Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RunnerSukosan - SR172R  (Posjeta: 471316 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #140 : 01 Veljača, 2010, 19:52:05 »
Dobro pitanje...da podsjetim,fali mi radilica a posto sam dobio pedalu nemogu si priustit drugu. Moja je kod poznanika na ''reparaturi'' al nas kak to vec ide kad se znas sa nekim...imam jos jednu ali je spigana sa strane variomata nekih 3-4mm a to ne zelim nit ravnat nit stavljat... :'(  Kad to nađem,docekam da se napravi,masina je gore i moze se vozit u vrlo kratkom roku a do tad...stanga

P.S. ako ima ko za udjelit da je dobra a da ih ima 10 na stanju nek me se sjeti :icon_thumright:


imam ja neku od sp-a,ali neznam kakva je..trebam pogledat..posto stoji vec skoro godinu dana.. :icon_biggrin:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #141 : 01 Veljača, 2010, 20:09:38 »
E da je vise ljudi ko ti  :toothy9: Valjda ce vidjet neki tajkun ovo sve pa ce udjelit nesto LOL
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #142 : 01 Veljača, 2010, 20:14:18 »
E da je vise ljudi ko ti  :toothy9: Valjda ce vidjet neki tajkun ovo sve pa ce udjelit nesto LOL

:icon_biggrin: :icon_biggrin:

ak je radilica ispravna poklanjam ti ju..samo mislim da bi trebalo samo bacit gore nove lezaje i ocistit malo i to je to..budem dao jurci da pogleda radilicu i lezajeve pa ti javim.. :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #143 : 01 Veljača, 2010, 20:15:53 »
Hvala na trudu unaprijed  ::)
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #144 : 02 Veljača, 2010, 03:07:24 »
E da je vise ljudi ko ti  :toothy9: Valjda ce vidjet neki tajkun ovo sve pa ce udjelit nesto LOL


gle nije bit u udijeljivanju dijelova,nego je bit u tome da taj nek sta ti nesto udijeli ti je ucinia u biti sranje,a ne uslugu..te radilice su poznate po tome sta vole pucat i sta jako malo traju i pojedu se sastrane variomata bar na spu,a sad za sr bas i neznan s obzirom da ima 6-7ks manje,i sad recim oda ti ja udijelim radilicu i ona pukne nakon nekog vremana i za sobo povuce nove lezajeve semeirnge brtve i ponovno rasklapanjei sklapanje masine i opet moras uzet drugu radilicu..zato ti kazem bolje pricekaj pa nabavi neku dobru radilicu nego bilo sta ubacit na motor sa omda se provozas..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #145 : 02 Veljača, 2010, 11:00:21 »
gle nije bit u udijeljivanju dijelova,nego je bit u tome da taj nek sta ti nesto udijeli ti je ucinia u biti sranje,a ne uslugu..te radilice su poznate po tome sta vole pucat i sta jako malo traju i pojedu se sastrane variomata bar na spu,a sad za sr bas i neznan s obzirom da ima 6-7ks manje,i sad recim oda ti ja udijelim radilicu i ona pukne nakon nekog vremana i za sobo povuce nove lezajeve semeirnge brtve i ponovno rasklapanjei sklapanje masine i opet moras uzet drugu radilicu..zato ti kazem bolje pricekaj pa nabavi neku dobru radilicu nego bilo sta ubacit na motor sa omda se provozas..
Hvala na brizi,al da mi je netko i da nebi je stavio unutra ako nije ispravna ili da ne prođe inspekciju. Toliki laik i nisam  :angry7:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #146 : 02 Veljača, 2010, 11:34:31 »
Hvala na brizi,al da mi je netko i da nebi je stavio unutra ako nije ispravna ili da ne prođe inspekciju. Toliki laik i nisam  :angry7:
zato i kazem da se radilica odnese jurci da pogleda,izbalansira itd ako ce bit potrebno..da onda nemas nikakvih briga..

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #147 : 02 Veljača, 2010, 15:22:26 »
Hvala na brizi,al da mi je netko i da nebi je stavio unutra ako nije ispravna ili da ne prođe inspekciju. Toliki laik i nisam  :angry7:

mozes ti puno stvari na njoj provjerit..debljinu stijenke na strani lezaja variomat,stanje klipnjace,centriranost..al zamora materijala live polutke nema sanse..ja sna osobno vidia sigurno 20ak slomljenih radilica od spa,tako da i na ladno pušen sada.. i ima sna donedavno u sebe 4 radilice od spa dvi su otisle po 100 kn komad jedna za 300kn i jednu ci ostavit sebi cisto da se nadje,al ocu ti rec da radilica na spu je lutrija doslovno,ako neznas provjereon koliko km ima,nemoj je stavljat..pa makar na klipnjaci nova bila,a niko ti ne moze provjerit kakva je na polutci variomata,tj moze se samo debljinu,al to ne govori puno..

jednon san ima radilicu od spa koja je bila POJACAVANA BAS ZBOG TOGA SA STRANE VARIOMATA,napisa san to davno na SSu pa su mi se neki ljudi smijali,al nek se oni smiju,ta radilica dosad ima priko 60 000km i od toga je bila na 172 dellortu 25 variomatu kumplugu 10000km non stop na zadnjem i jos dan i danas vozi,al to ojacavanmje je kostalo 100e koliko se sican,a nova radilica 1200 pa se i ne isplati :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #148 : 02 Veljača, 2010, 15:57:30 »
Duje jasno mi je sve,i cjenim to kaj me upozoravas. Znam da nemozes vidjeti zamor materijala,nit znati koliko ima kilometara,ali cinjenica je da nema do nove radilice. Moze ona puknuti sa 20 000 isto kao i sa 5000 i 60 000km. Ovdje se radi o SRu koji je ipak nesto slabiji od sp-a,a i meni je radilica potrebna. Nije fus staviti polovnu radilicu u skuter,isto kao ni polovni cilindar tako da...kazem,hvala na savjetima
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #149 : 02 Veljača, 2010, 20:17:52 »
Duje jasno mi je sve,i cjenim to kaj me upozoravas. Znam da nemozes vidjeti zamor materijala,nit znati koliko ima kilometara,ali cinjenica je da nema do nove radilice. Moze ona puknuti sa 20 000 isto kao i sa 5000 i 60 000km. Ovdje se radi o SRu koji je ipak nesto slabiji od sp-a,a i meni je radilica potrebna. Nije fus staviti polovnu radilicu u skuter,isto kao ni polovni cilindar tako da...kazem,hvala na savjetima

ma znan da razumis,al eto ja san se opeka jednon prije 2 godine kad san slaga prijatelju fxra slozili sve novo unutra osim radilice,a radilica na klipnjaci ko nova bila,dok je na polutki bila malo slabija i motor je traja ravno 1000 i nesto km i onda se razletila radilica,pa je bilo puno vise stete nego da se odma to rijesilo..

p.s. za cilindar mozes vidit jel istrosen :icon_biggrin:

al nema veze da ne idemo vise u off,glavno da si me skuzia :icon_thumright:

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #150 : 02 Veljača, 2010, 20:22:10 »
Primio na znanje,svjedocio sam i ja pucanju radilica tak da sam svjestan toga  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #151 : 08 Veljača, 2010, 22:57:17 »
Danas i ovih dana se malo radilo,pripremalo i tako. Rjesavaju se ove sitne pi*darije...evo picnuo danas malo dekl,pofarbao nosace i montirao ih na sasiju.





« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2010, 00:47:20 CoK »
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #152 : 11 Veljača, 2010, 23:41:54 »
Nabavio sam radilicu !!! Krece slaganje napokon   :toothy10:



Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #153 : 11 Veljača, 2010, 23:43:59 »
Bit će to jako lijepo.koja je kombinacija boja?oce li makina biti full serijska ili?

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #154 : 11 Veljača, 2010, 23:48:07 »
Kada skupim lovu a termo grupu onda ce bit serijska. Boja ce bit mat crna,felge i to jos nisam odlucio to cu kasnije
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #155 : 11 Veljača, 2010, 23:51:14 »
jako dobra boja,bitno da se lijepo opitura.....odma da znaš,ali vjerovatno znaš,mat ti je malo teza za održavanje :)

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #156 : 11 Veljača, 2010, 23:52:52 »
malo pomalo čokica sređuje ko ja svoj bicilindrico...

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #157 : 12 Veljača, 2010, 00:09:24 »
jako dobra boja,bitno da se lijepo opitura.....odma da znaš,ali vjerovatno znaš,mat ti je malo teza za održavanje :)
znam  ;D Al mi se sviđa jako pa ce bit
malo pomalo čokica sređuje ko ja svoj bicilindrico...
;D
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #158 : 12 Veljača, 2010, 17:02:17 »
Radilica u blokovima  :toothy9: Masina je sastavljena,klip cilindar isto jos prijenos i pi*darije i moze montiranje. Od vecih radova jos treba instalaciju provest na ramu koja je precvikana kod reglera i spojit na postojece prekidace. Vrisnuo mi mob pa necu imat s cim slikat...

btw,ovim putem se zahvaljujem SBreplici,pravi se dijamant nema sta  ;D pusaaaaaaaaaaa
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: sr150r by: Cok
« Odgovori #159 : 14 Veljača, 2010, 22:39:49 »
Masina komplet slozena i montirana na skuter,danas je odradio svojih prvih 10 min na leru  :toothy9: Jos srediti struju,nabaviti zadnju celjust i pi*darije (vijke,matice...) i voznja. Mob je riknuo,cim se snađem za slike stavim. Aj bok  :toothy9:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!