Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???  (Posjeta: 10631 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #20 : 07 Srpanj, 2007, 17:56:49 »
ma da taj frajer sa motorom ima osiguranje dogovorio bi se snjim da on naplati od mog osiguranja ja od njegovog i to je to ....a ovako kad motor nije osiguran niti sta ....niti mogu naplatit od njegovog osiguranja niti sta ...cuo sam da ima opcija da ja naplatim od svog osiguranja za stetu koju mi je nanijeo i da oni onda njega ganjaju po sudu da on njima plati i slicno ??? jel ko sta zna o tome ,kako ide to ???  :help:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #21 : 07 Srpanj, 2007, 18:38:39 »
postoji i fond neki ili tako, koji ti tada placa stetu , uglavnom obratis se svojem osiguranju  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #22 : 07 Srpanj, 2007, 18:41:01 »
i jel na kraju puna ili isprekidana linija, idi se provozat pa javi  :icon_thumright: :icon_thumright:

i ja mislim da, automatski onaj koji nema vozacku da je kriv, isto tako vazi i za pijane...ne znam
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #23 : 07 Srpanj, 2007, 19:23:23 »
samo mi kaži jeli točna slika.
tamo gdje si skretao nalaze se 4 trake po dvije u svakom smjeru.
ako su 4 trake, na sredini ti je puna crta a to znači solucija koju sam ja napisao od prije.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #24 : 07 Srpanj, 2007, 19:36:47 »
Koliko sam vidio po prvom postu ako je >>>reklamiranje<<
A ovo sa skretanjem nisam skužio - ako ti nije kod semafora bio znak zabrane ulijevo znači da smiješ skrenuti i gotova priča.
Who's looking for punishment ??

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #25 : 07 Srpanj, 2007, 19:58:16 »
nesmije ako su četiri trake u sredini ti je obavezno puna pogledaj si aleju bolognu
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #26 : 07 Srpanj, 2007, 20:06:31 »
mrcina mislin da grijesis...


ako oces odem ti ja poslikat vukovarsku ulicu u splitu koja je vise od polovice sa 4 trake i po njoj je puna crta(dupla) a na jedno mjestu se moze skretat ljevo.

i tu je isprekidana.. nek ide vidit jel isprekidana, ako nije isprekidana kriv je rossi jer mu je usa u traku (ovaj ce odgovarat sta nema registraciju, vozacku) al onda je rossi kriv za sudar

P.S. iam iskustva sa slicnim sudarom pa ono  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #27 : 07 Srpanj, 2007, 20:51:20 »
imam ja iskustva sa sličnim sudarom....kriv je onaj koji nema vozačku bez obzira na sve...

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #28 : 07 Srpanj, 2007, 23:37:39 »
Sutra cu otici da pogledam jel na tom mjestu puna ili isprekidana tacno...a imaju 4 trake 2 su u jednom pravcu 2 u drugom,ali se definitvino smije skrenut u lijevo ,nisam jednom skreno u tu ulicu i vidio sam na hiljade auti koji su skretali u tu ulicu tj kad god prodjem tom ulicom najmanje 7-8 auti skrene u tu ulicu ....sutra cu vam tacno reci jel puna ili isprekidana na tom mjestu..hvala svima na konetarima ...makar mi je malo lakse ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #29 : 08 Srpanj, 2007, 10:57:33 »
i jel na kraju puna ili isprekidana linija, idi se provozat pa javi  :icon_thumright: :icon_thumright:

i ja mislim da, automatski onaj koji nema vozacku da je kriv, isto tako vazi i za pijane...ne znam

varaš se,zašto bi bio kriv onaj tko nema vozačku???
to nema veze,onaj tko ima vozačku zgrješi ,a onaj tkoji nema sve 5 i da bude kriv zašto?

ja nemam vozačku(imam položene ispite i prvu pomoć) vozim se po gradu i garantirano vozim bolje od 50% ljudi koji imaju vozačke...
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2007, 10:59:06 Tommek »

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #30 : 08 Srpanj, 2007, 12:13:31 »
Obojica ste krivi!!!

Ovako :

Njegova krivnja : - prolazak kroz crveno
                       - prebrza voznja
                       - opasna voznja - bez svjetala
                       - ne posjedovanje vozacke dozvole
                       - ne registrirano i ne osigurano vozilo

Tvoja krivnja :    - oduzimanje prednosti i uzrokovanje prometne nezgode (ti si njega lupio)
                        to je najcesci uzrok prometnih nezgoda u kojima sudjeluju motocikli jer vozac automobila ne moze procijeniti brzinu kretanja motocikla i onda mu oduzme prednost...

I jedan i drugi cete biti kaznjeni novcano a ti mozda i sa kojim bodom, za stetu vjerujem da cete svaki sebi jer nemas od njega od cega naplatiti - nema osiguranja.

Nezgodno jbg...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #31 : 08 Srpanj, 2007, 12:49:46 »
Obojica ste krivi!!!

Ovako :

Njegova krivnja : - prolazak kroz crveno
                       - prebrza voznja
                       - opasna voznja - bez svjetala
                       - ne posjedovanje vozacke dozvole
                       - ne registrirano i ne osigurano vozilo

Tvoja krivnja :    - oduzimanje prednosti i uzrokovanje prometne nezgode (ti si njega lupio)
                        to je najcesci uzrok prometnih nezgoda u kojima sudjeluju motocikli jer vozac automobila ne moze procijeniti brzinu kretanja motocikla i onda mu oduzme prednost...

I jedan i drugi cete biti kaznjeni novcano a ti mozda i sa kojim bodom, za stetu vjerujem da cete svaki sebi jer nemas od njega od cega naplatiti - nema osiguranja.

Nezgodno jbg...


je slažem se....
biti če vjerovatno tako,ali to če završit na sudu i on se može žaliti da ga uopče nije vidio jer nema svijetla pa nije ni mogao procijeniti brzinu...
....dalje,iz sličnog sudara znam da če vjerovatno biti kriv onaj koji nema vozačku...

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #32 : 08 Srpanj, 2007, 13:42:33 »
sad tek citam,on je kriv sigurno...de pomoz bog,kak si ti njemu mogao oduzeti prednost ak je njemu bilo upaljeno crveno svjetlo...tebi je bilo zeleno ti ideš,ne vrijede pravila desne strane ako ima znakova,odnosno semafora,odnosno službene osobe...tako da,nemaš brige...
iz džepa ti neće izvući ni lipe,jedino je šteta na tvom autu...
ako on nema osiguranje,a nema ,onda ces sse jedino morati s njim goniti po sudovima... :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #33 : 08 Srpanj, 2007, 14:51:57 »
tommek ovo je citiranje onog tvog, sto si ti mene, zaboravio sam ga ubaciti hehehe :icon_thumright:

recimo ovako

ti se vozis ravno i netko te pokupi sa sporedne ceste, uleti ravno na tebe, ti se razbijes


ti si kriv, kriv je i drugi, on je kriv sto ti je oduzeo prednost, ti si kriv jer nemas vozacku...na to sam mislio
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2007, 14:57:02 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #34 : 08 Srpanj, 2007, 19:06:38 »
tommek ovo je citiranje onog tvog, sto si ti mene, zaboravio sam ga ubaciti hehehe :icon_thumright:

recimo ovako

ti se vozis ravno i netko te pokupi sa sporedne ceste, uleti ravno na tebe, ti se razbijes


ti si kriv, kriv je i drugi, on je kriv sto ti je oduzeo prednost, ti si kriv jer nemas vozacku...na to sam mislio

on je kriv za prometnu nesreću,a ja odgovaram za to ša nemam vozačku...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #35 : 08 Srpanj, 2007, 19:09:07 »
i jel na kraju puna ili isprekidana linija, idi se provozat pa javi  :icon_thumright: :icon_thumright:

i ja mislim da, automatski onaj koji nema vozacku da je kriv, isto tako vazi i za pijane...ne znam

varaš se,zašto bi bio kriv onaj tko nema vozačku???
to nema veze,onaj tko ima vozačku zgrješi ,a onaj tkoji nema sve 5 i da bude kriv zašto?

ja nemam vozačku(imam položene ispite i prvu pomoć) vozim se po gradu i garantirano vozim bolje od 50% ljudi koji imaju vozačke...

i ja bih bio bolji predsjednik vlade od sanadera  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #36 : 08 Srpanj, 2007, 21:21:14 »
sad tek citam,on je kriv sigurno...de pomoz bog,kak si ti njemu mogao oduzeti prednost ak je njemu bilo upaljeno crveno svjetlo...tebi je bilo zeleno ti ideš,ne vrijede pravila desne strane ako ima znakova,odnosno semafora,odnosno službene osobe...tako da,nemaš brige...
iz džepa ti neće izvući ni lipe,jedino je šteta na tvom autu...
ako on nema osiguranje,a nema ,onda ces sse jedino morati s njim goniti po sudovima... :icon_thumright:

prometna nezgoda se nije desila na raskrizju tako da prolazak kroz crveno svjetlo nije direktno vezano za nezgodu, to sto pricas ne drzi vodu!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #37 : 09 Srpanj, 2007, 09:38:28 »
E moj tommek... Onaj bez vozačke je uvik kriv zato što je bez vozačke... 'oće li za još nešto bit kriv pitanje je svake pojedinačne situacije... Nedaj Bože da voziš nekog bez vozačke iza sebe, i nešto se dogodi toj osobi u prometnoj, pogine, ili neko drugi od sudionika pogine, krivično te gone za ubojstvo, jer si upravlja vozilom bez odgovarajuće dozvole, pa makar ti nisi bio kriv po prometnim pravilima... Pa ti vidi 'oćeš li položit što prije... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #38 : 09 Srpanj, 2007, 10:36:58 »
jedino ako si uspije sredit na muriji, al kak mi se čini platit će... :toothy3:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #39 : 09 Srpanj, 2007, 11:08:04 »
E moj tommek... Onaj bez vozačke je uvik kriv zato što je bez vozačke... 'oće li za još nešto bit kriv pitanje je svake pojedinačne situacije... Nedaj Bože da voziš nekog bez vozačke iza sebe, i nešto se dogodi toj osobi u prometnoj, pogine, ili neko drugi od sudionika pogine, krivično te gone za ubojstvo, jer si upravlja vozilom bez odgovarajuće dozvole, pa makar ti nisi bio kriv po prometnim pravilima... Pa ti vidi 'oćeš li položit što prije... :dontknow:

ajd doro to je strashno glupo...primjecujem kako su ti sa vozackama savršeni vozaci,kad svi koju ju imaju ginu...pa zasto to tak?
Tko im je dao vozacku?
Uglavnom ja polazem od drugog mjeseca ;D ali uz puno popratnih okolnosti,tipa škola,16. rođendan,sad idem na exkurziju tak da nemrem...
na kraju i sama ta autoskola je glupa ko ku...