Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Uhvatili me  (Posjeta: 6685 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Uhvatili me
« : 17 Lipanj, 2007, 21:06:29 »
idem ja prije sat vremena u voznju i vozim se ja pun gas bez kacige,a kad ono iza zavoja policija,ja stanem,pitaju me zasto ne nosim kacigu,i trazi me papire,dajem mu ja papire i on vidi da imam i drugu kacigu,provjeravaju mi osobnu i pita jedan policajac drugog ocemo ga kaznit,veli ovaj jos nikog nismo ovaj vikend a racija je na motore,upisuju oni mene u zapisnik i ja prvi na listi,nista kazna ti je 700 kn za kacigu,a dobit ces jos pismo sa suda  za javljanje na sud jer nemas vozacke,ja lud,mislim da necu vise sjest na motor bez kacige

Offline baraba

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Josipdol
  • Moj Skuter: SF2
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #1 : 17 Lipanj, 2007, 22:45:25 »
Bome sam te i ja vidio bez kacige da se voziš.
He, ne mogu reć da mi te je žao! :nono: To sam rekao i svom starom kad ga je murija zaustavila. Znaš kakav je zakon i kakva je murija, ne vrijedi kukati . 
Jedino je odvratno, a svaki dan ih vidim, 2 murjaka iz Josipdola se voze na skuteru bez kacige! Koje pederčine, oni se voze bez kacige, a mene bi oderali da je nemam.
I da nema zakona, ja bi nosio kacigu, em me oči ne peku od vjetra, em manje boli kad mi bumbar napravi HEAD-SHOT  :toothy12:

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #2 : 17 Lipanj, 2007, 23:07:01 »
Reci cu ti samo jedno neka su te kaznili kad nenosis kacigu , ;D :toothy10: bez kacige se ne sjeda na motor.
« Zadnja izmjena: 17 Lipanj, 2007, 23:08:45 Lav »
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #3 : 17 Lipanj, 2007, 23:09:01 »
nemoj ni slučajno platit kaznu...javi se na pm i sve ti objasnim :icon_thumright:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #4 : 17 Lipanj, 2007, 23:13:33 »
I da nema zakona, ja bi nosio kacigu, em me oči ne peku od vjetra, em manje boli kad mi bumbar napravi HEAD-SHOT  :toothy12:
i ne samo to...uvik postoji šansa da te neko skuca ili prokližeš,a pjesak u očima,ipak to manje boli nego mušice,one su strava u sumrak kad se spuste a ti proletiš kroz roj,kaciga cilo žuta,crna,sa krilcima  :icon_biggrin:,dim od auspuha,suzenje očiju...nikad ja bez kacige,ni po parkiralištu...dobro da su te zaustavili,bar češ se pameti naučit
...........1...........8...........7...........

Offline @nte

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagabria
  • Moj Skuter: P duecento '82.
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #5 : 18 Lipanj, 2007, 00:38:02 »
trebao si bar naočale stavit, bila bi ti manja kazna  :laughing7:
www.vespaclubcroatia.com

hvali motore, drž' se vespe!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #6 : 18 Lipanj, 2007, 01:56:27 »
speed jel to znaci da se nase trgovanje za sad odgađa  :sad3:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #7 : 18 Lipanj, 2007, 07:04:02 »
pa ček sekund...

ti od sada nečeš sidat na skuter bez kacige zbog kazni ili zbog vlastite sigurnosti? ::)
(prema svemu navedenom izgleda da nečeš zbog kazni) :sad3:

Offline stoper06

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 455
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije) :)
  • Moj Skuter: yamaha ROX
  • MojSetup: ajkula
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #8 : 18 Lipanj, 2007, 10:42:26 »
A kaj sam ti ja bil rekal. Sada nema više bez kacige na skut. VIdiimo Se danas možda.?
2T rulles

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #9 : 18 Lipanj, 2007, 12:21:59 »
Ako će nositi radi kazne u redu, barem će je nositi - kad budeš jednom tresnuo bit ćeš zahvalan što si je imao na glavi  :hmh:
Who's looking for punishment ??

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #10 : 18 Lipanj, 2007, 13:43:32 »
nemoj ni slučajno platit kaznu...javi se na pm i sve ti objasnim :icon_thumright:
Ajde objasni nam svima :toothy10:

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #11 : 18 Lipanj, 2007, 14:04:47 »
nemoj ni slučajno platit kaznu...javi se na pm i sve ti objasnim :icon_thumright:
Ajde objasni nam svima :toothy10:

pisi zalbu
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #12 : 18 Lipanj, 2007, 14:07:47 »
nemoj ni slučajno platit kaznu...javi se na pm i sve ti objasnim :icon_thumright:
Ajde objasni nam svima :toothy10:

pisi zalbu
Na osnovi čega se ima žaliti, vozio se bez kacige i gotovo...  :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #13 : 18 Lipanj, 2007, 14:15:24 »
pa moze se zalit na to ako je npr. student ili ucenik da nema vlasitih prihoda, da svojom voznjom nije ugrozio nikoga u prometu... ugl. procitaj stavke na temelju kojih si dobio kaznu i pogledaj u zakonu na sta se u cijelosti odnose i na temelju toga smisli nest.

ja sam dobio za voznju po podrucju za pjesake, pa sam naveo da sam bio ucenik i da nisam imao vlastitih prihoda i to da svojom voznjom nisam nikoga ugrozio u prometu i eo vec skoro 2 god. otkako sam poslao zalbu i nist nisam dobio nazad

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #14 : 18 Lipanj, 2007, 14:50:54 »
kakve veze ima imas li ili nemas prihoda..

ako si maloljetan tvoji skrbnici su odgovorni za tebe i oni moraju platit, ako ne plate dobijes laganini socijalnu skrb za vrat...

druga stvar..

mozes trazit na osnovu da ti je prvi prekrsaj i da si naucia lekciju, da ti je zaj i da ces postovat propise i zakone. to da ne radis stavi u drugi plan i trazi da ti daju nekakav posal ili dobrotvorni rad jer nemas odakle platit. Mozda se izvuces sa 2 dana caritasa, mozda ne dobis nista nego samo opomenu.. a ako si drzak bia onda ces uredno dobit cilu kaznu.. :)


sta vi mislite da su oni u policiji budale pa da neznaju da ce 90% ljudi poslat zalbu jer ne zeli platit... mos se ti zalit i papi.. ako si kriv plati i idi dalje.. bilo bolje da si taj prvi prekrsaj sacuvaq za nesto drugo kad se zasere nego za pisljivu kacigu...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #15 : 18 Lipanj, 2007, 15:34:14 »
danas saznao da cu dobit kaznu oko 5000 kn,uracunato sa sudskim troskovima,priljepili su mi sve zive kazne koj su mogli,a najvjerojatnije cu dobit zabranu polaganja 2 godine

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #16 : 18 Lipanj, 2007, 15:53:15 »
pisi odma zalbu kako san ti reka.. po novom imas 7 dana

reci da si svjestan greske koje si ucinia i da ti je zaj, da se nece ponovit i da neces vozit dok ne polozis(obavezno naglasi da ti je prvi prekrsaj (ako nije nahebo si)). Sad posto je kazna ogromna reci i da ne radis i da ides u skolu, da ti je doma stanje dosta tesko i da nemate odakle izdvojit natprosjecnu mjesecnu placu hrvatskog gradjanina za platit kaznu.

posto si maloljetan nece ti moc to naplatit, trazi da te zaposle i da ces rado radit za otplatit kaznu. i sl.

spomeni sve jebiga kad se radi od 5000kn onda se vuce sve karte i stavljaju na stol :) ka sta je vpucko reka


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #17 : 18 Lipanj, 2007, 16:03:28 »
Tu ti je najbolje kontaktirat sve žive i mrtve što rade u policiji i pravosuđu.Ko nas je sustav korupcije i kladim se da bi jedan striko inspektor to rješio ili prekršajni sudac.U svakom slučaju možeš se izvuč ali češ se naživcirat ko kreten.
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #18 : 18 Lipanj, 2007, 16:11:47 »
Nadam se da ćeš se uspjeti nekako izvući... samo se nadam da si izvukao pouku iz ovog  ::)
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Uhvatili me
« Odgovori #19 : 18 Lipanj, 2007, 16:28:49 »
rekli su mi da nista ne pisem dok ne dobijem nekakav poziv tako nesto,neznam ni sam sta da radim,kome da se zalim