Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: beverly 500 vs gp-1 250  (Posjeta: 6159 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
beverly 500 vs gp-1 250
« : 20 Lipanj, 2007, 20:24:57 »
namjeravam kupit nešto od toga dvoje pa me zanima dali je isplativo kupit 2 god star beverly 500 sa cca 8-15000 km za 25-31 000kn ili novi gp1 250 za 32?
želim da motor može povuć (znam da oba idu dobro) dvojicu recimo Zg-Zadar a da im to nije problem. Znam da je beverly puno udobniji a gp da je spotraš, samo me zanima dali je gp-u to napor ili ne!!??
Treće, dali je beverly sa 15-tak tisuća još uvijek relativno nov, sa svim servisima ili je mačak u vreći!? Hvala

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #1 : 20 Lipanj, 2007, 21:26:41 »
odrzavanje beverly-a 500 je skuplje i vise nego duplo od gp1 250 :\...


i nije mu napor ako ga ne vozis full gas konstantno :) on drzi stoju bez greske a da ga ne cipas  :glasses9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2007, 23:01:28 »
Imaš za 34.995kn novu, udobniju verziju - Derbi GP 250i.
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #3 : 20 Lipanj, 2007, 23:02:19 »
Novo je novo ali i kao takvo moze biti kvarljivo...

Moja preporuka je jaca masina...
To je 4t masina koja ima oko 40ak KS i bez problema se nosi sa karoserijom te je zbog svega toga dosta kvalitetna i izdrzljiva... Beverly ti ide oko 160kmph i kao serijski je jako dobar te mu nije potreban nikakav tuning, eventualno multivar...

Skoro pa dvostruko slabija masina naravno, daje i slabije performanse...

Tvoj je novac i tvoja odluka, ja bih uzeo beverlya ili neki drugi skuter te kubikaze, malaguti, yamaha, aprilia...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #4 : 21 Lipanj, 2007, 15:54:24 »
A šta je sa onim problemom sa piaggio motorima od 500 kubika sa jednom svićicom, podizanje nivoa ulja itd...? :icon_scratch:

Koliko san ja uspija povatat, problem postoji, i nije rješiv... Nova 500-tica radi toga ima 2 svićice... :dontknow:

Samo zbog toga, nebi nikad kupija 500-ticu... Ako bi mi triba prevoz brži od skuta 250 kubika, uzeja bi motor, Kawu ER-5 ili ako si malo viši ka ja, KLE 500... I neku 125/150/200 PX vespu ili neki takav skuter, zavisno od financijske mogućnosti... Pa bi ima i jedno i drugo... Ili samo skut od 250 kubika... Sportaša ili maxi, zavisno od preferenci... :icon_thumright:

 :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #5 : 22 Lipanj, 2007, 10:23:01 »
ma ne treba meni raketa, vozio sam neko vrijeme r6 pa sam se izivio po tom pitanju. imam cca 30 000kn a sad je na akciji derbi pa mislim da cu njega uzet, ipak je novo novo. Da ne govorim o cijenama servisa, za 500 je duplo skuplji a nije duplo brzi a o regi i ostalome da ne govorim....

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #6 : 23 Lipanj, 2007, 10:55:19 »
ma ne treba meni raketa, vozio sam neko vrijeme r6 pa sam se izivio po tom pitanju. imam cca 30 000kn a sad je na akciji derbi pa mislim da cu njega uzet, ipak je novo novo. Da ne govorim o cijenama servisa, za 500 je duplo skuplji a nije duplo brzi a o regi i ostalome da ne govorim....
Eto sam si rekao, stari model Derbi GP1 250 ti je na akciji za 29.999kn...

Ukoliko si se iživio a opet ti treba za putovanje mislim da ti je to najbolji izbor. Kao što je i MrJ rekao i novi može biti kvarljiv ali uzimaš nov skuter i kao takav imaš s njim i garanciju, ako ideš polovno moraš dobro paziti da te netko ne pokuša preveslati...
Who's looking for punishment ??

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #7 : 23 Lipanj, 2007, 18:32:08 »
hvala na savjetima i nakon mnogo procitanih testova upravo sam kapario yamahu x-max 250 novu, za 39900 na sniženju!!! Jedva cekam da ju u cetvrtak podignem pa cu napisat dojmove....

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #8 : 23 Lipanj, 2007, 20:43:41 »
Abate, čega si ti trošija... :laughing7:

39900 na sniženju, a u Sibega na netu 37500 a u Elode na netu 36400... Ko je ode lud...? :icon_scratch:

 :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #9 : 23 Lipanj, 2007, 21:46:24 »
lol bolji je derbi 3 puta al dobro... vidit ces gad bude usko za proc  :laughing6:

a i oderalo te za taj skuter ljuto....
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline zicka

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha x-max 250
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #10 : 24 Lipanj, 2007, 10:44:06 »
ispravak , nije 39 neg 33 900 na sniženju, a da je derbi bolji to može tvrdit samo neko ko nije sjedio na oba!!!
derbi ima tako lošu završnu obradu da sam umro od smijeha, strašno. Jeftinije plastike nisam vidio ni na jednom a zadnjih mjeseci sam hodočastio po svim živim salonima. Prekidači, pretinci i sve ostalo opće ne nasjeda kak spada a da ne govorim da derbi i yamaha ne spadaju u istu kategoriju skutera. Nisam favorit niti jedne marke , štoviše nikad nisam volio yamahu ali derbi me stvarno neugodno iznenadio. A oni podaci o krajnoj brzini su čista laž, da ne govorim o ubrzanjima. Frend vozi gp1 250 i trko se sa x-city-em pa mu opće nije mogo pobjeć (x-max ide bolje od city-a) što mi ni nije bitno a kao što sam napisao u prijašnjem post, nemam više 20 godina da sam nabrijani adolescent.
Samo za kraj, nemojte vjerovat svemu što nađete na internetu za pojedine skutere, ja sam valjda pročito sve moguće testove za sve moguće skutere od 250 cc, većina ih je u krivu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #11 : 24 Lipanj, 2007, 12:25:08 »
E, to bi već mogla bit cijena na akciji... :icon_biggrin:
Inače, i meni osobno je drag X-Max samo zbog razloga što ima relativno velika kola, a ipak prostora za 2 kacige pod sicom... A od puno ljudi san čuja da iako nema nešto preveliku deklariranu snagu, ima jako živahan motor...
Od njega jedino veća kola i isto veliki prtljažnik ima Malaguti Spider Max GT 500, ali je  skup i ruuuužan, a nisan ni puno iskustava jer ih nije puno ni prodano... Ali 16 cola kola su 16 cola kola...
 :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #12 : 25 Lipanj, 2007, 09:28:41 »
dobar izbor!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #13 : 26 Lipanj, 2007, 18:03:39 »
Glavno da si zadovoljan kupnjom  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #14 : 13 Prosinac, 2007, 17:57:06 »
piaggio, sad sam tek vidio  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
« Zadnja izmjena: 13 Prosinac, 2007, 17:59:06 mrcina »
Piaggio X9 250  Black Box

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: beverly 500 vs gp-1 250
« Odgovori #15 : 19 Prosinac, 2007, 05:03:37 »
čestitam na odabiru, slažem se da je derbi lošiji izbior od x-maxa... za tu cijenu nema se što mislit!  :icon_thumright:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT