Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RX7 je ipak RX7...  (Posjeta: 10403 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #80 : 10 Siječanj, 2010, 15:54:15 »
M5 je atmosfera i to podosta težak auto, RS6R je nešto lakši ali je turbak.
Dakle, da ponovimo gradivo.

Snaga je sposobnost auta da održi brzinu i govori nam o radu kroz vrijeme. Moment je sila koja djeluje na kotač u trenutku ubrzanja i uvjetuje koliko silovito če auto ubrzavati i tu je turbak u velikoj prednosti.
Jedna fizikalna vrijednost je ovisna o drugoj i u sprezi su tako da što se tiče ubrzanja... konji malo vrijede. ;)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #81 : 10 Siječanj, 2010, 16:42:57 »
M5 je atmosfera i to podosta težak auto, RS6R je nešto lakši ali je turbak.
Dakle, da ponovimo gradivo.

Snaga je sposobnost auta da održi brzinu i govori nam o radu kroz vrijeme. Moment je sila koja djeluje na kotač u trenutku ubrzanja i uvjetuje koliko silovito če auto ubrzavati i tu je turbak u velikoj prednosti.
Jedna fizikalna vrijednost je ovisna o drugoj i u sprezi su tako da što se tiče ubrzanja... konji malo vrijede. ;)

Rs6 ima i cukice do 320,ovaj do 400 i to moze zavarat oko...a ovo je istina,pa pogle lotus recimo od nekih 250,300konja,800kila...pa to je strava

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #82 : 10 Siječanj, 2010, 16:48:49 »
lovro badurina i ekipa su slagali na lotusovu sasiju 2 motora od nekoga motora sa turbinama od skutera seadoo, ima oko 650 ks i 600 kg...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #83 : 10 Siječanj, 2010, 17:11:17 »
M5 je atmosfera i to podosta težak auto, RS6R je nešto lakši ali je turbak.
Dakle, da ponovimo gradivo.

Snaga je sposobnost auta da održi brzinu i govori nam o radu kroz vrijeme. Moment je sila koja djeluje na kotač u trenutku ubrzanja i uvjetuje koliko silovito če auto ubrzavati i tu je turbak u velikoj prednosti.
Jedna fizikalna vrijednost je ovisna o drugoj i u sprezi su tako da što se tiče ubrzanja... konji malo vrijede. ;)

ima i ovaj na filmicu turbak ,a  i nebi rekao da coupe moze bit teži od karavana rs6
..::4T Powaa::..

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #84 : 10 Siječanj, 2010, 17:18:18 »
ima i ovaj na filmicu turbak ,a  i nebi rekao da coupe moze bit teži od karavana rs6

On prica o serijskom m5..koji je vec izasao prije ohoho..dok je rs6 09 izasao i turbo je..a kad se stavi u m5 turbo di smo onda?...ja sam siguran da je bmw brzi...
I ovaj v10 atmosferski je proglasen najjacim motorom bez turbo punjaca i tih pizdr..

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #85 : 10 Siječanj, 2010, 18:22:41 »
On prica o serijskom m5..koji je vec izasao prije ohoho..dok je rs6 09 izasao i turbo je..a kad se stavi u m5 turbo di smo onda?...ja sam siguran da je bmw brzi...
I ovaj v10 atmosferski je proglasen najjacim motorom bez turbo punjaca i tih pizdr..

j**** mu sunce
gledajte na prvu stranicu onaj jebeni bmw v10 i dva turba ima i 730ks, i ja sam stavio kao komentar na to ovaj rs6 koji isto ima dva turba i isto 730ks i da mi se cini da je brzi
nepricam o seriskom m5, nego o m6 sa filmica na prvoj stranici
njih dva usporedujem da mi nekako bolje ide ovaj rs6 sa 730ks, nego taj m6 koji je cak i laksi vjerojatno


edit: pa ti si stavio taj filmic i jos sam quoto ga sa ovim audijem i jos ni jasno  :icon_biggrin:
..::4T Powaa::..

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #86 : 10 Siječanj, 2010, 19:42:50 »
j**** mu sunce
gledajte na prvu stranicu onaj jebeni bmw v10 i dva turba ima i 730ks, i ja sam stavio kao komentar na to ovaj rs6 koji isto ima dva turba i isto 730ks i da mi se cini da je brzi
nepricam o seriskom m5, nego o m6 sa filmica na prvoj stranici
njih dva usporedujem da mi nekako bolje ide ovaj rs6 sa 730ks, nego taj m6 koji je cak i laksi vjerojatno


edit: pa ti si stavio taj filmic i jos sam quoto ga sa ovim audijem i jos ni jasno  :icon_biggrin:

Sumnjam da je brzi..kazem audi ima do 320 chukice a ovaj do 400..a i m6 sa videa ocito nije imao ukljuceno protiv proklizavanja,pa je u prvoj brzini izgubio sigurno sekundu dvije..vidis da su u prvoj okretaji u blokadi......

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #87 : 10 Siječanj, 2010, 20:16:37 »
j**** mu sunce
gledajte na prvu stranicu onaj jebeni bmw v10 i dva turba ima i 730ks, i ja sam stavio kao komentar na to ovaj rs6 koji isto ima dva turba i isto 730ks i da mi se cini da je brzi
nepricam o seriskom m5, nego o m6 sa filmica na prvoj stranici
njih dva usporedujem da mi nekako bolje ide ovaj rs6 sa 730ks, nego taj m6 koji je cak i laksi vjerojatno


edit: pa ti si stavio taj filmic i jos sam quoto ga sa ovim audijem i jos ni jasno  :icon_biggrin:

ROLF
Sad tek vidio da je i BMW turbak...

Slabo on za turbaka ide onda.....  :drunken_smilie:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: RX7 je ipak RX7...
« Odgovori #88 : 10 Siječanj, 2010, 23:56:45 »
ROLF
Sad tek vidio da je i BMW turbak...

Slabo on za turbaka ide onda.....  :drunken_smilie:

Ovaj na videu je turbak..biturbo tj. ali u prvoj ga vrti u blokadu bezveze..al ide to fino