Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 27.2.2010. RIJEKA Otvaranje sezone, slike updated =D  (Posjeta: 54687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 20.2.2010.Rijeka otvaranje sezone -Izmjena + dogovor rute!!
« Odgovori #180 : 19 Veljača, 2010, 17:40:07 »
Evo ja sam danas kamionom išao gore prema bedekovčini, znači provezao sam i gorski kotar i kroz zagreb itd, temperatura je 10+ stupnjeva, znači može se vozit, snijeg se lagano otapa i tako.

Samo da javim, ODGODA JE ZA 27.2.2010. ZBOG KIŠE.Pratite http://scooter-inside.com/ za daljnji news feed o meetu  :icon_thumright:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Bogus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 125
  • Moja Kaciga: za vatrpolo
  • MojSetup: x2
  • MojSpuh: šta će mi
Odg: 20.2.2010.Rijeka otvaranje sezone -Izmjena + dogovor rute!!
« Odgovori #181 : 19 Veljača, 2010, 19:26:50 »
to kazem..onda bi vjerojatno i dosla ekipa iz zg-a..ugl skupilo bi se vise ljudi..bio sam prosle godine i smrzo se kroz gorski kotar..nisam se mogo maknut iz kuce 5 dana poslje vracanja iz rijeke.. :angry7:


da je tako oko 4. mjeseca onda bi isli i mi iz bjelovara vjerovatno
...za Prijatelje sam BrK...

http://bjteam.s2.bizhat.com   BJELOVARSKI FORUM

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #182 : 20 Veljača, 2010, 01:58:27 »
i mi iz splita  :toothy12:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #183 : 20 Veljača, 2010, 03:56:29 »
ali bit ce tada neki drugi meet pa cemo doc odsvuda.. :icon_biggrin:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rijeka otvaranje sezone // SkuterKlub Scooter Inside =D
« Odgovori #184 : 20 Veljača, 2010, 15:33:08 »
Ekipa iz Kraljevice takodjer, zip če biti spreman
Ja mislim da neće bit spreman to jest 100% neće jedino ako ćeš ga gurat :laughing7:
Ja ne dolazim jer mi nema smisla karat motor po ovoj sjebanoj cesti punoj soli i pijeska,ekipa iz zg a i ostali moja preporuka vam je da ne dolazite bezveze da bite napravili dva kruga po rijeci i svatko svojoj kući,ko prvo još uvijek je šljiva,ko drugo ceste su banana samo će se netko negdje spizditi,a nećete niš vidjet novo u RI sve je isto ko i prije kao i dosadna lokacija kod meka i vožnja do archia itd...........
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2010, 15:37:07 black-rox »

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #185 : 20 Veljača, 2010, 15:40:13 »
dok ti neorganiziraš nešto bolje  :icon_biggrin:

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #186 : 20 Veljača, 2010, 15:44:26 »
dok ti neorganiziraš nešto bolje  :icon_biggrin:


Ja neću niš organizirat jer me to ni najmanje ne zanima,a ni nemam vremena za to,iskreno ti meetingi su mi glupi da ne mogu biti gluplji,jer su uvijek isti k**ra* ista dosadna lokacija,kad mi se vozi okrenem par brojeva i baci se đir tipa delnice,senj pa i dalje,a ne mek archi,kostrena,grobnik,dajte napravite meet na nekom novom mjestu jer ovo nema smisla više,a i ljudi prođu preko 200km zak**ra* da bi vidili ča mek i archi lol

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #187 : 20 Veljača, 2010, 16:44:07 »
Ako te ne zanimaju skuter meetovi nisi dobrodosao u ovoj temi o meetu,a pogotovo ne da seres po meetovima.Slobodno možeš odletit paraglajderom baj baj :hello:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #188 : 20 Veljača, 2010, 16:57:53 »
Ako te ne zanimaju skuter meetovi nisi dobrodosao u ovoj temi o meetu,a pogotovo ne da seres po meetovima.Slobodno možeš odletit paraglajderom baj baj :hello:
Nekada su bili ti meetovi ok danas su bezveze jednostavno nije to više to,pazi oni se voze iz zagreba ili od nekuda drugdje kilometre,za šta da ih tu izvoate ko zadnje budale,dođu kod meka i onda ih otpeljete natragg na grobnik lol,kad su ljudi toliko putovali pripremite im neš za pojest popit itd,a ne da dođu vidjet rijeku jer ni nemaju ča baš jako za videt kod meka :toothy9:

Nemam ja ništa protiv tebe ni protiv tvog kluba,ali trgnite se ako mislitte neš jer mettovi su banana bez ljutnje jbg istina
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2010, 16:59:51 black-rox »

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #189 : 20 Veljača, 2010, 16:59:48 »
hahahahha....ča ste ludi i simpaticni.. :toothy12:
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #190 : 20 Veljača, 2010, 17:00:36 »
hahahahha....ča ste ludi i simpaticni.. :toothy12:


Lud jesam to je sigurno,a simpatičan neznam kako kome :toothy9:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #191 : 20 Veljača, 2010, 17:02:21 »
Nekada su bili ti meetovi ok danas su bezveze jednostavno nije to više to,pazi oni se voze iz zagreba ili od nekuda drugdje kilometre,za šta da ih tu izvoate ko zadnje budale,dođu kod meka i onda ih otpeljete natragg na grobnik lol,kad su ljudi toliko putovali pripremite im neš za pojest popit itd,a ne da dođu vidjet rijeku jer ni nemaju ča baš jako za videt kod meka :toothy9:

Nemam ja ništa protiv tebe ni protiv tvog kluba,ali trgnite se ako mislitte neš jer mettovi su banana bez ljutnje jbg istina
:icon_thumright:...slazem se ...dog se i neku zurku,druzenje kod nekog i tako to...tolki put do tam i onako bzvz, to se moze i u zg...nema ljutnje decki... :icon_thumright:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #192 : 20 Veljača, 2010, 17:06:11 »
:icon_thumright:...slazem se ...dog se i neku zurku,druzenje kod nekog i tako to...tolki put do tam i onako bzvz, to se moze i u zg...nema ljutnje decki... :icon_thumright:
A o tome da ni ne govorim ajde neka netko organizira meet u zg pa da vidim ko će iz RI doć po ovom vremenu reć ću vam nitko reć će vrijeme je banana,ljeti će bit neš drugo vruće je itd........

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #193 : 20 Veljača, 2010, 17:56:58 »
ta okupljanja su vam pusiona,nadete se kod meka i onda ide do grobnika svi gledati kako jedan dize na zadnji a drugi pokusava palit gumu i onda napravite 10000000000 slika...odite se vozit....

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #194 : 20 Veljača, 2010, 18:18:10 »
Cilj meeta je druzenje,a u drustvu ne moze biti dosadno.
Nije toliko bit ni u voznji jer se voziti mozemo samo sa svojim poznanicima kada god to hocemo.
Vama starijima je vjerojatno to sve dosadilo dok su neki ostali zapaljeni za sve to.
Kada se sezona ne bi otvarala na ovaj nacin tada bi sve bilo kao i inace i dan bi bio kao normalna voznja.
Glupo je vrijedati pojedince koji su se potrudili i uspjeli izorganizirati sve ovo.
Svaka cast na prijedlozima,ali ako netko ima konkretne planove,mogucnosti i slicno tada bi bilo lijepo da ponudi pomoc.
.......jer lako je pametovat,a treba djelovat.
Neka se nitko ne naljuti jer nije nista osobno i ne odnosi se ni na koga posebno,ali bilo bi lijepo da se pohvale organizatori,a ne da im se pljuje po trudu.
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #195 : 20 Veljača, 2010, 18:29:14 »
Cilj meeta je druzenje,a u drustvu ne moze biti dosadno.
Nije toliko bit ni u voznji jer se voziti mozemo samo sa svojim poznanicima kada god to hocemo.
Vama starijima je vjerojatno to sve dosadilo dok su neki ostali zapaljeni za sve to.
Kada se sezona ne bi otvarala na ovaj nacin tada bi sve bilo kao i inace i dan bi bio kao normalna voznja.
Glupo je vrijedati pojedince koji su se potrudili i uspjeli izorganizirati sve ovo.
Svaka cast na prijedlozima,ali ako netko ima konkretne planove,mogucnosti i slicno tada bi bilo lijepo da ponudi pomoc.
.......jer lako je pametovat,a treba djelovat.
Neka se nitko ne naljuti jer nije nista osobno i ne odnosi se ni na koga posebno,ali bilo bi lijepo da se pohvale organizatori,a ne da im se pljuje po trudu.
Pazi svatko može organizirat meet to je najmanj problem,samo je stvar kakav je meet,a ovi su postali dosadni vjeruj mi živim tu znam kakvo je i sigurno nebi vozio 200 i više km za to :icon_thumright:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #196 : 20 Veljača, 2010, 19:19:29 »
ja znan da ce iwo ovako i onako letit u more ako mi se bude dalo doc, posto nije gust meet nego voznja do gore, puca meni vise k za te usisavace VOZNJA i malo propuhat usisavac e to je vec drugo :icon_biggrin:

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #197 : 21 Veljača, 2010, 08:54:23 »
ma dajte sta pricate vi? sta je neka velika stvar organizirati meet kakav oni organiziraju? otvore temu sa datumom i ekipa dode kod meka,dir do grobnika i svako svojoj kuci,imaju svoj forum i svoj moto klub,pa ako imaju moto klub i ako se zele igrati kao veliki decki onda neka organiziraju pravi meet,znaci prava organizacija uz nekakvo natjecanje,klopa blabla,znaci pravo druzenje,e ne tu kao neki moto klub i nista,za sta imaju moto klub? da recu glupim maloljetnicama kako imaju svoj moto klub i organiziraju susrete...dajte odrastite,pa bolje ne organizirat nista nego takvo nesto,gle kako decki u sloveniji rade,oni naprave pravi meet...

Offline Sauron

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 145
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #198 : 21 Veljača, 2010, 11:45:41 »
ajde nemojte tsra bezveze ako nećete doć,ivo tako organizira i gotovo,ako nećeš doć je tvoj problem...
sad ćeš odma reć pa došlo bi više njih da se promijeni ruta i mjesto ovo ono...ako je Ivi najbolje tako kod meka jednostavno i đirić okolo onda šta će mjenjat i gluposti radit,meni je isto gušt,skupi se ekipa,popričaš s nekime,upoznaš,poslje se ode skupa na cugu sa nekima i slično :icon_thumright:
jedino što fali je klopa,neka mjuza tj. afterparty poslje da bude ko pravi moto susret,pa šta biš onda trebao srat recimo MC Twin Hornu u Puli,isti qrac svake godine,naprave đir oko grada i odu tamo u onaj kamp i turiraju malo,zajebavaju,piju i to je to...ovdje je još bolje barem se odeš đirat.. ::)

Offline Siljoruja199007

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: VXR
  • Moja Kaciga: Arioh
Odg: 27.2.2010. RIJEKA ODGODA!!!
« Odgovori #199 : 21 Veljača, 2010, 22:32:14 »
ako ja naperavim skut do tada doletit ču i ja.Bar se nadam da če bit gotov....