Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???  (Posjeta: 10632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« : 07 Srpanj, 2007, 14:55:45 »
Ovako Imao sam sinoc saobracajnu nezgodu ,ja sam vozio auto ( siva kockica na slici) a tip je kroz crveno proso i picio je nekih 140 Km/h kroz grad ,bez svejetala po noci....bez kacige tj bez icega,niti je osiguran,niti je registrovan motor .....ovako ja sma nacrtao moju putanju auta znaci od kako sam kreno sa semafora kad se upalilo zeleno do kad me zakacio taj tj ja sam njega zakacio u zadnju  gumu...ja sam vec bio skreno lijevo gdje me zakacio ali sam se kreto nekih 15 Km/h znaci sporo a on je bio kao sto vidite na slici na drugoj raskresnici ,kroz crveno je proso....i on je na gas jos vise da mene obidje sa prednje strane ,kao da ispadne faca i kako sam ja skretno zakacio sam mu lijevim prednjim dijelomk zadnju gumu ,stim da mi je njegova guma potrgala pola prednje strane..i tip je upo sa motrora i udario u drugo auto ,njega nisam crto na slici jer mi je nebitno sad ...znaci ja sam vec bio skreno gdje sam trebo,imo sam zmigavac izbacen prije toga 10 metara i on je kao faca da ispred mene prodje zaletio se jos vise,eto ova prva svijetlo plava kao kockica je mjesto gdje se on nalazio kad sma ja vec bio preso preko linije i poceo skretat  i bilo je to sto je bilo....eh meni treba da neko kaze ko je u stvari ovdje krivac ...znam da ono ima pravilo desne strane i to ...ali tip je bio udaljen od mene koliko hoces i bio je na drugoj raskresnici skroz ....vozio je prebrzom bez svjetala po noci a kako sam danas gledo semafore kad je meni upaljeno zeleno ,njemu je crveno na semaforu vec duze vrijeme ....tek poslije se upali zeleno....eto ako moze pomoc hitno mi treba ,sorry na dugom postu .....evo slika ...hvala unaprijed    :.....   ako ima kakav policajac ili insektor ovdje ,najbolje bi bilo njegovo misljenje ..hvala jos jednom


Shot at 2007-07-07
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2007, 14:57:18 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #1 : 07 Srpanj, 2007, 15:02:30 »
ti nisi njega vidio ? jer kolko sam skuzio prilazio ti je s prednje strane....
sta je njemu bilo?

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #2 : 07 Srpanj, 2007, 15:10:33 »
kako sam ja skreto desno on je meni znaci dolazio sa desne bocne strane i ono faca na gas da ispred mene prodje i ja sam ga udario lijevim krajem u zadnju gumu...ali je bio udaljen fakat daleko.....i nisam ga vidio jer nije ni imo svjetala niti sta ...a crn motor ...a on je slomio nogu tj operiso je al je ok sda je kuci pusten...i sta kazete ko je kriv ???
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #3 : 07 Srpanj, 2007, 15:15:34 »
on je sigurno kriv.. !

njemu je dovoljna brzina, bez obzira na semafor, on je kriv  :glasses9:

ali postoji varijanta  kad ste krivi oboje, onda ste oboje hebali jeza, tj. svako svoju stetu mora namiriti  itd.. :dontknow:

sad je samo pitanje tvoje krivice...

ne kuzim? ti si isao preko pune crte ili?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #4 : 07 Srpanj, 2007, 15:19:22 »
On je kriv!

ali ti si skretao u liijevo, kolko vidim nema semafora,dao si zmigavac, o on  je presao preko crvenog na raskrizju prije.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #5 : 07 Srpanj, 2007, 15:22:15 »
da preko pune ali je dozvoljeno skrenut tako, sto je 100%  sigurno jbg ja gledam na to da nije imo svijetala i da je iso prebrzo i jos je i kroz crveno proso koliko se meni cini,i bio je udaljen poko 50 m eto kolikom je brzinom iso da  je u roku od 2 sekunde do 3 dosao do mene !?a frajer nema ni osiguranja niti je registrovan nita sta ...ajmo jos misljenja molim ,...hvala
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #6 : 07 Srpanj, 2007, 15:23:40 »
On je kriv!

ali ti si skretao u liijevo, kolko vidim nema semafora,dao si zmigavac, o on  je presao preko crvenog na raskrizju prije.


 da tkao je bilo ?? jel tim nesto hoces da kazes ili ? posto nisam skonto ,znaci moja krivica nije?? i ako sam ga ja zakacio ali eto ima objasjneno kako sam ga zakacio??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #7 : 07 Srpanj, 2007, 15:27:05 »
ne sumnjam u njegovu brzinu - kazem ti to je dovoljno... a sve ostalo takodjer ide u prilog tebi sto se tice njegovog nereg. vozila , bez vozacke itd..

sad je samo pitanje da li si i ti kriv..


samo ja neznam da igdje postoji mogucnost prelaska pune crte!!! to nema sanse da je dozvoljeno.. zato i postoje isprekidane  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #8 : 07 Srpanj, 2007, 15:27:45 »
On je kriv!

ali ti si skretao u liijevo, kolko vidim nema semafora,dao si zmigavac, o on  je presao preko crvenog na raskrizju prije.


 da tkao je bilo ?? jel tim nesto hoces da kazes ili ? posto nisam skonto ,znaci moja krivica nije?? i ako sam ga ja zakacio ali eto ima objasjneno kako sam ga zakacio??

po tome nisi kriv....

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #9 : 07 Srpanj, 2007, 15:40:24 »
onda nije puna linija tu ..nego isprekidana..jer je dozvoljeno skrenut tamo lijevo i svi tamo idu ...meni je jedan tip reko nema veze kaze sto je on iso brzo tako ,bez svjetala, i sto je pokuso ispred mene proletit ,ja sam kriv kaze jer mi je dolazio sa desna ..pa jbg nisam ja vidovit da znam kad ce se nekome digunut k i on nabije gas do kraja i pokusava prolazit ispred auti..a udaljen je od mene dosta bio  i jos je vidio da skrecem i sve ... ali glumi supermena izgleda...uglavnom njegova zadnja guma je meni potrgala pola auta ...koliko se brzo okretala i kad je udario 30 metara dalje u drugo auto...tacno u onaj dio gdje retrovizor tj u stub onaj auta ....frajeru je udubio tu auto do do motora i slomio mu tocak tj tocak visi samo....to sve govori koliko je iso brzo ,jos j#bo majku crn motor niti ga vidis po mraku niti sta jos bez svjetala ...eto jos misljenja ako moze ....joj ***** ti auto ...lijepi moj scoot ....sreca pa nije bilo poslije 23 h inace ni naj#bo ja tad skroz ...bilo je 22;40 ja taman kreno kuci jbg i et ...hvala unaprijed...ps : kaze meni policajac kako ga nisi vidio kad je doso ispred tebe sto nisi kocnicu stisno..pa reko kak cu ga vidit kad je frajer iso ludjackom brzinom i sve se dogodilo u 3 sekunde kad je 50 metara preso u 3 sekunde a da ga ja vidim kad je doso sa prednje strane ...ccc....
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2007, 15:42:14 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #10 : 07 Srpanj, 2007, 15:46:17 »
ako nema semafora, a ti smijes skretati.. onda je on sigurno kriv,

a ti se mozes vaditi na njegovo svjetlo koje mora imati , te da nije bio vidljiv i da je jurio kao sumanut, te stoga ti nisi kriv


inace on ima prednost pa bi bila (i) tvoja krivica..

nadam se da kuzis sta je pisac htjeo reci   :toothy3:

pazi da vam ne  podvale da ste oboje krivi ! to vole osiguranja podmetnuti, jer onda oni nista ne placaju.




PS

glavno da je on , a i ti - da ste zivi  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #11 : 07 Srpanj, 2007, 15:46:31 »
evo ovako.

1.prošao je na crveno to te se ne tiče jer nisi bio u raskrižju.
2.neregistriran,bez tehničkog,bez osiguranja,prebrza vožnja,bez vozačke, bez svjetla njegov problem
3.skretanje preko pune crte,radnja da nisi provjerio da ju možeš uraditi,prometna nezgoda tvoj problem.

ako ti policija ovo sve napiše onda buš ostao bez vozačke stoposto na koliko neznam.
frajer ju tak i tak nema ali bu dobio gadnu kaznu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #12 : 07 Srpanj, 2007, 15:49:01 »
evo ovako.

1.prošao je na crveno to te se ne tiče jer nisi bio u raskrižju.
2.neregistriran,bez tehničkog,bez osiguranja,prebrza vožnja,bez vozačke, bez svjetla njegov problem
3.skretanje preko pune crte,radnja da nisi provjerio da ju možeš uraditi,prometna nezgoda tvoj problem.

ako ti policija ovo sve napiše onda buš ostao bez vozačke stoposto na koliko neznam.
frajer ju tak i tak nema ali bu dobio gadnu kaznu.

tocno to..

uz napomenu da njegova brzina - njegova krivnja , to je neupitno jel

i uz jos jednu napomenu da je bitno i to da nije imao svijetlo te da nije bio vidljiv!
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #13 : 07 Srpanj, 2007, 15:51:56 »
šta ne vrijedi pravilo da je automatski kriv onaj tko nema vozačku?? to če završit na sudu,imaš se na šta žalit...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #14 : 07 Srpanj, 2007, 15:52:07 »
ne eladio nije olakotna okolnost jer koliko je slika točna tamo je puna linija.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #15 : 07 Srpanj, 2007, 15:53:48 »
ne nema automatike.automatika ti dođe u obzir kad napraviš prometnu i ti si kriv za nju.dotad to ti je sičušam prekršaj od nekoliko stotina kuna.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #16 : 07 Srpanj, 2007, 15:54:21 »
ali kaze da se moze skretat, nije bila puna!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #17 : 07 Srpanj, 2007, 15:57:06 »
ja ipak mislim da je isprekidana linija ovdje na sredini a ne puna ,jer je dozvoljeno skrenut lijevo...znaci nemoze biti puna linija nikako.....a ako je isprekidana jel on onda sigurno kriv ?? tj ja nisam kriv sto sam skretno u lijevo i on bio mangup pa pokuso prije mene ???!!!
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #18 : 07 Srpanj, 2007, 15:58:08 »
ako nije puna lik je 100% kriv!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hitno Mi Treba Vase Misljenje???
« Odgovori #19 : 07 Srpanj, 2007, 16:01:04 »
ja ipak mislim da je isprekidana linija ovdje na sredini a ne puna ,jer je dozvoljeno skrenut lijevo...znaci nemoze biti puna linija nikako.....a ako je isprekidana jel on onda sigurno kriv ?? tj ja nisam kriv sto sam skretno u lijevo i on bio mangup pa pokuso prije mene ???!!!

gle on je kriv svakako! to vise nije upitno..


pitanje je samo to , da li si i ti kriv , jer kad ulazis u tako raskrizje, moras paziti.. e sad, nemozes vidjeti nekoga u mraku bez svijetla koji juri kao lud.. i to je tvoj argument za sud po mome misljenju..


jer ovakve situacije se lako karakteriziraju kao obostrana krivnja..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!