Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: brabonjci  (Posjeta: 623 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
brabonjci
« : 23 Prosinac, 2009, 04:44:09 »
Došao sam u samoposlugu gdje su g#vn#sti brabonjci pjevali misno slavlje na jeziku čempresa. Inače tamo se nikad nije slavila hanuka jer je taj narod vjerovao u silu Svetog Maslačka Samojebača koji je imao mogućnost trčanja oko drveta i pritom si mogao uvaliti kitu u čmar jer je trčao brzinom svjetlosti koja se računa u decibelima četvornim po kvadratnom ucviljenom siru. Zvučnici su tada hodali po sednom zakonu salamoreznica jer su noževi bili oštreni u Češkoj na tramvajima sa halogenim štekama pusirove salame. Nikad nisam bio u prilici vidjeti čorbu koja se moli za oprost sedamsto grijeha jer je pojela švargl za vrijeme posta prilikom srolje koja ju je uvatila u prašumi amazone jer su trenirali skijanje sa skokom u troskok. Onda je bio pao led i nisam ništa konto jer je plakat bio zalijepljen na smeđu podlogu od kirgistanske lamperije iz sjevernog sredozemlja!
strasno

« Zadnja izmjena: 23 Prosinac, 2009, 04:46:47 neer »

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: brabonjci
« Odgovori #1 : 23 Prosinac, 2009, 04:51:57 »
keru daj posalji toga sto konzumiras :laughing6:
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: brabonjci
« Odgovori #2 : 23 Prosinac, 2009, 04:54:44 »
ma hahahha to sam skinio s bloga od lege star blog ko bakin šupak ,pa sad kopi pejsto par pricica lik je frik ,

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: brabonjci
« Odgovori #3 : 23 Prosinac, 2009, 09:49:49 »
 :laughing11: :laughing11: :laughing11: