Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Uhvatili me  (Posjeta: 6684 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #20 : 18 Lipanj, 2007, 18:03:39 »
Bili mene policija pitala vozačku na 50ccm ako imam blokadu,kacigu,reg... Od dosta njih san čuja(a i vidija kod škole) koje su zaustavili da im je važno da imaš kacigu i tehnički,a da dozvolu ni ne pitaju :o  Kakva su vaša iskustva s tim ???

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #21 : 18 Lipanj, 2007, 18:30:54 »
normalno... vjerojatnost je velika da te nece zaustavit osim kasno navecer..

al svakako da ce te pitat vozacku
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #22 : 18 Lipanj, 2007, 18:54:48 »
hocu onda pisat zalbu il cu cekat rjesenje pa na njega napisat kaznu :icon_scratch:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #23 : 18 Lipanj, 2007, 19:17:07 »
rješenje pa žalba.

na što češ se žaliti ako neznaš na što, možda na policajca što je odradio svoj posao.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #24 : 18 Lipanj, 2007, 19:25:13 »
rješenje pa žalba.

na što češ se žaliti ako neznaš na što, možda na policajca što je odradio svoj posao.
zalit cu se na veliku kaznu,prvi mi je prekrsaj,uvidio sam svoju pogresku...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #25 : 18 Lipanj, 2007, 21:14:54 »
Mislim gle sory, al šta da ti kažem osim da ti tak i treba, :toothy10: nadam se da si izvukao pouku iz ovoga.
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #26 : 18 Lipanj, 2007, 21:36:43 »
nemaš se čega bojat,sve sam ti rekao,prati onaj postupak šta sam ti rekal... :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #27 : 18 Lipanj, 2007, 21:42:39 »
Mislim gle sory, al šta da ti kažem osim da ti tak i treba, :toothy10: nadam se da si izvukao pouku iz ovoga.
bas mi nije to trebalo,al za pouku nije potrebno ipak toliko puno love,svatko moze nosit kacigu ili ne,to je od covjeka do covjeka,ja je imam obvezu nosit i imao sam je prije zaustavljanja,al me jebena muha pogodila u oko i skinuo sam je u voznji,znam morao sam stati i izvaditi je iz oka,al jebiga cura je cekala,al nije me ni docekala :angry7:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #28 : 18 Lipanj, 2007, 21:48:34 »
Mislim gle sory, al šta da ti kažem osim da ti tak i treba, :toothy10: nadam se da si izvukao pouku iz ovoga.
bas mi nije to trebalo,al za pouku nije potrebno ipak toliko puno love,svatko moze nosit kacigu ili ne,to je od covjeka do covjeka,ja je imam obvezu nosit i imao sam je prije zaustavljanja,al me jebena muha pogodila u oko i skinuo sam je u voznji,znam morao sam stati i izvaditi je iz oka,al jebiga cura je cekala,al nije me ni docekala :angry7:
da ti voliš svoju curu nebi stao policiji nego bi išal k njoj u zagrljaj i bolje bi prošal :laughing11: šalim se...riješit češ ti to...javi se kad dobiješ riješenje pa čemo vidit kaj dalje...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #29 : 18 Lipanj, 2007, 21:52:27 »
Mislim gle sory, al šta da ti kažem osim da ti tak i treba, :toothy10: nadam se da si izvukao pouku iz ovoga.
bas mi nije to trebalo,al za pouku nije potrebno ipak toliko puno love,svatko moze nosit kacigu ili ne,to je od covjeka do covjeka,ja je imam obvezu nosit i imao sam je prije zaustavljanja,al me jebena muha pogodila u oko i skinuo sam je u voznji,znam morao sam stati i izvaditi je iz oka,al jebiga cura je cekala,al nije me ni docekala :angry7:
da ti voliš svoju curu nebi stao policiji nego bi išal k njoj u zagrljaj i bolje bi prošal :laughing11: šalim se...riješit češ ti to...javi se kad dobiješ riješenje pa čemo vidit kaj dalje...
nije tako velik ogulin da ne znaju tko ima kakav motor,jos bi mi bilo gore da su mi pokucali na  vrata :sign10: :sign020:,danas sam cijeli dan ovako  :ludludd:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #30 : 18 Lipanj, 2007, 22:13:17 »
Mislim gle sory, al šta da ti kažem osim da ti tak i treba, :toothy10: nadam se da si izvukao pouku iz ovoga.
bas mi nije to trebalo,al za pouku nije potrebno ipak toliko puno love,svatko moze nosit kacigu ili ne,to je od covjeka do covjeka,ja je imam obvezu nosit i imao sam je prije zaustavljanja,al me jebena muha pogodila u oko i skinuo sam je u voznji,znam morao sam stati i izvaditi je iz oka,al jebiga cura je cekala,al nije me ni docekala :angry7:

Znači, nisi nosija kacigu, jer jedina kaciga je integralka... :laughing7:

Šalim se, ali sva ta polu-rješenja, tute, jetice, sve ti je to goli kkua ako padneš...

Ako'š nosit kacigu, onda nosi kacigu... Sa spuštenim vizirom, maximalno podignutom 1 zub usrid lita, radi ventilacije... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Bongo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Mojito
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #31 : 22 Lipanj, 2007, 22:45:31 »
5000 kunilingusa? WTF??

Mislim, fakat, katastrofa. Prolupal bi da dobim takvu kaznu. Friški sam skuteraš...dva mjeseca, i uvijek stavljam šljem na glavu. Je da je vruče za pozvizdit po gradu, ali nosim ju radi sebe.
Ali 5000. Fakat bezobrazluk. Nikoga ne ugrožavaš osim sebe. A po gradu na stotine automobila raga...i ak ih ulove dobe neku simboličnu kaznu, a opasnost su za sve sudionike u promete. Bemmu i takve zakone

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #32 : 24 Lipanj, 2007, 12:50:06 »
5000 kunilingusa? WTF??

Mislim, fakat, katastrofa. Prolupal bi da dobim takvu kaznu. Friški sam skuteraš...dva mjeseca, i uvijek stavljam šljem na glavu. Je da je vruče za pozvizdit po gradu, ali nosim ju radi sebe.
Ali 5000. Fakat bezobrazluk. Nikoga ne ugrožavaš osim sebe. A po gradu na stotine automobila raga...i ak ih ulove dobe neku simboličnu kaznu, a opasnost su za sve sudionike u promete. Bemmu i takve zakone
a vidjet cu kad dobijem rjesenje sta su mi sve nadrobili za 5000kn,bemti mene uhvate na otvorenoj cesti,a ove sta divljaju po gradu ni ne gledaju :angry7: