Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

ostaje li dinamo i na prolje?e u europi?

da, prolazi me?u prva 3
3 (60%)
ne, ispada
2 (40%)

Ukupno Glasova: 5

Glasanje završeno: 09 Prosinac, 2007, 13:57:45

Autor Tema: DINAMO U LIGI UEFE!!!  (Posjeta: 9712 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
werder-dinamo 2-1
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2007, 07:28:20 »
prvo poluvrijeme mi se činilo kao da gledam arsenal, a ne dinamo. svaka im čast  odigrali su to zaista na iznimno visokoj razini.

da je bio u napadu netko spretniji od balabana (promašio 3 čiste prilike) mogli su voditi s 3-4:0. al eto šta je tu je, u drugom poluvremenu zbog vlastitih grešaka su primili prvi gol, kakva neopreznost angry2

al ajd, izgubili su s jednim golom razlike i daje nam svima to nadu u prolaz. morati će cijelu utakmicu odigrati kao prvo poluvrijeme sinoć i prolaze sigurno.

s druge strane, konfuznost werderove obrane me zaista zaprepastila, prolazili su kroz nju ko kroz sir dinamovi igrači, imali su jako puno šansi no realizacija nije štimala. pretpostavljam da je to plod neiskustva. još kad se sjetim onog čalea i njegove prilike, umjesto da je dodao odmah u sredinu on čeka!!! angry2 angry2 .

čestitke modrima i nadajmo se da možemo preskočiti tu prepreku u uzvratu i nakon dugo godina zaigrati i najprestižnijem natjecanju

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: werder-dinamo 2-1
« Odgovori #21 : 16 Kolovoz, 2007, 07:56:45 »
još kad se sjetim onog čalea i njegove prilike, umjesto da je dodao odmah u sredinu on čeka!!! angry2 angry2 .


tada sam prvi put osjetio da nece biti na kaju dobro, ovo sto se na kraju i desilo  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #22 : 16 Kolovoz, 2007, 10:45:18 »
da, 5-6 neiskorištenih zicera..morala je doć kazna. :toothy3:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #23 : 16 Kolovoz, 2007, 11:15:28 »
Balaban kao da je Alisa u zemlji cudesa, sav zbunjen i nespretan...

Mislim da bi trebao od 1. minute staviti onoga Gaelu...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #24 : 17 Kolovoz, 2007, 08:29:11 »
hajduk i slaven izgubili, 1-0, odnosno 2-1. dakle očekivano,

iako ostaje gorak okus u ustima nakon 2 prečke i stative hajduka, te nekoliko promašenih zicera, isto vrijedi i za slaven i zicere.

objektivno gledajući jači su talijani i turci, i samo teoretski možemo dalje. :glasses9:

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #25 : 17 Kolovoz, 2007, 08:55:53 »
nisam slawen gledao,ali owaj werder je trebao dobiti kantu takvu da im propadne klub...
ista stvar je s hajdukom...
ma dinamo prolazi dalje hebesh mi sve...

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #26 : 29 Kolovoz, 2007, 08:00:33 »
danas dinamo igra uzvrat...poželimo im pobjedu 1-0 :headbang:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
dinamo NIJE uspio
« Odgovori #27 : 30 Kolovoz, 2007, 07:16:58 »
dinamo sinoć nije uspio ući u ligu prvaka, izgubili 2-3

realno gledajući dinamo je prokockao svoju šansu još u bremenu. očekivanja hr javnosti su bila golema, a mlada momčad to teško može izdržati.
sumnjiv prvi jedanaesterac i utišan dinamo, ipak, uspjeli su se vratiti, al opet pogreške u zadnjoj liniji su učinile svoje.

sad se tek pokazalo koliko fali klasni napadač (eduardo), jer balaban nije igrač koji može napravit nešto u jačim europskim utakmicama. svakako sam razočaran, naročito tim balabanom, a carlos,drpić i schifo su jučer bili potpuno konfuzni što je iskusna momčad werdera znalački iskoristila.

još kad se sjetim da je ivanković govorio koliko je modrić bolji od diega...samo ga je izazvao i jučer je dakako bio igrač utakmice...svaka čast

ostaje nam nada da će dinamo igrati u ligi uefa i barem malo podići taj sramotni koeficijent našeg klupskog nogometa

danas ćemo svi biti uz hajduka, nek odigraju muši pa šta bude :icon_thumright:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #28 : 31 Kolovoz, 2007, 08:53:08 »
eto hajduk je odigrao 1-1, slaven izgubio 2-1. šta je tu je...

ove godine su naši klubovi pokazali puno više no prošlih godina, znači napredak je tu.

nadam se da će dinamo dobiti nekog "lakšeg" protivnika i plasirati se u ligu uefa, kako bi dobili dodane bodove tako da ne moramo igrati ta silna pretkola...


nažalost, mogući dinamovi protivnici su ovi

Villarreal, Bayern, Ajax, AZ Alkmaar, Panathinaikos, Basel, Lens, Bordeaux, Bayer Leverkusen, Club Brugge, Palermo, Anderlecht, Tottenham, Zaragoza, Rapid Bukurešt, Lokomotiv Moskva, Zenit, Sparta Prag, Sochaux, Blackburn, AEK ili Sevilla, Heerenveen, Hamburger, Dinamo Bukurešt, Bolton, Austria Beč, Dnipro, Sampdoria, Spartak Moskva, Braga, Galatasaray, Getafe, Atletico Madrid, Everton, Fiorentina, Empoli, Rennais, CSKA Sofija, Hapoel Tel-Aviv, Crvena zvezda.

dakle nimalo lak zadatak za prolaz u ligu uefe...mogli bi proći basel, rapid b., zenit, sochaux, dinamo b., hapoel, zvezdu, ...

samo se nadam da neće na bayern, villareal, hsv ili tottenham...

ždrijeb je danas u 13,00 sati

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #29 : 31 Kolovoz, 2007, 17:14:39 »
dinamo izvukao ajax...bit će zanimljivo. :-X

prva tekma se igra 20.09. u maximiru...ako izgube pozdravljaju se s europom za ovu sezonu... :toothy3:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Naši u europi...
« Odgovori #30 : 01 Rujan, 2007, 08:14:13 »
koji zdrijeb  :toothy11:

bolje da ispadnu od ajaxa, nego od tamo nekog no name poput naseg kluba  :toothy3:

a ako prodju , strah me i rec  :toothy11: :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #31 : 05 Listopad, 2007, 08:20:58 »
dinamo je odigrao sinoć maestralno...svaka čast..pobjeda u produžecima 3-2 u amsterdamu...

eto imat ćemo jednog predstavnika u ligi uefe

dinamo u ligi uefe!!!

bravo dečki :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #32 : 10 Listopad, 2007, 14:56:53 »
da se nadovežem na temu...

dinamo je dobio naoko lakšu skupinu

Basel (Švi)    
Hamburger SV (Njem)
Stade Rennes (Fra)
Dinamo Zagreb (Hrv)
Brann Bergen (Nor)

protiv hsv-a  i basela igra doma to je važno da izvuče pozitivne rezultate s obzirom da su to najjače ekipe u skupini.

šta kažete, ima li šanse za prolaz?

inače, prolaze prve 3-plasirane ekipe, igra se po jedna tekma sa svakim protivnikom.

glasati možete u anketi iznad :redface:
« Zadnja izmjena: 10 Listopad, 2007, 14:58:44 enigma »

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #33 : 10 Listopad, 2007, 15:09:19 »
HSV tesko da ce dobit makar me poslije ajaxa vise nis nebi iznenadilo...a basel nije tolko jak kak se prica, dinamo je daleko kvalitetniji, ovo ostalo je ko da igra protiv hajduka, postojat ce pritisak al pobjeda je sigurna!  :icon_biggrin:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #34 : 10 Listopad, 2007, 20:37:42 »
HSV tesko da ce dobit makar me poslije ajaxa vise nis nebi iznenadilo...a basel nije tolko jak kak se prica, dinamo je daleko kvalitetniji, ovo ostalo je ko da igra protiv hajduka, postojat ce pritisak al pobjeda je sigurna!  :icon_biggrin:

zaboravljaš da su ovi iz rennesa francuzi, a zna se koliko su francuzi bili do sada kobni za dinamo...

eto vrijednost momčadi im je oko 73 mil eur, dok je dinamu 25...hsv vrijedi 93, a ostali protivnici oko 10 mil eur...

iskreno se nadam da će dinamo makar 3-će mjesto ulovit...

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #35 : 10 Listopad, 2007, 20:45:20 »
am mora bar treće...a vidjet cemo, puno srece momcima i nek lavovski odigraju!  :icon_thumright:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #36 : 10 Listopad, 2007, 23:01:14 »
rennes i brann ce biti kobni za Dinamo, bute vidli...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #37 : 28 Listopad, 2007, 17:51:02 »
Najbitnije je da se Dinamo plasirao u KUP UEFE!!!jer time je očigledno povečao svoj klupski koeficijnt odnosno zadržao je stari od prošle sezone, a ujedno je povisio nacionalni koeficijent i održao primat od 4 kluba u Europi a ako Dinamo pobjedi dvije utakmice u skupini mogli bi sljedeće godine dobiti još jednog predstavnika u Europi!!! kod Dinama je sve moguće!!!Kakav HSV,Basel i ostali bogci koji su s nama u skupini, Dinamo je sve pokazao u 4 utakmice koje je igrao protiv Werdera i Ajax-a!
Samo bih vam htio pojasniti da nema Dinama, Hrvatska bi imala 2 predstavnika u Europi i nitko nebi ni znao za HNL!nijedan hrvatski klub u zadnjih deset godina nije prošao 1 ili 2 kolo europskog natjecanja osim Dinama i kada mi netko kaže da Dinamo nije najveći HRVATSKI klub ja ga steram u k....!!!Za taj loš primat u Europi najviše je KRIV  Hajduk koji je srozao nacionalni koficijent do prvog pretkola LIGE PRVAKA i smanjio sa 6 predstavnika na 4!Jedino je Hajduk izgubio od Debrecena REKORDNIH 0:5, i drži još taj slavan rekord,dok je znao gubiti i od puno slabijih momčadi!!!
Ljudi mora vam biti jasno da Dinamo drži hrvatski klupski nogomet na donekle nekakvoj razini i ovaj uspjeh kojim se plasirao u LIGU UEFE je velik rezultat s obzirom na naše uvjete ali to nije posljednje jer ja sam siguran da ćemo proći skupinu i napokon prezimiti u Europi!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #38 : 09 Studeni, 2007, 13:52:24 »
dinamo je eto remijem 0-0 započeo svoj put ka europskom proljeću...

šteta...zaista su igrali dobro al nisu imali sreće...imali su šokotu u napadu... :laughing3:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: DINAMO U LIGI UEFE!!!
« Odgovori #39 : 14 Studeni, 2007, 19:37:45 »
Najbitnije je da se Dinamo plasirao u KUP UEFE!!!jer time je očigledno povečao svoj klupski koeficijnt odnosno zadržao je stari od prošle sezone, a ujedno je povisio nacionalni koeficijent i održao primat od 4 kluba u Europi a ako Dinamo pobjedi dvije utakmice u skupini mogli bi sljedeće godine dobiti još jednog predstavnika u Europi!!! kod Dinama je sve moguće!!!Kakav HSV,Basel i ostali bogci koji su s nama u skupini, Dinamo je sve pokazao u 4 utakmice koje je igrao protiv Werdera i Ajax-a!
Samo bih vam htio pojasniti da nema Dinama, Hrvatska bi imala 2 predstavnika u Europi i nitko nebi ni znao za HNL!nijedan hrvatski klub u zadnjih deset godina nije prošao 1 ili 2 kolo europskog natjecanja osim Dinama i kada mi netko kaže da Dinamo nije najveći HRVATSKI klub ja ga steram u k....!!!Za taj loš primat u Europi najviše je KRIV  Hajduk koji je srozao nacionalni koficijent do prvog pretkola LIGE PRVAKA i smanjio sa 6 predstavnika na 4!Jedino je Hajduk izgubio od Debrecena REKORDNIH 0:5, i drži još taj slavan rekord,dok je znao gubiti i od puno slabijih momčadi!!!
Ljudi mora vam biti jasno da Dinamo drži hrvatski klupski nogomet na donekle nekakvoj razini i ovaj uspjeh kojim se plasirao u LIGU UEFE je velik rezultat s obzirom na naše uvjete ali to nije posljednje jer ja sam siguran da ćemo proći skupinu i napokon prezimiti u Europi!!!

manje seri,ideš mi na živce već duže vrime sa tim svojim mišljenjima.Ako imaš šta reć pametno reci,ako nemaš nemoj pidat bezveze.Da vam nije bilo Tuđimana kada ste se zvali CROATIA(nezna te ni danas kako se zovete.Čim je umro Tuđiman odman ste prominili ime pa se danas kurčite ka naj Hrvatskiji klub) nebi osvojili ni ono malo prvenstava šta ste osvojili.
Već kad smo kod sramote,nije sramota izgubiti,veća je sramota ovo šta Mamić radi,stvarno vas lipo prezentira.Lako što sramoti Dinamo nego sramoti cilu Hrvatsku
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!