Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: promjena cilindra na zipu  (Posjeta: 2847 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZiP_93

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: piaggio zip 4t
  • MojSetup: ne
promjena cilindra na zipu
« : 25 Prosinac, 2009, 01:04:29 »
pozdrav svima!! priličan sam laik za tuning ali uvijek razmisljam o necemu jer mi je 50 ccm 4t pre slab! imam zipa 4t i razmisljam dali se moze npr za nekog piaggia isto 4t (npr fly 100) staviti cilindar na zipa i da to bude to... bez icega drugog da mjenjam...??  hvala unaprijed,nadam se da ce mi netko odg i pomoci... pozz

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #1 : 25 Prosinac, 2009, 06:24:16 »
cisto sumnjam ako i da vjerujem da ima puno vise kemijanja nego da stavis malossi

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #2 : 25 Prosinac, 2009, 16:36:14 »
stavi koplet mašinu sa fly-a 100 na zipa...  :toothy3:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #3 : 25 Prosinac, 2009, 16:39:03 »
nije to bas isplativo po meni jer prvo tsko je nac tu masinu a drugo to je opet slabo, jako slabo..onda rade 125 s necega ili 50 2t

Offline SPecial

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2193
  • Spol: Muški
  • NE VOZI BRZE NEGO STO IDE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: suomi vandal
  • MojSetup: biturbo
  • MojSpuh: original
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #4 : 26 Prosinac, 2009, 02:03:15 »
pozdrav svima!! priličan sam laik za tuning ali uvijek razmisljam o necemu jer mi je 50 ccm 4t pre slab! imam zipa 4t i razmisljam dali se moze npr za nekog piaggia isto 4t (npr fly 100) staviti cilindar na zipa i da to bude to... bez icega drugog da mjenjam...??  hvala unaprijed,nadam se da ce mi netko odg i pomoci... pozz


Ni ja ne volim kiteve ali na 4T motorima traju jaaaaaako dugo,stoga ti preporucam neki kit ili kao sto je Goki rekao makinu od neke 125ice. Za tog flya 100 sam cuo da ga pere standard NRG,pa ti ju ne bi preporucio. Sto se tice 125ica 4t takoder mi se ne svidaju jer su mi slabe sto u tvojem slucaju ne mora znacit,jer je zip laksi od runnera pa ces s tom masinom dosta dobit. To je dobar a jednostavan posao. Malo trosi+solidno ide= :icon_thumright:
Citat @Igor    "jeb.. tebe i tvoju logiku"  hahaahhah

tko se nije vozio bez vozačke nek prvi baci feder kontrasta  :laughing7:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #5 : 26 Prosinac, 2009, 03:18:22 »
Samim kitom nećeš ništa posebni dobit....a da nešto dobiješ treba ti novaca za ostale stvari,tako da ako želiš osjetnu promjenu snage ispod cca 2000 kn na 4t ne racunaj,a za te novce nadjes komplet makinu sa runnera vx 125.potrazi u projektima,ima ti zip 50 4t convert u 125 4t,stariji je malo projekt :) samo potrazi i bit će ti jasnije ;)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #6 : 26 Prosinac, 2009, 04:07:29 »
Samim kitom nećeš ništa posebni dobit....a da nešto dobiješ treba ti novaca za ostale stvari,tako da ako želiš osjetnu promjenu snage ispod cca 2000 kn na 4t ne racunaj,a za te novce nadjes komplet makinu sa runnera vx 125.potrazi u projektima,ima ti zip 50 4t convert u 125 4t,stariji je malo projekt :) samo potrazi i bit će ti jasnije ;)
imam ti ja vx makinu 125 ccm na prodaju :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #7 : 26 Prosinac, 2009, 04:10:31 »

Opet ti s tom masinom. Daj kupit cu  ti  je ja samo je nemoj vise spominjat. Koliko trazis za nju?
nemoj spammat po temi....ti ionako nemas pojma kaj je 4T :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #8 : 26 Prosinac, 2009, 04:14:21 »

a ovo ne spada pod spammanje?
ne spada....nudim decku uslugu....i bio bi red da platis rundu :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: a ne da ja moram ic spavat zedan :happy8: :happy8: :happy8:

Offline ZiP_93

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: piaggio zip 4t
  • MojSetup: ne
Odg: promjena cilindra na zipu
« Odgovori #9 : 26 Prosinac, 2009, 15:24:56 »
hvala decki na odg,ovo za fly je bilo cisto primjera radi,nije uopce upitno koji cilindar,on mi je prvi pao na pamet pa sam ga stavio,ali znam da je bolje 125 ccm stavit samo trebam lovu nac za to,jbg da imam sad 2000 kn za iskesirat nebi ovog zipa vozio nego nesto bolje...imam planove dok ne otvorim novcanik  :toothy12: :toothy12: hvala vam jos jednom na odg vidjet cu sta se da napravit... pozzz