Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Iphone info  (Posjeta: 8617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #20 : 24 Studeni, 2009, 20:02:43 »
je li isprobao tko bilo kakvu free navigaciju za iphone ?!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Iphone info
« Odgovori #21 : 24 Studeni, 2009, 20:17:51 »
je li isprobao tko bilo kakvu free navigaciju za iphone ?!

danas na 5 sek vidio ukljucenu tom tom aplikaciju i sve lijepo prikaze di si...znaci ima da za hrv...

inace kako ga za koji dan mislim uzet...tocnije 3gs 32gb...procitao sam da najnovije verzije imaju problema sa jailbreakom i unlockom...da kad se svaki put stavi nova aplikacija da s emora rebootat ili tako nesto...ima ko kakvih problema sa 3.1.2 softverom i unlockom

sad kad citam za mene je sve to znanstvena fantastika...

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #22 : 24 Studeni, 2009, 21:26:27 »
danas na 5 sek vidio ukljucenu tom tom aplikaciju i sve lijepo prikaze di si...znaci ima da za hrv...

inace kako ga za koji dan mislim uzet...tocnije 3gs 32gb...procitao sam da najnovije verzije imaju problema sa jailbreakom i unlockom...da kad se svaki put stavi nova aplikacija da s emora rebootat ili tako nesto...ima ko kakvih problema sa 3.1.2 softverom i unlockom

sad kad citam za mene je sve to znanstvena fantastika...
zar tomtom se ne plaća ?!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Iphone info
« Odgovori #23 : 24 Studeni, 2009, 21:31:22 »
zar tomtom se ne plaća ?!

ne znam kako je frend uzeo, dal je kupio ili je nekako skinuo...bas cu ga pitat malo

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Iphone info
« Odgovori #24 : 24 Studeni, 2009, 21:35:39 »
Meni je 3.0 softwer,mislio sam stavit 3.1 ili 3.1.2 ali valjda se ne može još otkljucat,a sto se tiče zaštite,imam bijelu slikonsku zaštitu i mirror screen protector,imam ga već 4 mjeseca,doslovno je ko novi,niti jedne crtice nema

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #25 : 24 Studeni, 2009, 21:45:07 »
ne znam kako je frend uzeo, dal je kupio ili je nekako skinuo...bas cu ga pitat malo
aj provjeri to, jer me baš zanima....kužiš...gledao sam na youtube ono likove sa 3g iphone-om i tomtom navigacijom..ono radi savršeno, ...čitao sam negdje da postoji nekoliko vrsta navigacija za iphone, neznam točno imena ugl. neke su fee ali nepodržavaju sve mape..itd...tomtom bi bila idealna samo da se ne plaća....
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Iphone info
« Odgovori #26 : 24 Studeni, 2009, 21:55:45 »
Meni je 3.0 softwer,mislio sam stavit 3.1 ili 3.1.2 ali valjda se ne može još otkljucat,a sto se tiče zaštite,imam bijelu slikonsku zaštitu i mirror screen protector,imam ga već 4 mjeseca,doslovno je ko novi,niti jedne crtice nema

moze se valjda otkljucat ali ne radi bas kako treba najbolje...

ja kad uzmem i ako uzmem, bit ce sigurno najnoviji softver a to je 3.1.2 pa ono

sad me zanima koja je razlika izmedju Jailbreaka i unlocka...za sto je jedno, a za sto drugo


Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Iphone info
« Odgovori #27 : 24 Studeni, 2009, 23:05:42 »
danas na 5 sek vidio ukljucenu tom tom aplikaciju i sve lijepo prikaze di si...znaci ima da za hrv...

inace kako ga za koji dan mislim uzet...tocnije 3gs 32gb...procitao sam da najnovije verzije imaju problema sa jailbreakom i unlockom...da kad se svaki put stavi nova aplikacija da s emora rebootat ili tako nesto...ima ko kakvih problema sa 3.1.2 softverom i unlockom

sad kad citam za mene je sve to znanstvena fantastika...

tom tom samo u vecini gradova radi..Mi smo probali u autu malo i nece da ocita imena ulica kao i ona gogo kak li vec....
Već je proglašen i po stranim forumima da 3gs-u trenutno nema konkurencije,i ja sam prije bio skeptican prema ajfonu,ali kad sam ga kupio i vidio o čemu se radi,ploča se promijenila

izaso je novi htc sa 4"2 osjetljivim na elektricitet prsta ko iphone,1ghz i 512mb rama :drunken_smilie:

je li isprobao tko bilo kakvu free navigaciju za iphone ?!

skini si navigon...Imam ti ja linkove,Imaš komplet hrvatsku,radare na cesti i sve...

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #28 : 25 Studeni, 2009, 10:09:29 »
tom tom samo u vecini gradova radi..Mi smo probali u autu malo i nece da ocita imena ulica kao i ona gogo kak li vec....
izaso je novi htc sa 4"2 osjetljivim na elektricitet prsta ko iphone,1ghz i 512mb rama :drunken_smilie:

skini si navigon...Imam ti ja linkove,Imaš komplet hrvatsku,radare na cesti i sve...
e aj please stavi ovdje linkove od svih stranica za koje znaš da imaju programe za download za iphone i posebno stavi one za navigaciju....ako ti nije problem
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Iphone info
« Odgovori #29 : 25 Studeni, 2009, 12:02:29 »
pitao sam frenda...ima tom tom i nije kupio, vec ima crackiranu verziju, ali je morao nekakav patch ili sta ja znam instalirat da moze stavljat crackirane aplikacije

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iphone info
« Odgovori #30 : 25 Studeni, 2009, 12:35:58 »
pod mus napravite JB (jail brake) dignite verziju softvera na 3.12

onda u cydiji instalirajte programcic instalius, i skidate sve programe sa stranice appulo.us i ubacujete ih preko itunsa

izgleda ko da ste sve platili a sve je badava

ja trenutno imam iGO na Iphonu i mogu vam reci da je navigacija izvrsna, ima nesto vise od 2GB ali zato pokriva cijelu europu

navigopn je isto odlican, hrvatska je pokrivena 120%, ali nisam provjerio za ostatak europe

moja preporuka je iGO

ako netko ima pitanja neka mi se javi

a sto se tice JB dajte nekome 100 kuna da vam to napravi,

ne gubite garanciju jer ako se nesto sjebe samo se napravi sistem restore, a ako vi doma nemozete napraviti sistem restore onda ne mogu ni oni u servisu, tako da opet dobijete novi mobitel

danas se napokon isplati uzeti Iphone zbog ogromne kolicine sadrzaja koji se mogu "besplatno " nabaviti

ja trenutno imam nekoliko stotina dolara vrijedne programa

navigon i igo su oko 150 -200 dolara

There is no replacement for displacement

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iphone info
« Odgovori #31 : 25 Studeni, 2009, 12:38:37 »
eh da i verzija 3.1 i novije ne mogu se otkljucati na ostale mreze, mora ga se downgradeati, a koje su posljedice toga, ja ne znam
There is no replacement for displacement

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Iphone info
« Odgovori #32 : 25 Studeni, 2009, 13:46:10 »
zasto da dam nekome 100kn ako se moze i doma napravit...to mi je glupo...koliko sam skuzio nije previse komplicirano...

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Iphone info
« Odgovori #33 : 25 Studeni, 2009, 13:49:16 »
I ja isto imam iGO navigaciju,odlična je.ako koga zanima za 10 dana ću imati 3gs 16 gb bijeli iz t mobilea sa svim za 3000 ;)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Iphone info
« Odgovori #34 : 25 Studeni, 2009, 13:53:03 »
I ja isto imam iGO navigaciju,odlična je.ako koga zanima za 10 dana ću imati 3gs 16 gb bijeli iz t mobilea sa svim za 3000 ;)

uzeo bi ga ja....al kud bas bijeli....  :P .....moj crni je sav usran od ulja i benzina a kakav bi bio onda bijeli....valjda crni.....bwahahahahaha....

btw....jel to kombinacija da bus ga dobil za kunu ko npr ja..... :laughing7:

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: Iphone info
« Odgovori #35 : 25 Studeni, 2009, 14:58:33 »
kako se ne može unlokat iPhone kad može.
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=5886 - tutorijal.
može se jb i unlockat više od mjesec dana.

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #36 : 26 Studeni, 2009, 11:22:31 »
I ja isto imam iGO navigaciju,odlična je.ako koga zanima za 10 dana ću imati 3gs 16 gb bijeli iz t mobilea sa svim za 3000 ;)
prodaje li tko na forumu iphone 3G/3GS 16Gb do 2000 kn ?!
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Iphone info
« Odgovori #37 : 26 Studeni, 2009, 23:37:55 »
evo luka da ti odgovorim

jailbreak - nešto slično kao crack software-a, nadam se shvaćaš, znači možeš pristupit nekim modulima kojima nisi mogao u originalu, tj. jailbreakom se instalira ta popularna cydia koja ima hrpu programa besplatnih koji su jako moćni i zadiru u domenu iphone-a u koju ovi legalni programi na appstoreu ne zadiru.
Znači za 3G na cydiji imaš programe s kojima možeš i snimat,i palit/gasit edge i tome slične stvari.
Također se mogu ubacivat besplatno preko shella aplikacije koje se inače plaćaju pa je to isto jako zanimljivo.

Jailbreak ima neke minuse a to je da na ponekim uređajima brže troše bateriju na standbyu te u većini slučajeva čine sam OS iphone-a nestabilnim.
Znači kad napraviš JB možeš slobodno očekivat češće rušenje aplikacija ili blokiranje.

Unlock je ono što je poznato več od davnina, otključavanje na sve mreže.
Distribuciju iPhone-a ima trenutno T-Mobile legalno i uzeli su si za pravo lockat na svoju frekvenciju, tj na svoju mrežu.
Unlockom si omogućavaš da možeš ubacit u tele2 ili vip u iphone.

Treća stvar je da je trenutno najjednostavniji jailbreak na netu Blackra1n koji je one-click solution za razliku od drugih jailbreaka koje možete nać na iClarified i drugim web stranicama.
Jedini minus Blackra1na jetaj da moraš na najnoviji OS preć i time ti se zaključava na T-Mobile što je teže za unlock nego na prijašnjim verzijama OS-a.

Ostali Jailbreakovi na nekim iphoneima bivaju neuspješni pa vam iphone ostane u safe modu, nemožete ga pokrenut iše, nekad se zna dogodit da ostanete bez carriera i tako.
Što se garancije tiče, ja sam imao Jailbreak 2.2.1 OS-a, crko mi je zvučnik na iphoneu, stavio sam normalan 2.2.1 i dao ga na servis. Nakon 30 dana su me zvali i rekli dođite po svoj uređaj.Ali nakon šta sam ga natrag dobio svaki pokušaj jailbreaka bio je neuspješan :(


Eto, nadam se da sam ti pomogao.

Kad dobiješ iPhone prvo ugasi EDGE jer si i sam rekao da nemaš podatkovni paket, 1MB ti je 55kn na freesurf ;)
Pa onda možeš krenut dalje.
Moj prijedlog ti je da si napraviš wireless po kući da možeš s iphoneom na net ;)
Mene što se tiče ja sam 75% vremena na wifi jer ga imam i doma i na faxu i u centru grada pa mi ni 3g ni edge netrebaju.

Ako šta treba pitaj
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline interceptor

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner sp 50
  • Moja Kaciga: Nolan n62
Odg: Iphone info
« Odgovori #38 : 27 Studeni, 2009, 11:03:07 »
je li probao tko "poslovati" u vezi iphone-a sa ovim likom ?!

http://www.ipodtouch.bloger.hr/
BRZINA JE SAMO PITANJE NOVCA

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Iphone info
« Odgovori #39 : 27 Studeni, 2009, 11:45:13 »
Iwo jako dobro napisano, meni se nije dalo pisat, a ima hrpa foruma di mogu procitat

pocnite na cafemobil tu ima stvarno dobrih stvari

nakon sto instalirate cydiju ima par esencijalnih programa kojie morate imati da bi to bilo to, kad dodjem doma napisat cu malo vise, sad sam na wcu i kenjam i pisem na ajfonu tako da mi se ne da previse razmisljat
There is no replacement for displacement