Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Apple Mac i OS X 10.6  (Posjeta: 818 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Apple Mac i OS X 10.6
« : 20 Prosinac, 2009, 14:21:25 »
Zanima me da li netko ima Mac ili ga je koristio?? Bazmišljam o kupnji nekog Applea preko eBay-a, a do sad ga nisam koristio, pa me zanimaju vaši utisci :notworthy: :notworthy:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Apple Mac i OS X 10.6
« Odgovori #1 : 20 Prosinac, 2009, 16:11:02 »
Zanima me da li netko ima Mac ili ga je koristio?? Bazmišljam o kupnji nekog Applea preko eBay-a, a do sad ga nisam koristio, pa me zanimaju vaši utisci :notworthy: :notworthy:

Sestrična mi ima MacBook i moram priznat da je jako brz, uglađen i prekrasan taj Macov OS 10.  :headbang:

Ovisi kaj radiš na računalu, prema tome ti ga jedino mogu preporučati. Jer Windows aplikacije zaboravi  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Apple Mac i OS X 10.6
« Odgovori #2 : 20 Prosinac, 2009, 18:19:45 »
Sestrična mi ima MacBook i moram priznat da je jako brz, uglađen i prekrasan taj Macov OS 10.  :headbang:

Ovisi kaj radiš na računalu, prema tome ti ga jedino mogu preporučati. Jer Windows aplikacije zaboravi  :drunken_smilie:
Čuo sam da se na njeha prek OS X 10.6 može instalirat i Windowsi, al ne treba mi to, jer imam laptop, mislio sam ovo nabavit malo za promjenu.... Zanimalo me kolko ljudima treba da malo skuže radit na tom kompjuteru itd...
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Apple Mac i OS X 10.6
« Odgovori #3 : 20 Prosinac, 2009, 18:51:04 »
Ima ga moj kolega s faxa, ugl jako dobar laptop i taj OS X je jaaaako user friendly, tako da kad se navučeš na njega (možda tjedan dana) nećeš nikad više htjet zavirit u windoze
Office možeš instalirat imaš za mac, tako da word, excel i ostale stvari idu.
A mislim da se windows može vrtit prek virtualizacije...malo pogledaj na netu, ja sam gledao na ebayu za 400-500€ ih ima, a novi su preskupi jednostavno...
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Apple Mac i OS X 10.6
« Odgovori #4 : 21 Prosinac, 2009, 00:28:38 »
Ima ga moj kolega s faxa, ugl jako dobar laptop i taj OS X je jaaaako user friendly, tako da kad se navučeš na njega (možda tjedan dana) nećeš nikad više htjet zavirit u windoze
Office možeš instalirat imaš za mac, tako da word, excel i ostale stvari idu.
A mislim da se windows može vrtit prek virtualizacije...malo pogledaj na netu, ja sam gledao na ebayu za 400-500€ ih ima, a novi su preskupi jednostavno...
Da gledo sam, i preko eBay-a ga mislim kupit, neki da bude malo korišten...... kod nas je to pre skupo
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...