Općenito > Trgovine

Preporuka-gume

<< < (3/3)

Punisher:

--- Citat: Epson - 15 Lipanj, 2007, 10:22:54 ---
--- Citat: Genesis051 - 14 Lipanj, 2007, 18:57:56 ---Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...

--- Kraj citata ---
Gle kaj se tiče poljoprivrednih strojeva ima ih,ali ja sam u gradu tak da nemam problema s tim,a ni cijena
za gume nije upitna,volim se brzo voziti pa bi nešto bolje od Save,jer to mi nije baš neko ime. ;D

--- Kraj citata ---
Sava je itekako dobra guma, nemoj da te ime vara  :icon_thumright:

ChRiStIaN:
potpisujem punishera...prejebena guma je sava  :icon_thumright:

speed:

--- Citat: Epson - 15 Lipanj, 2007, 10:22:54 ---
--- Citat: Genesis051 - 14 Lipanj, 2007, 18:57:56 ---Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...

--- Kraj citata ---
Gle kaj se tiče poljoprivrednih strojeva ima ih,ali ja sam u gradu tak da nemam problema s tim,a ni cijena
za gume nije upitna,volim se brzo voziti pa bi nešto bolje od Save,jer to mi nije baš neko ime. ;D

--- Kraj citata ---
ako lova nije problem i volis se brzo vozit onda uzmi batlaxice :icon_thumright:

BlitzMan:

--- Citat: Doomsday - 15 Lipanj, 2007, 08:27:35 ---
--- Citat: BlitzMan - 14 Lipanj, 2007, 21:55:28 ---imas savu mc29sporty+ soft, hard, midium

--- Kraj citata ---

Racing gumu soft i medium najviše dimenzija (3 kom) imaš od modela RACING MC 16... Hard bi bila obična MC 16...

Još imaš po jednu racing dimenziju od modela RACING MC 18 i RACING MC 20, isto soft i medium, a hard bi bile obične...

Sava MC 29+ Sporty ne postoji u racing izvedbi, i samim time, nema posebnih soft i medium izvedbi...

Još samo napomena da je RACING modela u HR teško nać, a i dosta su skuplji...

--- Kraj citata ---

ja imam soft savu mc 29, pise mi na gumi, a frend ima one hard najjeftinije mc29

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju