Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: NEIDE!!! sr 50 r  (Posjeta: 4736 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: NEIDE!!! sr 50 r
« Odgovori #20 : 30 Srpanj, 2007, 00:38:26 »
sad kad san vozia po noci kad je zahladilo isa je normalnije al ne opet ka i prije...al sve je to ok...nemojte lockat još temu ako se to bude jos koji put dogadjalo ili malo cesce da vas pitam u tom slucaju...ja san pita tipa koji se razumi u motore (nisi ti punisheru) reka je da mi nista nemore rec bez da pogleda al da postoji sansa da se priliva goriva pa da pogledan filter i svicicu (bar se nadan da mi je to reka,ako me pamcenje doro sluzi)
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: NEIDE!!! sr 50 r
« Odgovori #21 : 30 Srpanj, 2007, 08:20:47 »
X ja definitivno nisam neki majstor  :laughing7: (iako sam doktorirao u rastavljanju Aerox-a  :laughing11:)...

Nije mu do auspuha zato jer mu taj problem nije duže vrijeme nego koliko sam skužio jučer...
Kaže da ide dobro pa kad se ugrije da ne ide, pa da se popodne stanje malo popravilo...

Vidio sam se jučer s njim, probao đir i meni je išao odlično iako X kaže da je išao i malo bolje...

Vrijeme će reći svoje jer ovako može biti svašta...

P.S. Naravno da ti se auspuh usije radi katalizatora - katalizator pročišćava izlazne plinove i samim time malo sužava protok a pod gasom radi suženja i trenja je logično da se usije, ne brini radi toga  :)
Who's looking for punishment ??