspuha  (Posjeta: 27149 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #20 : 27 Siječanj, 2010, 19:48:51 »
Sigurno je velika razlika izmedju mog Matrix-a 125 i necijeg VX-a ili VXR-a, ali kad sam stavio Serdja na Matrixa dobio sam bar 30% performansi, ubrzanje se ne moze porediti, start isto, krajnja je samo za trunku veca.. Znam da je seriski spuh na njemu bio tesko sranje, ali skuter prije i poslije Serdja se ne moze porediti  :dontknow:

Offline zedooo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 441
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Atlantic 200
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: štok
  • MojSpuh: štok
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #21 : 27 Siječanj, 2010, 20:58:46 »
ma bio sam malo nadrkan pa mi se nije dalo lijepo pisat, šta odma svi skačete :)

baotianci nadrkani? pa kad nas stalno zajebavate vi sa "pravim" motorima  :laughing7: al dobro, budu uskoro zabranili cvajere zbog zagađivanja okoliša hehe :happy3:

netko je tu napisao (pametan čovjek) da sa protočnijom spuljom i skutom naštelanim da radi po tome ide bolje. Hvala bogu, gore ne može ić :)
ciljam cijelo vrijeme na 19mm usis, 19mm karb, 19mm ulaz na glavi, 19mm izlaz na glavi. Jedino mi je grana uža (i ventili)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #22 : 27 Siječanj, 2010, 23:01:21 »
Molim vas da se ne svađate!  :nono: Kvarite finu temu koja moze pomoci skuterasima..  Ak imate nes, rjesite to u suceljavanju korisnika..  :icon_biggrin:

Istina,zakaj da kvarimo tak korisnu temu  :jerk:

Moram napisat u vezi s temom da je 4road vjerojatno skkuplji zato kaj se s njim dobije homologacija i garancija,dak da si miran kaj se tice murje.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #23 : 28 Siječanj, 2010, 01:04:42 »
Sigurno je velika razlika izmedju mog Matrix-a 125 i necijeg VX-a ili VXR-a, ali kad sam stavio Serdja na Matrixa dobio sam bar 30% performansi, ubrzanje se ne moze porediti, start isto, krajnja je samo za trunku veca.. Znam da je seriski spuh na njemu bio tesko sranje, ali skuter prije i poslije Serdja se ne moze porediti  :dontknow:

daj koju sliku serde na matrixu. imaš koju sliku te delte, overrangea, itd šta si sve nabroja...na kinezu? daj da narod vidi, nemoj se sramit :glasses9:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #24 : 28 Siječanj, 2010, 01:10:19 »
Bit ce sve u garazi. Zasto bih se sramio svog Matrixa ?  ;D
I samo da te ispravim, moj Matrix nije cistokrvni kinez, nemozes ga stavljati u isti kos sa ispodprosjecnim kinezima, jer kvaliteta nije ni priblizna.
Posto osjecam odredjenu dozu sarkazma u tvom komentaru, slobodno posalji svoju MSN adresu na PM, pa ces vidjeti da to nisu samo suplje rijeci malog djeteta. Sto se tice OR-a, on nije na skuteru, sve ostalo je tu.
Hvala.

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #25 : 28 Siječanj, 2010, 01:27:46 »
I zaboravih napisati .. Cijenim tvoje znanje u vezi skutera, i stvarno cijenim tvoj projekt ( cak mi slika tvog Warrior-a stoji na desktopu :D ), ali mislim da nije uredu da mi se tako obracas.
Uostalom, da sam se htio praviti vazan s necim sto nemam, nebi kao skuter naveo svog Matrix-a, vec bi napisao da vozim NRG-a, SR-a, Roxa, Runnera, kao sto radi vecina clanova.
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2010, 01:30:12 BoLT3K »

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #26 : 28 Siječanj, 2010, 01:40:03 »
nemoj ništa skužit ko uvredu al neke su mi stvari ovde komične...niti mi se neda trudit tupit i objašnjavat kad su svi neki gaseri čim nataknu bilokakvu limenku da im skuter prdi...odma ide 300...

e da...vidim da većina "stručnjaka" vozi nekakve cvaje, bautijane...i koliko vidim niko od njih nema nijedan auspuh o kojem se vode rasprave?

ja san sam slaga, pa radia granu od glave komplet nanovo, kopira leovincija, pa top itd itd...cili uživljen tribalo bi to ić bolje...pa sidnem na motor on ide koda vozim 200kg iza sebe još...pa štelaj, jebi se sa svim tim...i nakraju dođeš do toga da ti se čini da skuter ide isto...pa san neka mirenja radia, ispada neko SITNO poboljšanje...al virujen da je to čisto zbog katalizatora u serijskom auspuhu...i nakon svega opet mi je motor življi na samom startu sa seijalom nego sa otvorenim...otvoreni funkconira tek kad se motor zavrti...inače...frula...

uostalom nisan ga ni stavia zbog tog sitnog poboljšaja...nego eto čisto zbog zvuka i vizualnog dojma...ova dičija prepucavanja i lovačke priče o nekin ludim performansama ispadaju komična... :laughing7:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline BoLT3K

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1168
  • Spol: Muški
  • Ultimativno multiplatinasti kultni sultan Offa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Goražde.
  • Moj Skuter: Keeway Matrix 150+
  • Moja Kaciga: Shoei XR800 TC4
  • MojSetup: Zaslijepljujući
  • MojSpuh: Protočni
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #27 : 28 Siječanj, 2010, 01:48:52 »
nemoj ništa skužit ko uvredu al neke su mi stvari ovde komične...niti mi se neda trudit tupit i objašnjavat kad su svi neki gaseri čim nataknu bilokakvu limenku da im skuter prdi...odma ide 300...

e da...vidim da većina "stručnjaka" vozi nekakve cvaje, bautijane...i koliko vidim niko od njih nema nijedan auspuh o kojem se vode rasprave?

ja san sam slaga, pa radia granu od glave komplet nanovo, kopira leovincija, pa top itd itd...cili uživljen tribalo bi to ić bolje...pa sidnem na motor on ide koda vozim 200kg iza sebe još...pa štelaj, jebi se sa svim tim...i nakraju dođeš do toga da ti se čini da skuter ide isto...pa san neka mirenja radia, ispada neko SITNO poboljšanje...al virujen da je to čisto zbog katalizatora u serijskom auspuhu...i nakon svega opet mi je motor življi na samom startu sa seijalom nego sa otvorenim...otvoreni funkconira tek kad se motor zavrti...inače...frula...

uostalom nisan ga ni stavia zbog tog sitnog poboljšaja...nego eto čisto zbog zvuka i vizualnog dojma...ova dičija prepucavanja i lovačke priče o nekin ludim performansama ispadaju komična... :laughing7:
Ma uvrijedio sam se kad si mi Matrixa nazvao Kinezom :D
Postoje 2 tipa serijskih spuhova na Matrixu 125/150, jedan je slicnog oblika kao serijski u naprimjer VX-a, a drugi je oblika rezonantnog 2T spuha. S ovim prvim su performanse znatno bolje nego s tim "wannabe rezonantnim".
Ako si vozio Matrix-a sa ovim drugim auspuhom, znas o cemu ti pricam. Skuter jedva prebacuje 70km/h. E sad, mozda mi se brzina pricinjava samo zbog zvuka, ili sta ti ja znam cega, ali skuter je sigurno bar duplo zivlji nego prije. Vjeruj-Ne vjeruj, tvoj izbor.
A evo ti i ovaj link http://www.facebook.com/?ref=home#/photo.php?pid=30601244&op=1&o=global&view=global&subj=1192257488&id=1192257488&fbid=1211530647049, samo da vidis da postujem tvoj rad, i ne znam zasto ti ne bi postovao moj.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #28 : 28 Siječanj, 2010, 01:59:04 »
a kao keeway nije kinez? :D

nemoj me krivo služit da sam bahat zbog motora? gluposti :D pa j****u nekad davno san i ja vozia tomosa, bautijana...itd itd...nikad me nije bilo sram nit će bit :glasses2:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #29 : 28 Siječanj, 2010, 08:54:26 »


Lakše malo nadalje.  :icon_biggrin:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #30 : 28 Siječanj, 2010, 17:22:21 »
Napisamo sam da spuhovi ne daju nikakve performanse, pa je besmisleno raditi grafove.. 125 ili 250 kubika je pre malo da bi se osjetno dobilo na performansama.. Na 500 i vise, se mogu dobiti neke performanse..

Jedno je 2T a drugo je 4T.. 2T spuhovi daju i vise nego osjetno preformansa (Dakako na 2T skuteru).

svejedno nevidim razlog zbog kojeg se ova tema zove Test 4T auspuha, jesi možda nešto testirao ili samo ubacio videa auspuha?  :icon_biggrin:

imao sam običnog Serdarevića trioval (s titan kapom,ali na uskoj grančici)  -bio sam zadovoljan zvukom i nešto se sitno dobilo s lakšim kuglicama  :icon_thumright:


Serdarevića trioval s karbonskom kapom (top je bio dug samo 43 cm  :icon_biggrin: ,ali na uskoj grančici što je i razlog prodaje  :-[ ) -bio sam zadovoljan zvukom i nešto se sitno dobilo s lakšim kuglicama  :icon_thumright:

 




i sada napokon Deaka , na široj grani  :love4:



Deak ima najbolju završnu obradu,najljepše mi stoji na runneru, dobije se polugrana koju Serdarević naplaćuje 50€ , 6 dana nakon  naruđbe auspuh došao  na vrata. sve pohvale gosp.Igoru.....
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2010, 17:33:37 vx »
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #31 : 29 Siječanj, 2010, 15:40:41 »
ovaj kratki serdo mi jebeno izgleda!

@vx - koliko si para ukupno dao za deak-a?
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #32 : 29 Siječanj, 2010, 16:05:29 »
a kada sam ja bio uzeo deaka svi me posrali..napokon da vam je doslo u glavu i svi pokupovali deaka i odjebali serdu.. :icon_thumright:

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #33 : 29 Siječanj, 2010, 16:10:46 »
ovaj kratki serdo mi jebeno izgleda!

@vx - koliko si para ukupno dao za deak-a?

1900kn

a kada sam ja bio uzeo deaka svi me posrali..napokon da vam je doslo u glavu i svi pokupovali deaka i odjebali serdu.. :icon_thumright:

ti si imao Deaka na onoj uskoj grani, ona mala grana je preduga+ ulaz u top je duži kad je ta grana , pa je sve skupa to bilo dosta nisko,nije pratilo liniju repa i top je na kraju stršio dosta iza gume. ono mi se uopće nije sviđalo.
dok je moj Deak kraći i na širokoj grani,pratit će liniju repa (malo je podignut) tako da će stati savršeno  :glasses2:

Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #34 : 29 Siječanj, 2010, 16:17:13 »

ti si dao napravit deaka da bude kao nikonov??

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #35 : 29 Siječanj, 2010, 16:28:57 »
skroz su isti, Marin mi ga je i naručija  :toothy9:
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #36 : 29 Siječanj, 2010, 16:29:52 »
skroz su isti  :toothy9:
koja je duzina topa jesi mjerio??

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #37 : 29 Siječanj, 2010, 17:02:05 »
a kada sam ja bio uzeo deaka svi me posrali..napokon da vam je doslo u glavu i svi pokupovali deaka i odjebali serdu.. :icon_thumright:
ja sam od poetka govorio da je serdarevic poluproizvod naspram deaka...
brate radio mi je ta frenda topove za novu r1, pa to ne lici na nista, ima dosta fusa...prodan je nakom 2 dana.
4t

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #38 : 29 Siječanj, 2010, 17:11:04 »
1900kn

ti si imao Deaka na onoj uskoj grani, ona mala grana je preduga+ ulaz u top je duži kad je ta grana , pa je sve skupa to bilo dosta nisko,nije pratilo liniju repa i top je na kraju stršio dosta iza gume. ono mi se uopće nije sviđalo.
dok je moj Deak kraći i na širokoj grani,pratit će liniju repa (malo je podignut) tako da će stati savršeno  :glasses2:


ja sam doma imao 2 deaka...ostavio sam sebi ovaj s polupanim plastom,ali je cijela cijev sira od ove druge sta sam imao,zasada cu samo presvuci plast dok ne dodje hexagonal

Offline bole

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
  • Moj Skuter: NRG
  • Moja Kaciga: šljem :D
  • MojSetup: MHR replica
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Test 4T auspuha
« Odgovori #39 : 01 Travanj, 2010, 23:28:06 »
ima netko prijedlog za vx 125 ?