Tehnički kutak > Tuning skutera

POMOC

<< < (2/2)

lipa101:
HVALA STARI,PUNO SI MI OLAKSAO. BUDEM TO PROBAO

...VULIN...:
ma najbolje ti je kupi auspuh leo vince zx ili rr, i snjin dobiješ valjčiće, federe kvačila, i tek onda vidiš pravu razliku, košta oko 900kn, a dobiješ i u startu i u krajnjoj

r.e.!:

--- Citat: lipa101 - 07 Kolovoz, 2006, 16:33:46 ---MOLIM ZA POMOC.
IMAM Speedfight2 I IDE MI SASVIM SOLIDNO DO NEKIH 80 Km/h.
NEBI GA SAD NABRIJAVAO JER NEMAM BAS PRETJERANO LOVE AL BI HTIO DA IMA BRZI START
JEL ZNA TKO STA BI BILO NAJBOLJE DA NAPRAVIM A DA NE POTROSIM PREVISE LOVE????

--- Kraj citata ---

Moj ti je savjet da ga ne diraš. Moj prijatelj ga ima i ide sasvim dobro, isto kao i što dobro ubrzava. Inače za više snage i bolja ubrzanja, po svim pokazateljima, najbolje je u startu kupiti veću kubikažu. :headbang:

filiplatinovicz:
slazem se...
ja na svom x-fightu imam multivar, ali se razlika gotovo i ne osjeca... skoro nikakav dobitak za ulozenu lovu... mozda je ona gore navedena kombinacija s auspuhom bolje rjesenje. no vjerojatno je i tu poboljsanje simbolicno. pretpostavljam da bih isto dobio i da skinem dvadesetak kila!
 :toothy9:

...VULIN...:

--- Citat: filiplatinovicz - 13 Kolovoz, 2006, 07:53:00 ---slazem se...
ja na svom x-fightu imam multivar, ali se razlika gotovo i ne osjeca... skoro nikakav dobitak za ulozenu lovu... mozda je ona gore navedena kombinacija s auspuhom bolje rjesenje. no vjerojatno je i tu poboljsanje simbolicno. pretpostavljam da bih isto dobio i da skinem dvadesetak kila!
 :toothy9:

--- Kraj citata ---

nije istina na dvotaktnon agragatu se dobiva na serijali najviše baš sa auspuhom i dobrim poštelavanjem prijenosa, a ti nisi ništa dobija sa variomatom, je rse on stavlja da bi se ispravile rupe u ubrzanju koje su nastale kod ugradnje kita ili auspuha, a tebi je cili serijala i sve je perfektno tvornički poštelano, zato nisi ništa dobija

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju