Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D  (Posjeta: 54047 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #400 : 28 Veljača, 2010, 20:35:50 »
Fino, dosta vas se skupilo. Al to je kod vas više manje normalne, jel tak?  :toothy11:


Jedino me čudi, nisam na niti jednoj slici ovak na brzaka vidio Aeroxa  :drunken_smilie:

Kaj je moguće da ljudu kod vas neznaju kaj je Aerox? Kod nas ih ima tu u okolici ko blata. Od 20 motora je 6 aeroxa  :laughing9: :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #401 : 28 Veljača, 2010, 20:38:53 »
Fino, dosta vas se skupilo. Al to je kod vas više manje normalne, jel tak?  :toothy11:


Jedino me čudi, nisam na niti jednoj slici ovak na brzaka vidio Aeroxa  :drunken_smilie:

Kaj je moguće da ljudu kod vas neznaju kaj je Aerox? Kod nas ih ima tu u okolici ko blata. Od 20 motora je 6 aeroxa  :laughing9: :laughing9:

na zatvaranju je bilo dosta, ali istina koliko sam vidio niti jednog aeroxa nije bilo...a nije bas da ih nema...netko je na meetu prokomentirao da nije bilo niti jednog, ne bi ni skuzio inace

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #402 : 28 Veljača, 2010, 20:47:10 »
dobro reko michele, a ti turina dont srac :icon_biggrin: radi ti 4x istu rutu :)

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #403 : 28 Veljača, 2010, 20:48:27 »
e za svjećicu znam kako je to,išo frendu radit servis na nrg-u i idem odvidat svjećicu kad ono već bila dosta odvidana,samo rukom još par krugova i to je to xD :toothy12: :toothy9:
što se tiče meeta neznam kako vam je bilo u koloni vozit :toothy3: ali meni je bilo zakon s ekipom iz umaga,nas 4 laganini vozili,murja nas malo zadržalo pa smo zakasnili u brseč :happy8:
ja sam osto u Rijeci čekat frenda jer mu je RS stao pa naletili baš beneli,andre@ i lleo i otišo snjima a ovaj odveo poslje rs-a doma... :icon_thumright:
btw ste vidjeli nekog luđaka sa atx-om tamo u moščenićkoj dragi ?? :laughing9: to mi frend i reko je da je opro ovog fantoma plavo/bijelog :laughing7: :laughing7:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #404 : 28 Veljača, 2010, 20:57:03 »
e za svjećicu znam kako je to,išo frendu radit servis na nrg-u i idem odvidat svjećicu kad ono već bila dosta odvidana,samo rukom još par krugova i to je to xD :toothy12: :toothy9:
što se tiče meeta neznam kako vam je bilo u koloni vozit :toothy3: ali meni je bilo zakon s ekipom iz umaga,nas 4 laganini vozili,murja nas malo zadržalo pa smo zakasnili u brseč :happy8:
ja sam osto u Rijeci čekat frenda jer mu je RS stao pa naletili baš beneli,andre@ i lleo i otišo snjima a ovaj odveo poslje rs-a doma... :icon_thumright:
btw ste vidjeli nekog luđaka sa atx-om tamo u moščenićkoj dragi ?? :laughing9: to mi frend i reko je da je opro ovog fantoma plavo/bijelog :laughing7: :laughing7:
vise nas je iz novigrada jedan je iz umaga hahahah :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #405 : 28 Veljača, 2010, 21:05:38 »
kažeš da nismo išli laganini ne bi nas ni zaustavili hahahah xD :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy9:
najjače je bilo kad je reko,dečki imate 700kn a mi ono svi jbt :toothy11: i onda kaže ajd odite i pomalo...sva sreća da nam nije niš napisao,ja neam retrovizore i spulja je gore pa da ne bi šta srao jer je full gledo iza :icon_thumright:
što se tiče motora čudilo me da je toliko puno išlo do brseča,mislio sam da će samo 15-tak doć a bilo je dosta :icon_thumleft:

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #406 : 28 Veljača, 2010, 21:10:14 »
kažeš da nismo išli laganini ne bi nas ni zaustavili hahahah xD :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy9:
najjače je bilo kad je reko,dečki imate 700kn a mi ono svi jbt :toothy11: i onda kaže ajd odite i pomalo...sva sreća da nam nije niš napisao,ja neam retrovizore i spulja je gore pa da ne bi šta srao jer je full gledo iza :icon_thumright:
što se tiče motora čudilo me da je toliko puno išlo do brseča,mislio sam da će samo 15-tak doć a bilo je dosta :icon_thumleft:
ne nego je reko ajde svi po 700kn,ali ja sam znao da nece jer onaj murijak sa kojim sam pricao m ije reko sad cem osamo prvojerit prometne i dozvole i to je to nije m inista spominjao to sta smo preticazvali sa desne strane,a vi kada je reko svi po 700 kn ne ne imam samo 120 hahahahahahaha

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #407 : 28 Veljača, 2010, 21:19:54 »
aaaaaaahhhahahahaahahah xDDD :laughing9: :laughing9: :icon_biggrin:
to sam mu ja reko,jbt imo sam tako neš oko 120kn xD :toothy12:
ma dobro smo prošli stari jer inače su nas mogli ubit u pojam,za sve moguće napisat kaznu šta nađu.. ::)
poslje navečer je bilo pun qrac murje,frendove zaustavila 3x puta....vjerovatno su imali dojavu da dolazimo ili neš pa su nas tamo počekali jer 1x u životu vidim da su tamo a inače uvijek idem onuda kad idem u brseč,skoro svaki vikend idem i po ljeti i po zimi pa ih nisam nikad vidio tamo,znaju bit u ičićima dole,tamo su uvijek ali gore ???
sve u svemu je bilo fora,mac motora se skupilo :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #408 : 28 Veljača, 2010, 21:57:58 »
ovo je prvi put u povijesti da je nekom svjećica ispala sa mašine  :laughing6: :laughing6: zna karika roknut, dihtung vrisnut, pa čak i injektor izletit, al svjećica  :toothy12: :toothy12:

je se meni dogodilo,odma crne misli u glavi,bloka je,adio, gotovo i to na magistrali pri 100kmh.. i pogledan dole,visi svicica na lulici :laughing6:,samo je posli bia problem sta san mora pricekat 20 min nasred magistrale dok se svicica oladila da je mogu u ruke uzet i zavidat :toothy12:

Offline zL!Ko

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • volim ritam roka i turbofolka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: DT 125
  • Moja Kaciga: bez vizira
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ser.
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #409 : 28 Veljača, 2010, 22:04:28 »
je se meni dogodilo,odma crne misli u glavi,bloka je,adio, gotovo i to na magistrali pri 100kmh.. i pogledan dole,visi svicica na lulici :laughing6:,samo je posli bia problem sta san mora pricekat 20 min nasred magistrale dok se svicica oladila da je mogu u ruke uzet i zavidat :toothy12:

eh, aj super nisam jedini. Vec treci slucaj ispadanja svjecice. :toothy10: :toothy10: a to sta kazes da je vruca,, hehe klembic to zna najbolje. Ima otisak navoja na palcu xD

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #410 : 28 Veljača, 2010, 22:10:31 »
eh, aj super nisam jedini. Vec treci slucaj ispadanja svjecice. :toothy10: :toothy10: a to sta kazes da je vruca,, hehe klembic to zna najbolje. Ima otisak navoja na palcu xD

jos rukavice skine i drzi u jednoj ruci i golom rukom primi svjecicu hahahahaha

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #411 : 28 Veljača, 2010, 22:29:45 »
sto se tice price da su svi isli na svoju stranu...mislim ono, reklo se kad se krece i to...i reklo se da se ide prvo djir po gradu vise puta, kad ono pola njih zapalili za Archie, al nema veze, glavno da smo se svi nasli poslje i to je to...
pozz svima, vidimo se u 3 mjesecu na nekom meetu ili voznjici =)

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #412 : 28 Veljača, 2010, 22:32:44 »
vidim da je bilo GUTENBERG(najnoviji izraz u kvartovskom žargonu,odnosi se na pojmove vezane uz dobar).....jedva sam dočekao da ga upotrjebim na forumu!!!!

jedine zamjerke su što fotograf nema mirnu ruku da kvalitetno zabilježi ugodno provedene trenutke i kolko vidim nije uopće bilo zdravka180!!!!jeli SP180 postao dinosaur?!da li je izumro zbog konstantnog pucanja blokova?!otkrijmo zaedno u MRAČNOJ STRANI FORUMA!!!!!!!

jbt ga,kod nas sirotinje iz kvarta starci ne drže novac u kućnom sefu,već u banci(ili  ko deky-evi uopće nemaju para) tak da nismo u mogućnosti svako malo uzet pokoju europsku novčanicu roza boje da preživimo nadolazeći tjedan,odemo na meet u rijeku,kupimo 172 mhr-a i sl......

sve u svemu - GUTENBERG!!!!!!

« Zadnja izmjena: 28 Veljača, 2010, 22:36:47 kiza-iz-kvarta »
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D
« Odgovori #413 : 01 Ožujak, 2010, 17:30:04 »
pošto je sve rečeno tema ide u lock i uskoro će novi meet pa ćemo najavit kroz tjedan dva   :headbang:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka