Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

odluku rakiti?a da nastupa za hrvatsku repku

podržavam
4 (80%)
ne podržavam
0 (0%)
tko je rakiti??
1 (20%)

Ukupno Glasova: 5

Autor Tema: stranci u hr repki  (Posjeta: 1802 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
stranci u hr repki
« : 05 Srpanj, 2007, 12:27:40 »
dakle, napokon je gotova saga oko jednog od najtalentiranijih mladih igrača iz švicarske..

uspjeli smo ga nagovoriti da prihvati igranje za hr repku i mislim da će to bit veliki dobitak za nas...ovog ljeta prešao je iz basela (švicarska) u schalke (njemačka) i bit će zanimljivo kako će se dalje razvijat...

u prvoj tekmi za schalke postigao je čak 4 gola...

http://www.index.hr/sport/clanak/cetiri-pogotka-u-debiju-ivana-rakitica/352532.aspx

jedva čekam da ga vidim u dresu hrvatske... :toothy9:

što se ostalih stranaca tiče, eduardo je pokazao kako se bori sa srcem i dušom za hrvatsku...ne treba govoriti da je gotovo polovica reprezentativaca mahom iz australije, njemačke, bosne itd...

ja sam za to da tko god osjeća da je hrvatska država njegova zemlja, da igra za nju...šta vi kažete?
« Zadnja izmjena: 05 Srpanj, 2007, 12:29:36 enigma »

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: stranci u hr repki
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2007, 22:59:34 »
Drago mi je što je izabrao Hrvatsku,po pričama je izvrstan talenat,čekam da ga vidim kako igra.Svi su stranci dobrodošli,samo da se bore i igraju sa srcem.
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!