Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Vx  (Posjeta: 170125 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #320 : 24 Studeni, 2009, 02:05:59 »
dubravko.lesinger@ck.t-com.hr  :icon_thumright:
@Nikon-da...da ima crno srce bio bi prejeben,ali ako ga uzmem odnjest cu ga mi popjeskare i isplastificiraju u crnu boju... :)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #321 : 24 Studeni, 2009, 13:35:41 »
kupio nove rucice kocnica serijske i narucio prednji carbon poklopac...evo par slika sa autopraone...ne obracajte paznju na pozadinu na prvoj slici... :icon_biggrin: :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #322 : 24 Studeni, 2009, 13:40:25 »
Nemoj mi rec da ga peres u autopraoni?? Ja krpicu,malko vode i kasnije na suho magicnom,bude bombon :)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #323 : 24 Studeni, 2009, 13:43:54 »
Nemoj mi rec da ga peres u autopraoni?? Ja krpicu,malko vode i kasnije na suho magicnom,bude bombon :)
pa normalno... :icon_biggrin: nije vidio vode od 8mj,a i felge,celjusti su bile sve od ulja kako sam ozracivao kocnice pa sam morao sa miniwashem to sve dobro isprat...sad se sjaji ko bikovo jaje... :icon_biggrin: :-X

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #324 : 24 Studeni, 2009, 15:08:41 »
pa normalno... :icon_biggrin: nije vidio vode od 8mj,a i felge,celjusti su bile sve od ulja kako sam ozracivao kocnice pa sam morao sa miniwashem to sve dobro isprat...sad se sjaji ko bikovo jaje... :icon_biggrin: :-X

nemoj zaboravit "tretirat" polirane stvari,pogotovo nakon svakog pranja kiše i prolaska kroz lokvu,a bilo bi poželjno i nakon svake voznje,jer svaka pi*darija sta se zalipi ce ti na kraju ostat :icon_thumright:

p.s. di ti je prednja plastika i od volana??

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #325 : 24 Studeni, 2009, 15:13:31 »
nemoj zaboravit "tretirat" polirane stvari,pogotovo nakon svakog pranja kiše i prolaska kroz lokvu,a bilo bi poželjno i nakon svake voznje,jer svaka pi*darija sta se zalipi ce ti na kraju ostat :icon_thumright:

p.s. di ti je prednja plastika i od volana??
ma glancam ja ispolirane dijelove ne brini...nakon nekog vremena cu proc polir pastom tek toliko i to je to,ali tek kada se pocne kuzit da gubi sjaj...
a plastika volana je u garazi,a ova iznad fara bi mi trebala stic sljedeci tjedan...jer sam onu staru mat sivu prodao da si mogu uzet carbon look...jer ima na naljepnicama carbon detalje,blatobran i bubrege,pa bi se bolje uklopila carbon look nego ova mat siva koju sam prodao... :)
@duje-znas li mozda nekoga ili mozda ti imas carbon look poklopac satova?da je u ok stanju... :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #326 : 24 Studeni, 2009, 15:18:07 »
ma glancam ja ispolirane dijelove ne brini...nakon nekog vremena cu proc polir pastom tek toliko i to je to,ali tek kada se pocne kuzit da gubi sjaj...
a plastika volana je u garazi,a ova iznad fara bi mi trebala stic sljedeci tjedan...jer sam onu staru mat sivu prodao da si mogu uzet carbon look...jer ima na naljepnicama carbon detalje,blatobran i bubrege,pa bi se bolje uklopila carbon look nego ova mat siva koju sam prodao... :)
@duje-znas li mozda nekoga ili mozda ti imas carbon look poklopac satova?da je u ok stanju... :)

da da..imam u garazi ja tu carbn shemu za satove.. koliko san vidia nema nikakvih ostecenja i sl.. koliko bi da za nju :)

p.s. poslikat cu ti je u nedilju,do onda me nema u garazi..dok jos prizdravin i malo faks..

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #327 : 24 Studeni, 2009, 15:21:07 »
da da..imam u garazi ja tu carbn shemu za satove.. koliko san vidia nema nikakvih ostecenja i sl.. koliko bi da za nju :)

p.s. poslikat cu ti je u nedilju,do onda me nema u garazi..dok jos prizdravin i malo faks..
ajde pogledaj za taj poklopac,pa ako je u dobrom stanju,tj da nije izgreban i da se nije poceo ljustit uzimam...posalji slike kad stignes pa cemo se dogovorit za cijenu dok vidim kakvo je stanje  :icon_thumright:

Offline ancoo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Neslusan tude pi*darije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Starigrad-Pa
  • Moj Skuter: strasna letjelica
  • Moja Kaciga: neko kinesko go
  • MojSetup: KÜBLER KBR 63mm malossi 282ccm
  • MojSpuh: garonja
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #328 : 24 Studeni, 2009, 18:05:13 »
Ima san ja plivajuci disk Malossi 250mm na F36 vilicama mogu reci samo najbolje cin malo naglije stisnes prednje kolo blokira na brzini od cca 100km/h

sad cu kupiti za vxr-a isti oblik kocionog djela ali nije plivajuci ??? nego iz komada
KÜBLER & Malossi 282ccm & PM tuning & Bitubo & Stage 6

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #329 : 24 Studeni, 2009, 18:35:48 »
ma ja cu vjerojatno "morat" uzet braking jer nevjerujem da cu nac malossijev,ali trazit cu do 4mj i ako do tad ne nadem uzimam braking...

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #330 : 24 Studeni, 2009, 18:47:44 »
jebeno mi dobra ova runnerica  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #331 : 24 Studeni, 2009, 19:40:57 »
jebeno mi dobra ova runnerica  :icon_thumright:
dobro je ispalo na kraju... :)

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #332 : 24 Studeni, 2009, 19:45:29 »
imaš super kul vx :toothy11: ;D ;D sviđa mi se
---OSIGURAČ RACING---

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #333 : 24 Studeni, 2009, 20:15:06 »
imaš super kul vx :toothy11: ;D ;D sviđa mi se
hvala ;)

narucene jos neke sitnice za prijenos...
malossi paketic zutih,crvenih i bijelih federa kvacila,plavi i bijeli centralni,malossi kevlar remen,red sponge i rolice od 8.5 do 9.5...neka se nade ako mi nebudu odgovarale...to bi trebalo stic sljedeci tjedan pa kada namontiram stavim neki video da se vidi razlika...(ako ce je bit uopce)  :toothy9:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #334 : 24 Studeni, 2009, 20:45:23 »

sta ce ti dva centralna, imas malossi bijeli i polini plavi koji je 15% tvrdi od malossi, 80 kn bzvz..kelvar remen ti je deep shit, serijala majka.
4t

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #335 : 24 Studeni, 2009, 21:00:40 »
brzo ces skinut kevlar  :icon_biggrin:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #336 : 24 Studeni, 2009, 21:29:59 »
brzo ces skinut kevlar  :icon_biggrin:
imam ga vec gore i dobar je...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #337 : 24 Studeni, 2009, 21:42:59 »
"setup" prijenosa bi trebao biti:polini speed control sa 9.5g rolicama,zuti federi kvacila,plavi polini centralni i malossi kevlar remen...nadam se da ce se sve to uklopit kako treba... :icon_scratch:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #338 : 24 Studeni, 2009, 22:06:11 »
Nemoj mi rec da ga peres u autopraoni?? Ja krpicu,malko vode i kasnije na suho magicnom,bude bombon :)

krivo, bolje ga je prat sa šta je više vode moguće, šta se tiče laka...u protivnom ako samo meljaš tu prašinu, nečistoću i šta se sve nađe...sjebeš lak pa se to sve na suncu vidi...kao krugovi po boji...siiiiitni risevi...ovo se pogotovo vidi na crnoj boji...i u biti svim tamnim bojama...govorim ti iz iskustva nebrini ;D za pretpranje najbolje miniwashem sa dovoljno velike daljine...ni slučajno izbliza :icon_thumright:
šta se poliranih djelova tiče nema šanse da mu se hvata kamenac ako je to dobro pripremljeno prije poliranja...a ne sumljam da je :icon_thumright: samo malo pobrisat jelenskom kožom nakon pranja...i ko novo :)

PS. sad provaj razliku kevlar vs. serijski jedan dan...pa reci šta si odlučia za stavit na motor ;D
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
gilera runner 125vx-->250ccm
« Odgovori #339 : 24 Studeni, 2009, 22:09:26 »
remen necu jos uzimat jer je moj kevlar jos dobar te cu ga zamjenit tek kad pocne sezona,jer za sad preko zime da stoji je dobar...ali ocu taj prijenos postelat jer je nekak motor trom...tj vrti se lijepo i sve,ali moze se to jos poboljsat samo treba pogodit kombinaciju i to je to...