Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nema više zezanja  (Posjeta: 5948 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #20 : 19 Lipanj, 2007, 09:38:32 »

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #21 : 19 Lipanj, 2007, 10:09:26 »
Citat:
lud si,nema šta...
JEL MU SE TI TO  DIVIŠ !? :nono:
Volija bi da mu je čača inf.pismen pa da pročita s ćim mu se sin "diči " :glasses9:ako ko zna dotične može isprintat ili mi poslat adresu na pm da ja to odradim .....aha evo vidija san za posal sad zovem ove moje u krilo da vidin ki si   :director:

Kotrlj !

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #22 : 19 Lipanj, 2007, 19:17:26 »
Citat:
lud si,nema šta...
JEL MU SE TI TO  DIVIŠ !? :nono:
Volija bi da mu je čača inf.pismen pa da pročita s ćim mu se sin "diči " :glasses9:ako ko zna dotične može isprintat ili mi poslat adresu na pm da ja to odradim .....aha evo vidija san za posal sad zovem ove moje u krilo da vidin ki si   :director:

Kotrlj !
ne,ne divim mu se...samo kažem da je lud jer pijan vozi,nikad ne sjedam pijan za volan a ni na skuter...neznam zašto bi ti meni zvao starce,pa punoljetan sam,nema stari vezi s tim....uostalom ja sam opomenu dobio,evo i danas me policajac pitao jesam došao pameti....

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #23 : 21 Lipanj, 2007, 11:14:00 »
e pa i ja san proša lišo.Pošto nisan puva(i kao nisan ima alkohola jer mi je ovaj starom reka da san bio normalan i da nisan djelova pijano) dobit ću samo za kacigu kaznu da se opametin što se tiče nošenja kacige jer san zbog kacige i biža(nisan je ima).A i tu ću kaznu sredit na sudu(neradin nigdi,školujen se još,nemogu platit)
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #24 : 21 Lipanj, 2007, 11:59:08 »
e pa i ja san proša lišo.Pošto nisan puva(i kao nisan ima alkohola jer mi je ovaj starom reka da san bio normalan i da nisan djelova pijano) dobit ću samo za kacigu kaznu da se opametin što se tiče nošenja kacige jer san zbog kacige i biža(nisan je ima).A i tu ću kaznu sredit na sudu(neradin nigdi,školujen se još,nemogu platit)

onda je treba platit tvoj skrbnik jer si maloljetan.. heh
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #25 : 21 Lipanj, 2007, 13:50:48 »
e pa i ja san proša lišo.Pošto nisan puva(i kao nisan ima alkohola jer mi je ovaj starom reka da san bio normalan i da nisan djelova pijano) dobit ću samo za kacigu kaznu da se opametin što se tiče nošenja kacige jer san zbog kacige i biža(nisan je ima).A i tu ću kaznu sredit na sudu(neradin nigdi,školujen se još,nemogu platit)

onda je treba platit tvoj skrbnik jer si maloljetan.. heh
to se sve legalno da sredit...nemojte se vi uopće zamarat s murjom...svi su oni s osnovnom školom...jedan je mom frendu krivo zapisal jmbg,odma nema kazne....murjaci da su pametni hvatali bi one koji zbilja ugrožavaju promet,a nebi se tu nama skuterašima puhali...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #26 : 21 Lipanj, 2007, 14:38:45 »
vise od 80% skuterasa i ugrozava promet.. pa jesi se ti ikad provoza kroz neko misto di ima malo vise prometa?

pa zuje svugdi narocito ovi na prdekalima od 50 kubika ko da voze r-ove ... o cemu pricas ?

u policiji se nemoze radit sa osnovnon skolon, pa nije ti to komunalna sluzba..

i kako mos sve policajce svrstavat u isti kos?? daj razmisli malo prije nego nesto provalis
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #27 : 21 Lipanj, 2007, 20:03:30 »
ispričavam se svakom policajcu kojeg sam uvrijedio...znam kaj pričam...u PU Karlovačkoj ima brdo policajaca s osnovnom školom(mislim na prometnu)jer u ratu oni nezaposleni su išli u policiju...još u svom mjestu nisam vidjel da skuteraš ugrožava promet,a ekipu na R-ovima svaki dan vidim kako voze i dižu R-a na zadnji kad vide murju,ali murja im ništa nemože...ovi prave budale od policije,90% ih nema tablicu i ne staju policiji...dobro znam kaj pričam i nemam šta razmišljat u vezi toga...neznam kako je drugdje ali znam kako je kod mene...isprike još jednom ako sam nekoga uvrijedio...

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #28 : 21 Lipanj, 2007, 20:37:35 »
u splitu imas par policajaca koji te zapamtei kad te vide sastrane kako sidis na motoru lipo te nabaketaju ko obicnog papucara i nemos im nista
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #29 : 21 Lipanj, 2007, 20:55:09 »
ispričavam se svakom policajcu kojeg sam uvrijedio...znam kaj pričam...u PU Karlovačkoj ima brdo policajaca s osnovnom školom(mislim na prometnu)jer u ratu oni nezaposleni su išli u policiju...još u svom mjestu nisam vidjel da skuteraš ugrožava promet,a ekipu na R-ovima svaki dan vidim kako voze i dižu R-a na zadnji kad vide murju,ali murja im ništa nemože...ovi prave budale od policije,90% ih nema tablicu i ne staju policiji...dobro znam kaj pričam i nemam šta razmišljat u vezi toga...neznam kako je drugdje ali znam kako je kod mene...isprike još jednom ako sam nekoga uvrijedio...
Potpis.U PU Osječko-baranjskoj možeš na prste nabrojat ljude koji imaju nešto više od osnovne.Kum mi radi u muriji a po zanimanju bravar :toothy12: :toothy12:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #30 : 21 Lipanj, 2007, 22:48:42 »
već sam rekao da se ispričavam svim uvrijeđenim....
Nikon,ti si u splitu,ja sam u Karlovcu,sasvim različiti gradovi,ovdje policija ne obavlja svoj posao....samo sam kao svaki put rekao svoje mišljene na koje imam pravo....govorim samo svoje mišljene,ono šta sam 100 % siguran i ono iz iskustva tak da ne pričam bezveze....svi sa foruma ste mi ok,puno puta ste mi pomogli i ne želim se nikome zamjerit.....
ali policiju kao takvu ne priznam....

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #31 : 22 Lipanj, 2007, 11:02:55 »
ma kakvo zamjeranje hehe ne kacin se ja tako lako  :toothy9:

sve 5 .. nisu ni svi policjoti u split bajni .. niti je ko zadovoljan njihovin radon jer se kako si i sam reka bave glupostima...


al to nije sve do pandura nego do nase drzave ;)

sta mislis da ja stajen policiji  :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #32 : 22 Lipanj, 2007, 11:26:57 »
Znači, ti si jedan od onih šta ih zapante i baketaju kad ih uvate da side na motoru uz cestu... :laughing7:

 :toothy12: :toothy9: :toothy12:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: nema više zezanja
« Odgovori #33 : 22 Lipanj, 2007, 11:41:48 »
mene nisu fala bogu jos nabaketali al ima ih 2 od kojih se sakrivan redovno  :laughing3:

nisan ima kacigu pa me zapantia :'(


al dobro bit ce bolje :D
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com