Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Preporuka-gume  (Posjeta: 3845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epson

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Međimurje malo
  • Moj Skuter: Speedfight WRC
  • Moja Kaciga: Held Robot
  • MojSpuh: Leo Zx
Preporuka-gume
« : 14 Lipanj, 2007, 11:39:38 »
Koja bi bila vaša preporuka za gume?sad imam Michelin pilot sport,stare 4 god
i osrednje sam zadovoljan njima,radi se o speedfightu. :hello:
Speedfight WRC

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #1 : 14 Lipanj, 2007, 12:48:00 »
bridgestone battlax
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2007, 18:57:56 »
Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...
Live to ride, ride to live

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2007, 19:17:34 »
sve ovisi koja sava...MC29 sporty3+ ces rijetko di nac ispod 300 kuna...bar je kod nas tako...jedino MC16

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2007, 20:38:30 »
Ta ista Sporty-ca je u Ri, pred 2 mjeseca, bila 270 po komadu (za Gileru Runner)... Možda je i poskupila u međuvremenu, ne bi znao... :dontknow: :icon_scratch: ::)
Zato sam spomenuo tu cijenu... sorry,  ako dezinformiram...  :confused5:
Live to ride, ride to live

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2007, 21:55:28 »
imas savu mc29sporty+ soft, hard, midium

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2007, 22:01:55 »
to je mala dimenzija, nisu skupe, mc29 je ok, ja imam mc16, al je tvrda..

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2007, 22:08:46 »
to je mala dimenzija, nisu skupe, mc29 je ok, ja imam mc16, al je tvrda..
ovisi koliko je stara,moja ima 2000km i puno se losije drzi nego prvih 1000km,al je jos uvjek puno bolja od one serijske

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #8 : 15 Lipanj, 2007, 08:27:35 »
imas savu mc29sporty+ soft, hard, midium

Racing gumu soft i medium najviše dimenzija (3 kom) imaš od modela RACING MC 16... Hard bi bila obična MC 16...

Još imaš po jednu racing dimenziju od modela RACING MC 18 i RACING MC 20, isto soft i medium, a hard bi bile obične...

Sava MC 29+ Sporty ne postoji u racing izvedbi, i samim time, nema posebnih soft i medium izvedbi...

Još samo napomena da je RACING modela u HR teško nać, a i dosta su skuplji...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Epson

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Međimurje malo
  • Moj Skuter: Speedfight WRC
  • Moja Kaciga: Held Robot
  • MojSpuh: Leo Zx
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #9 : 15 Lipanj, 2007, 10:22:54 »
Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...
Gle kaj se tiče poljoprivrednih strojeva ima ih,ali ja sam u gradu tak da nemam problema s tim,a ni cijena
za gume nije upitna,volim se brzo voziti pa bi nešto bolje od Save,jer to mi nije baš neko ime. ;D
Speedfight WRC

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #10 : 15 Lipanj, 2007, 10:44:25 »
Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...
Gle kaj se tiče poljoprivrednih strojeva ima ih,ali ja sam u gradu tak da nemam problema s tim,a ni cijena
za gume nije upitna,volim se brzo voziti pa bi nešto bolje od Save,jer to mi nije baš neko ime. ;D
Sava je itekako dobra guma, nemoj da te ime vara  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #11 : 15 Lipanj, 2007, 12:44:39 »
potpisujem punishera...prejebena guma je sava  :icon_thumright:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #12 : 15 Lipanj, 2007, 15:04:54 »
Mnjaaahh... Za koje god gume, da se odlučiš, vjerujem, da će biti bolje nego ove, 4 godine stare...
Ima još nešto (samo naslućujem - ako nije tako, ignoriraj nastavak poruke):
Vi... tu, u vašem kraju, imate pregršt poljoprivrednih strojeva, koji s polja dolaze na cestu, na koju nanose zemlju (i pijesak)...
Nijedna guma ti, po tome, ne može dati najbolje od sebe... ciljam na to, da bi ti i neke iz jeftinijeg ranga, bile sasvim zadovoljavajuće...
Poštujem ideju tj. prijedlog za Bridgestone, ali to ima smisla na asfaltu koji je (pretežno) čist...
Možda ti jedna Sava potpuno zadovolji potrebe, a košta ispod 300 Kn (po komadu)... a solidna je...
Gle kaj se tiče poljoprivrednih strojeva ima ih,ali ja sam u gradu tak da nemam problema s tim,a ni cijena
za gume nije upitna,volim se brzo voziti pa bi nešto bolje od Save,jer to mi nije baš neko ime. ;D
ako lova nije problem i volis se brzo vozit onda uzmi batlaxice :icon_thumright:

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Preporuka-gume
« Odgovori #13 : 15 Lipanj, 2007, 19:00:32 »
imas savu mc29sporty+ soft, hard, midium

Racing gumu soft i medium najviše dimenzija (3 kom) imaš od modela RACING MC 16... Hard bi bila obična MC 16...

Još imaš po jednu racing dimenziju od modela RACING MC 18 i RACING MC 20, isto soft i medium, a hard bi bile obične...

Sava MC 29+ Sporty ne postoji u racing izvedbi, i samim time, nema posebnih soft i medium izvedbi...

Još samo napomena da je RACING modela u HR teško nać, a i dosta su skuplji...

ja imam soft savu mc 29, pise mi na gumi, a frend ima one hard najjeftinije mc29