Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.  (Posjeta: 2580 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« : 10 Kolovoz, 2006, 02:03:08 »


SADRZAJ

8. Suzukijeva skola voznje
Madjarski as Atila Szabo pokazao je nasem citatelju, ludo hrabrom Zagorcu Rikardu Kunsteku, sve tajne jurnjave po trkacoj stazi

10. Novosti
Kakva nas invazija novih modela ceka u narednoj sezoni

13. Akcija - Skuteri za cure i decke
U tradicionalnoj Moto klubovoj i Auto klubovoj akciji, odlikasi otisli kuci s dva poklonjena skutera, kacigama i jaknama

16. Novosti
Procitajte sve o modelima koji ce zariti i paliti 2007. godine

18. Vozili smo Ducati 999 SBK
Na stazi u Mugellu sjeli smo na trkaci SBK Ducati Rubena Xausa i potjerali ga 307 km/h

22. Usporedni test - Nakedi x 5
Pet Japanaca protiv jednog Talijana. Usporedili smo najzanimljivije nakede na trzistu

30. Kako ljubimca za?tititi od kradje
Lopovi su svaki dan sve lukaviji i sposobniji. Motocikli nestaju, a crno trziste cvjeta. Donosimo vam savjete kako zastititi svog ljubimca od nestanka u Giginoj supi

34. Test Honda Valkyrie 1800
Duh drevne vikinske bozice Valkyrie zazivio je u oblicju basnoslovno skupog Hondinog cruisera, s kojim smo medju rijetkim Europljanima projahali cestama Istre i Primorja

38. Vozili smo Aprilia 50 RS, SX i RX
U Veneciji smo iskusali temeljito obnovljene najmanje modele slavne talijanske marke, koji se uz vrhunski dizajn i tehnologiju odlikuju i ultimativnim voznim svojstvima

42. Autoskola nije samo za strebere
Vozacke dozvole za voznju motocikala i mopeda oduvijek su bile tabu tema medju bikerima. Procitajte iz pera Ludog Djeda kako ih se docepati u skokovima

46. Test Suzuki GSX 1400
Najveci naked na trĺistu snazan je poput bizona i tezak kao omanji kamion. Isprobali smo njegovu nabrijanu verziju, koja udara poput malja

48. Vozili smo Piaggio MP 3
Vozila na dva kotaca s vremena na vrijeme dobiju i genetski modificirane nasljednike. Otkrivamo vam za sto je sve sposobna nova, revolucionarna Piaggiova trokolica

52. Trziste
U nasoj tradicionalnoj moto burzi otkrivamo broj prodanih motocikala u prvom polugodistu 2006. i tko vodi kolo medju trgovcima

54. Prerade Ducati Multistarda 1000 DS S
Ducati Multistrada je prije nekoliko godina unio pomutnju medju konstruktorima motocikala postavsi rodonacelnikom potpuno nove klase. Testirali smo njegovu do jaja nabrijanu inacicu 

58. Vozili smo Kawasaki ZX10R
Novi Ninja prasi, koci i izgleda bolje nego ikad. Potjerali smo ga k'o vrag gresnu dusu po mokrom asfaltu staze Panonia Ring u Madjarskoj

60. Poznati za upravljacem
      Tony Cetinski
Najpoznatiji biker medju pjevacima, osim slavujskog glasa, ima i slifa za vozila na dva kotaca, koja povremeno koristi i kao ljubavnu loznicu

64. Test Derbi GP 250
Prvi u Hrvatskoj isprobali smo novog spanjolskog supersportasa medju skuterima

67. Hard test Honda CBR 600 RR- 6000 km
Iako smo joj vadili mast tijekom prva tri mjeseca, nasa redakcijska jurilica potrosila je samo komplet guma

68. Hard test Gilera Nexus 250 i.e.
Stigla je prije samo nekoliko dana i odmah postala ljubimicom za kojom se otima cijeli Moto klubov testni tim

70. Test TGB R50X Jet Fighter
Najveci aduti malog tajvanskog skutera, koji je poharao Njemacku, su atraktivan dizajn i povoljna cijena

72. Test Kymco People 200 S
Zahvaljujuci velikim kotacima, vizljastoj liniji i umjerenoj potrosnji, dopadljivi korejski skuter retro dizajna privlacan je pripadnicima svih generacija

74. Vremeplov Norton Wankel
Povijest moto industrije obiljezena je nizom neuspjelih projekata. To ne znaci da su njihovi plodovi nezanimljivi revnim kolekcionarima

79. Hard test Kymco 50 Super 9
Tijekom prvih 1500 kilometara samo je jednom zavrsio u servisu zbog problema s elektricnom instalacijom. Sve je drugo bilo za pet

80. Poklon galerija
Nazovete li 060/50 00 01, ili posaljete SMS na 66 350 imate priliku osvojiti atraktivne nagrade nasih i vasih sponzora

82. Vozili smo Aprilia Sportcity 250
Milano, jedan od najnapucenijih europskih gradova, bio je idealno popriste za isprobavanje najnovijeg Aprilijinog gradskog maxi skutera

84. BMW-om na krovu Europe
Skijaliste Garmisch-Partenkirchen ugostilo je vozace BMW-a iz cijelog svijeta, a medju njima nekoliko Hrvata, koji su u povratku najvise uzivali na Grossglockneru

88. Foto session by Lupino
Playbojeve zecice Petra i Tina, obnazile su se pred objektivom slavnog Lupina

106. Hrvatski brzinski motosport
Treca i cetvrta utrka brzinaca odrzane su na gradskim ulicama Krizevaca i Koprivnice, dok su skuteri jurili po kartodromu Porec

108. Moto GP
Besmrtni Dottore kaska za Nickyem Haydenom, gonicem stoke iz Kentuckya. Treba li mu laso da ga uhvati?

112. Superbike
Pet natjecanja, odnosno deset utrka prije kraja sezone, Bayliss jos uvijek ima golema 73 boda prednosti i na korak je do drugog naslova prvaka

114. Na margini
Nasa redovna parada stoseva, motora i komada

www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #1 : 10 Kolovoz, 2006, 19:15:01 »
mozes srediti mozda kakvu reklamu za mojskuter tamo? naravno.. uz max potporu koju i mojskuter moze dati  :toothy3:  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #2 : 11 Kolovoz, 2006, 13:16:36 »
Uzeo sam ga prvenstveno zbog Nexsusa. Dobar mi je i članak o zaštiti od krađe kao i članak o okupljanju vlasnika BMW-a.
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline Waynder

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
  • Ma joj...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • StuntBase
  • Mjesto: WL
  • Moj Skuter: SR 172 Stunt, Derbi GP1 172 Stunt, KTM SD
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #3 : 11 Kolovoz, 2006, 14:13:57 »
nakon članka o tome kak skuteraši mlae ekipu po gradu i kradu benzin nek se jebu...

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #4 : 13 Kolovoz, 2006, 06:45:56 »
nakon članka o tome kak skuteraši mlae ekipu po gradu i kradu benzin nek se jebu...

nemoj biti tako strog... s moje strane cini  sve da novina bude sto bolja i informativnija... ali, tek treba na tome puno radit. prihvatio sam prije mjesec dana radit na cisto novinskim aspektima casopisa i pretpostavljam da taj trud barem malo nazire. kad stvarno uznapredujemo i u tom aspektu, moglo bi se prijeć i na mjesečni ritam izdanja. samo da je oglasa.

sto se tice propagiranja ove stranice, ucinit cu sve sto je u mojoj moci, kao, uostalom, i do sada  :glasses9:
vec je i objavom tekstova, koje pripremam za moto klub, stanoviti oblik suradnje, zar ne? no klasično oglasavanje pretpostavlja ili kompenzacijske sporazume ili placanje oglasnog prostora. bojim se da marketing EPH nije u postojecim okolnostima zainteresiran za kompenziranje, jer je posjecenost ove stranice za sada marginalna... no, stanoviti nacini provlacenja kroz tekstove uvijek postoje...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #5 : 13 Kolovoz, 2006, 10:06:52 »
sve mi je jasno i hvala svejedno  :redface:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #6 : 24 Kolovoz, 2006, 05:56:43 »
nesto bumo skopali mozda... samo strpljenja. tek sam nedavno pristao ucu u tu redakciju...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #7 : 25 Kolovoz, 2006, 17:43:50 »
a zašto si toliko čekao :jerk:
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Izasao Moto klub broj 7 / srpanj 2006.
« Odgovori #8 : 05 Studeni, 2006, 04:29:19 »
cekao sam da me zovu... nikad se ne nudim i ne namecem, kad je posao u pitanju, jer zlo dolazi samo!
komadi su druga stvar...  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT