Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GILERA VXR 200  (Posjeta: 3628 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
GILERA VXR 200
« : 05 Srpanj, 2007, 13:05:36 »
Bok ljudi...evo ja sam novi...da se prestavim zovem se Ante...vozim gileru runnera 200vxr 2003. godina...evo citam malo po forumu 90% price je o 50cm3 pa nisam uspio nista nac za sebe...pa da pitam malo iskusnije koji se kuze u 4t agregate i ako ima netko iskustva sa VXRom...zanima me multivar isplati li se to stavljat steti li masini...nesto bi tog tipa stavljao...sve je serisko osim auspuha obicne 2 inoxove rore...pa ako ima tko kakvi savjeta bilo oko masine ili body tuninga da nije neka velika investicija...ne trazim bas previse...malo sam sredjivo skuter...ono nista specijalno odrezao mu rep...stavio neonku,druge rucke,mrezice na izlazima zraka kraj nogu...eto roru i to je to...evo par slika....


DISCOPULIS

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2007, 13:38:25 »
lool, daj sliku gdje se bolje vide ta dva topa!

stavi multivar, ništ ti ne šteti motoru, motor bollje ide, isplati ti ga se stavit! ja ga imam i zadovoljan sam! možeš si još uz njega i kupit set federa za kvačilo i stavit crvene tak da motor ima malo bolji šus
..::4T Powaa::..

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2007, 14:06:52 »
To kralju bas ti hvala....samo mi reci sto je šus hehe...

DISCOPULIS

Offline aco stunter_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • ko mi šta može
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beli Manastir
  • Moj Skuter: Kymco Agility 50
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2007, 14:56:59 »
a misli da ima bolji start, sta si neskineš taj veliki vizir i ne staviš mali a ni ne trebati uopće taj vizir ali ovako super :frajer:
Ko mi šta može

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #4 : 05 Srpanj, 2007, 15:36:55 »
Koliko te kostao auspuh i ko ti ga je napravio? Jesi izgubio sta na performansama?

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #5 : 05 Srpanj, 2007, 16:16:02 »
šus = start, bolje ubrzanje

a isus bog i s topovima, fora izgleda!! kak se to ćuje??? daj snimi malo zvuk
..::4T Powaa::..

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #6 : 05 Srpanj, 2007, 17:00:22 »
iskreno spuhovi su tako ruzni, naravno sa jednim najbolje izgleda, al o ukusima se ne raspravlja

to vazi i za neonku, prosla su ta vremena, seljo beljo tjuninga

i koliko si ispusio sa tim spuhovima...ajd iskreno reci
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2007, 17:04:44 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #7 : 05 Srpanj, 2007, 17:26:51 »
netko je vec spomenuo, crvene opruge na kvacilo, malossi multivar sa rolicama koje dodju uz njega i malossi bijeli centralni...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #8 : 05 Srpanj, 2007, 17:35:33 »
Auspuh kosta 200 eura...prije mi je iso 125 kad sam ga stavio 130...to mi je jedna profa radila...lik zna s tim barata cijeli zivot...
evo sad cu ksenon svjetla stavljat kum mi radi u prodavnici za ta cudesa pa cemi sredit to...ma neonka je fora kad ga vozis na zadnjem;) a zvuk na spuhu ovisi mogu cepove stavit ono normala zvuk a ima klapna jedna na jednom loncu koju mogu zatvorit...zvuk je drama j#bo se sachal i deak...al mozda prodam ovu roru...pa karbonsku stavim...al moram nac tko radi sa karbonom...
DISCOPULIS

Offline Broken

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 111
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera VX(R)
  • MojSetup: Da, onaj jaki
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #9 : 09 Srpanj, 2007, 00:04:22 »
Koliko vama treba da skuzite da se nemota sa spuhom izgubit... Ako neko nevjeruje nek dode do mene pa cemo probat...

Jandro ti je sve reko u vezi multivara, uzmi jer ce ti motor odma bolje ic pogotovo zbog spuha i stavis recimo 12,5 rolice sve ovisi kakav start trebas a nezelis puno ulozit... Multivar, crveni federi na kvacili i bijeli centralni feder i jos 12,5 rolice i da vidis...
Zgorio mi ventil ! ! !

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #10 : 09 Srpanj, 2007, 00:13:30 »
Ma sa spuhom se nema sta izgubit bar kod VXRa...samo sto je otvoreniji bolje ide...jedan prijatelj mi ima iste ovakve 2 rore...samo nisu od inoxa rucni rad...otvoren vise od mog...grmi kooo dukati...a ide 150 sve serisko ra vxru,,,ja nisam mogo vjerovat...al eto to nije dobro pre otvoren auspuh--to cini mi se steti motoru...pa nebi to nikad stavio....ljudi se okrecu sto reži po cesti...ti je za primjer samo...inace mislim da je tako za 4T motore...a vec 2T treba gledat sto ce se stavit
DISCOPULIS

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #11 : 09 Srpanj, 2007, 16:38:07 »
dobro,ajd sad nećemo pretjerivat s top speedom! dečko koji ima sve full malossi na runneru vx motor ide 140, i dulja getriba,ma sve! tak da nema jebene teorije da taj ide 150
..::4T Powaa::..

Offline Ante712

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • GILERA RUNNER 200 VXR
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • skuteri
  • Mjesto: Ljubuski
  • Moj Skuter: GILERA RUNNER 200VXR
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #12 : 15 Srpanj, 2007, 17:28:15 »
a dobro....eto hvala vam pomogli ste mi pravo...znaci variomat sve sto dode uz njega rolice koje dodu i to...jos crvene federe na kvaclo bjeli centralni feder...i to je to...
DISCOPULIS

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: GILERA VXR 200
« Odgovori #13 : 16 Srpanj, 2007, 00:20:05 »
bijeli centralni dobiš s multivarom
..::4T Powaa::..