Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Amortizer Runner?  (Posjeta: 619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Amortizer Runner?
« : 14 Studeni, 2009, 10:42:12 »
Ovako mozel neko ko je 100% siguran dam i kaze na novom runneru tj onom od 2006 pa nadalje modelu ...kakav je gore onaj dio amortizera koji se pricvrsti na ramu ...znaci jel kao na starim runnerima ima navoj na amortizeru i uvrn se amortizer ili je nesto drugcije....u principu dali od starog runnera amortizer pase na novog ??znaci na malossi stranici su isti kodovi ..a frend koji je skido i mjenjo amortizer mi kaze da je na novom runneru gore prihvat onaj isti kao i dole na bloku ..znaci samo sga stavis i kroz njega prodje kao saraf i imas maticu zavrnes i to je to......znal neko ??
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Amortizer Runner?
« Odgovori #2 : 14 Studeni, 2009, 15:23:47 »
pa pogledaj imas runnera pa napisi 100% kakav je, jer i mene zanima to.  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Amortizer Runner?
« Odgovori #3 : 14 Studeni, 2009, 16:55:10 »
isti je kao i na starom runneru..znaci gore ide onaj dio amortizera sa navojom stavi se i onda matica se zavrne ...znaci uglavnom isto kao i na starom runneru....
Valentino Rossi 46!!!!!