Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dinamo izgubio bodove u europi  (Posjeta: 4823 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
dinamo izgubio bodove u europi
« : 30 Listopad, 2009, 12:39:05 »
da li ce napokon "navijaci" i njihove udruge shvatiti da se moraju poceti baviti sami sobom, i da ovo vise nema smisla ?

evo bas gledam i razmisljam se, dosta nam je dugo i prolazilo..
armada u Italiji je imala svoje "nazi show" i sl. ,  bbb i torcida svako malo imaju svoje "predstave" koje ni ne treba nabrajati , a cak i kad igra repka pokazujemo da smo ono "balkanci" od andore pa na dalje da ne nabrajam...

ni igraci nisu bolji, corluka i sl. slavi svoju pobjedu pljuvanjem po "drugima" ? umjesto da velica svoju pobjedu uzdizuci svoga protivnika (pa tako i sebe)  :icon_scratch:

vise se niko ne veseli svojoj pobjedi , koliko se veseli tudjoj nesreci..
to nije navijanje  :angry7:

sramota..
to nema veze s ljubavi prema sportu niti ljubavi prema klubu  :malolud?:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #1 : 30 Listopad, 2009, 12:41:28 »
mora se stat na kraj primitivi i divljaštvu na stadionima i oko njih..

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #2 : 30 Listopad, 2009, 12:45:09 »
..mene cudi da navijaci sami i njihove udruge napokon ne istupe i ne priznaju svoje grijehe..


evo primjer:
bbb ce reci kako mamic (kojeg ne namjeravam ovdje niti braniti niti kuditi nego uzimam samo za primjer) steti dinamu i da ga sramoti..
p atko je vise osramoti dinamo zadnjih godina, oni sami ili mamic ?  :bang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #3 : 30 Listopad, 2009, 13:03:33 »
..mene cudi da navijaci sami i njihove udruge napokon ne istupe i ne priznaju svoje grijehe..


evo primjer:
bbb ce reci kako mamic (kojeg ne namjeravam ovdje niti braniti niti kuditi nego uzimam samo za primjer) steti dinamu i da ga sramoti..
p atko je vise osramoti dinamo zadnjih godina, oni sami ili mamic ?  :bang:

jbg,kad bi ti dobia nacionalnu svijest svakog pojedinog covika i navijaca,ne bi tribala ni policija ni zatvori ni vojska ni oruzje..nista..svi bi bili dobri posteni i zivilo bi se u idili,brave na skuterima i autima ne bi postojale itd.. a to sta ti ocekujes je utopija..

uvik ce bit pojedinaca trulih koji nanose stetu ostatku skupine

ztnas i sam da jedna trula jabuka cilu košaru pokvari.. tako da se to iskorijenit ne moze..bar ne u nas i ne tako brzo..

a sta se tice BBB i torcide..torcida se "donekle" smirila u zadnje vrime i ako medju njima ima dosta mulaca zeljnih dokazivanja i sad je on faca ako se potuce s panduron ili s napravi stetu negid di je dosa i sad ce njega svi gledat ka nekog opasnog,bit ce poznat u drustvu i itd ..ma to je k**** jednostavno primitivno razmisljanje nekih ljudi..

a sta se tice BBB,oni su jos relativno mlada navijačka skupina,i na balkanu su uvik bili u sjeni torcide delija i grobara,i sad misle da ce postat opasni dečki,jeidno ako naprave show tamo di idu,potuku,se demoliraju i slično,a u biti rade samo kontraefekt,,a 1990 kad je tribalo udrit i branit svoje na stadionima,onda je mora zvonimir boban tuc pandure umisto njih..sta sve govori..

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #4 : 30 Listopad, 2009, 13:14:45 »
samo treba uvest Engleski zakon i primjenjivat ga odmah.U toku tekme ko radi probleme odmah kod dezurnog sudca za preksaje i odmah u zatvor,pa ce bit manje ovakvih stvari

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #5 : 30 Listopad, 2009, 13:15:53 »
Nazalost uvjek je bilo "trulih jabuka" , i tako je i vani, u njemackoj, francuskoj, i td..

Ali nazalost kod nas ti scenariji nisu od "pokoje trule jabuke" , vec ih ima jako puno trulih, to nije 1% , vec preko 10% a neki put mi se cini cak preko 50% , to je moja slobodna procjena kad uzmem odredjenu manifestaciju ..
i nazalost taj "smrad" su i vani osjetili..


da to ne mora biti tako , dokazuju navijaci na rukometnim, hokejaskim i drugim natjecanjima...
tako da kuzim sta oces reci,
ali namjerno sam ovako strog jer me sram neki puta tko sam i gdje zivim kad vidim takve neke stvari  :angry7:
nemamo izbora, stvar se treba poceti "sjeci u korjenu" i amen
..kaznjavajmo klubove, nek se pocnu prekidati utakmice, pa ako treba i ako dodje do toga, izbacimo takve klubove iz prve lige (iz europe su nas ionako poceli izbacivati, dok smo se sami izbacili sa SPa ) , a same hulice ne u zatvor na odmor vec na goli otok  :dontknow:

ja sam za drakonske mjere  :redface:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline GUGY

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonija
  • Moj Skuter: Peugeot VivaCity
  • Moja Kaciga: 2 x Held
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: deCat serijala
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #6 : 30 Listopad, 2009, 13:28:09 »
Treba uvest kazne od minimalno 5 godina na golom otoku i da vidite kak budu svi mirno sjedili i trebili špice u zubima ko da su na seoskoj utakmici Debeli protiv Mršavih!
Pjeskarenje kvarcnim pjeskom i sodom. .

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #7 : 30 Listopad, 2009, 13:29:43 »
Prilagodit zakonodavstvo i kazne i primjenit engleski recept.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #8 : 31 Listopad, 2009, 12:57:05 »
Nazalost uvjek je bilo "trulih jabuka" , i tako je i vani, u njemackoj, francuskoj, i td..

Ali nazalost kod nas ti scenariji nisu od "pokoje trule jabuke" , vec ih ima jako puno trulih, to nije 1% , vec preko 10% a neki put mi se cini cak preko 50% , to je moja slobodna procjena kad uzmem odredjenu manifestaciju ..
i nazalost taj "smrad" su i vani osjetili..


da to ne mora biti tako , dokazuju navijaci na rukometnim, hokejaskim i drugim natjecanjima...
tako da kuzim sta oces reci,
ali namjerno sam ovako strog jer me sram neki puta tko sam i gdje zivim kad vidim takve neke stvari  :angry7:
nemamo izbora, stvar se treba poceti "sjeci u korjenu" i amen
..kaznjavajmo klubove, nek se pocnu prekidati utakmice, pa ako treba i ako dodje do toga, izbacimo takve klubove iz prve lige (iz europe su nas ionako poceli izbacivati, dok smo se sami izbacili sa SPa ) , a same hulice ne u zatvor na odmor vec na goli otok  :dontknow:

ja sam za drakonske mjere  :redface:



drakonske mjere uvest u  nogometu u drzavi koja je sve samo ne primjer provođenja zakona i pravde je jos jedna utopija :)

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #9 : 31 Listopad, 2009, 15:14:16 »
ma cista glupost...ajde pred praznim stadionom igrat...tako da oni koji su zaradili kaznu imaju isto neke od toga...al ovo oduzimanje bodova? Cemu to?  :dontknow: Pa nisu igraci koji su posteno zaradili te bodove i borili se za njih odgovorni za ponasanje skupine pojedinaca koji ostecuju dinamo vec godinama...tu se sa uefom ne slazem...mogli su neku novcanu lupit i 2-3 tekme pred praznim stadionom al ovo je fkt pretjerano!  :angry7:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #10 : 31 Listopad, 2009, 15:19:31 »
ma cista glupost...ajde pred praznim stadionom igrat...tako da oni koji su zaradili kaznu imaju isto neke od toga...al ovo oduzimanje bodova? Cemu to?  :dontknow: Pa nisu igraci koji su posteno zaradili te bodove i borili se za njih odgovorni za ponasanje skupine pojedinaca koji ostecuju dinamo vec godinama...tu se sa uefom ne slazem...mogli su neku novcanu lupit i 2-3 tekme pred praznim stadionom al ovo je fkt pretjerano!  :angry7:

nogomet se igra radi publike i SAMO radi publike(to sta je to danas postalo sve samo u vezi para je drugi par postola),i za k**ra* ti svi bodovi i liga prvaka o sve kad nemas publike..iako je to kod vas u zg postala svakodnevnica imat prazan stadion :laughing6:

kako je krenilo,ni nama se ne smijesi lipsa buducnost :toothy9:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #11 : 31 Listopad, 2009, 15:36:47 »
iako je to kod vas u zg postala svakodnevnica imat prazan stadion :laughing6:

a jebga...treba napunit veci stadion i lako je doc na tekmu kad u godini imas 3 mjeseca u kojima delas a ostatak godine ljencaris dangubis il tak nekaj i pricas kak si se u ta 3 mjeseca nadelal...XD

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #12 : 31 Listopad, 2009, 17:57:58 »
..da navijaci vole svoj klub , nebi ga doveli u tu situaciju, i opcenito bi pazi da uvelicavaju svoj klub.. a ne da ga blamiraju i minoriziraju
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #13 : 31 Listopad, 2009, 20:35:36 »
a jebga...treba napunit veci stadion i lako je doc na tekmu kad u godini imas 3 mjeseca u kojima delas a ostatak godine ljencaris dangubis il tak nekaj i pricas kak si se u ta 3 mjeseca nadelal...XD

ja neznan jesi ti glup ili se samo tako ponasas??? ti uopce znas koji je veci stadion???? poljud je vec.. stari kapaciteti poljuda su bil ii do 50 000 navijača dok nije bilo stolica na svin tribinama,al posto europa ne dopusta tribine bez stolica,sad su svugdi stavljene stolice i

poljud ima 33 800 STOLICA(minus 1463 di stoje gostujuci navijaci) dok maksimir ima cca 35 000(minus cca4000 di stoje gostujuci navijači)

i sad ti meni reci sta je teze napunit 32 300 poljuda ili 31 000 maksimira, jbg,kad s i tako glup,mora san ti postupak napisat :laughing6:

ti ces meni govorit koliko ja radin?? a ti po forumu zicas da nemos na meet jer nemas za gorivo..sine ubij se i ti i svi vi koji "tako radite" kad ni za gorivo nemate

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #14 : 31 Listopad, 2009, 20:39:54 »
..da navijaci vole svoj klub , nebi ga doveli u tu situaciju, i opcenito bi pazi da uvelicavaju svoj klub.. a ne da ga blamiraju i minoriziraju

jbg,to nisu navijači nego najgori šljam drustva koj ise skuplja na nogometnin utakmicama

evo jedan primjer..veceras se torcida skupila na staron hajdukovon stadionu(stari plac) jer se bojkotiralo poljud i upravu.. prvo smo se skupili u centru grada isprid sv. Duje pa mimohod kroz grad do stadiona i nazad na stari stadion. na stadionu nas je bilo izmedju 6 i 10 tisuca jer tocnu brojku nece niko nikad moc rec,jer je sve bilo popunjeno do kraja,cak su znala bit i 3 covika na jednoj stolici.. NIJE BIA NITI JEDAN POLICAJAC NITI JEDAN REDAR i NITI JEDAN NI NAJMANJI EKSCES!!! a ako najvatreniji hajdukovi navijači su tu bili i to ogromna brojka ni kroz grad ni nigdi niti jedan razbijeni izlog,nista..znaci moze se kad se oce i sami medju sobon,a ne da nan triba margaret thatcher

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #15 : 31 Listopad, 2009, 21:29:52 »
jbg,to nisu navijači nego najgori šljam drustva koj ise skuplja na nogometnin utakmicama

evo jedan primjer..veceras se torcida skupila na staron hajdukovon stadionu(stari plac) jer se bojkotiralo poljud i upravu.. prvo smo se skupili u centru grada isprid sv. Duje pa mimohod kroz grad do stadiona i nazad na stari stadion. na stadionu nas je bilo izmedju 6 i 10 tisuca jer tocnu brojku nece niko nikad moc rec,jer je sve bilo popunjeno do kraja,cak su znala bit i 3 covika na jednoj stolici.. NIJE BIA NITI JEDAN POLICAJAC NITI JEDAN REDAR i NITI JEDAN NI NAJMANJI EKSCES!!! a ako najvatreniji hajdukovi navijači su tu bili i to ogromna brojka ni kroz grad ni nigdi niti jedan razbijeni izlog,nista..znaci moze se kad se oce i sami medju sobon,a ne da nan triba margaret thatcher

svaka cast... pogotovo ako ste prolazili pored navijaca BBB  :toothy3: i nastavili svojim poslom  :odlicno:

nemojte misliti da ja imam nesto protiv navijaca,
ali da ja jesam utopist - to je istina...

nazalost, bio sam u situacijama gdje je sve super sve 5, i onda iz nicega krenu takve gluposti, ono jer prodje "auto s krivom registracijom" , ili slicno  :angry7:
 :bang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #16 : 01 Studeni, 2009, 13:45:20 »
duje a ko ce platit stolice koje su nadobudni torcidasi razbili na placu, i sta cemo sa izgorenon travon od bengalki sta su bacali u teren?
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline robertttt

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #17 : 01 Studeni, 2009, 19:00:24 »
p.s. zaboravih se potpisat.. Duje


e i marine, bilo je pijanih pojedinaca koji ne znaju rukovat s bengalkon i bacili su je u teren,a raucnajuci da ih e bilo nekoliko stotina baklji,onih 10ak sta su zavrsile u treben su mila majka..a sta se tice stolica, Duje je slomia jednu..i to nenamjerno,jednostavno su stare i ne predviđene za ljude od priko 110 kila :icon_biggrin:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: dinamo izgubio bodove u europi
« Odgovori #19 : 20 Studeni, 2009, 14:56:09 »
evo bodovi vraceni.. http://www.index.hr/sport/clanak/uefa-pomilovala-modre-dinamu-vracena-tri-boda/461017.aspx

a sta ce biti ako opet bude nekih gluposti  --> kick out , uvjetna traje 3 godine ..dobro su prosli  :laughing7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!