Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: formula - trka u kanadi  (Posjeta: 4020 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
formula - trka u kanadi
« : 10 Lipanj, 2007, 21:59:21 »
kakav show  :headbang:

stari moj, sreca da je kubica ostao ziv  :angry7:

a ostalo, pravi vatromet  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #1 : 10 Lipanj, 2007, 22:56:06 »
c/p mog komentara

koja utrka brale

jedan je bija jednom nogom dva metrom ispod zemlje, a drugi je sada u sedmom nebu od sreče zbog pobjede!

Prije svega najbitnije jest da je sve OK s Kubicom jer onakav udarac preživjet , jer ono je izgledalo stravično, a tek onaj kadar kada se zaustavi i kada se nije micao, jebate, trnci ne da su me prošli nego su me tresli Sad

Hamilton je danas definitivno zaslužija pobjedu jer je bija vjerovatno jedini čovjek koji nije napravio niti jednu grešku. Ali stvarno mu svaka čast na pobjedi, ono, stvarno je zaslužija da dobije i drago mi je zbog toga. Iako, i onako prepun samopouzdanja, sada ga ima još više, bojin se da to neče bit dobro po druge vozače Laughing Ali svaka čast na pobjedi, definitivmo zaslužena, iako sam očekivao po koju suzu s obzirom na to koliki je emotivac ali ludilo, stvarno svaka mu čast

Heidefeld je također vozio odlično, možda je trebao pokušat baren napast Hamiltona jer je imao 5 puti priliku za to, ali neka i ovako mu je ludilo utrka.

Wurz je uzeja zadnje mjesto na podiju, ne mogu reči da je nešto previše zasluženo, ali splet okolnosti mu je donija takvu situaciju i on ju je na najbolji moguči način iskoristija, zasluženo, isto kao i hekki.

Kimi je danas bija jako loš, alonso iako je imao mali miljun grešaka cilo vrime mu je bija u repu, a jednom ga je i obišao, jako bijedna predstava..

ali zato Sato sgsdg
Ja san uvik govorija da je on Bog na stazi, VOZAČ UTRKA a ne pilot koji j etu da odvozi i ide dalje, uistinu je kralj, triba mu sada ustupit misto u BMW-u, zaslužija je. Stvarno mu svaka čast, jer osim šta je osvojija danas pun *urac bodova (za njega i njegov tim), to mu je druga utrka u sezoni na kojoj je među osvajačima bodova i samo je još jednom pokazao kako je zapravo strašan vozač, svaka mu dala Wink
stvarno ono, još jednom ti se klanjam kralju sgsdg

Alonso...
Danas je napravija miljun grešaka, ali ja nisan ove sezone najviše ponosan na njega jer danas je u onom drugom stintu na pravim gumama dokazao tko je i što je icon_yes ... u prvom zavoju mu grešku opraštam, kasnije jest imao nepotrebnih grešaka, ali buduči da su sve bile na istom mistu vjerujem da ima dobar razlog... šteta onog boda šta je izgubija od Satoa, jer je "posramljen", posramljen pod navodnike jer ga je prestiga odličan VOZAČ koji je u tom trenutku ima bolji bolid...


a ono kada je davidsonu nikoga nije bilo u boxu a uša je s trečeg mista je sramota Mad , ali i presmješno, kako onako cili zbunjeni mehaničari dotrčavaju do boxa Mr. Green

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #2 : 11 Lipanj, 2007, 08:49:49 »
Stvarno mi je žao što nisam gledao trku, sestra mi je sve ispričala, probat ću na YouTube-u iskopat sudar Kubice - sva sreća pa je prošao sa samo slomljenom nogom...

Za Alonsa mi nije žao što nije bio na postolju (stvarno mi se ne sviđa, tj. gadi mi se - bez uvrede drugima), hebiga Massa (za koga najviše navijam) diskvalificiran - ne znam što mu je bilo...

Gotovo pola vozača nije završilo trku - strava, da sam bar gledao  :-[
Who's looking for punishment ??

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #3 : 11 Lipanj, 2007, 14:33:04 »
Stvarno mi je žao što nisam gledao trku, sestra mi je sve ispričala, probat ću na YouTube-u iskopat sudar Kubice - sva sreća pa je prošao sa samo slomljenom nogom...

Za Alonsa mi nije žao što nije bio na postolju (stvarno mi se ne sviđa, tj. gadi mi se - bez uvrede drugima), hebiga Massa (za koga najviše navijam) diskvalificiran - ne znam što mu je bilo...

Gotovo pola vozača nije završilo trku - strava, da sam bar gledao  :-[
kubicin udes


i to san zamjetija da je režiser bija izvrstan... osim kao što je jergovič rekao izvrsno šta se nisu pokazivali detalji oko kubicinog izvlačenja iz bolida (iako bi ja prvi volija vidit onboard snimku) ali i svi ostali detalji iz utrke su se izvrsno vidjeli i stvarno odlično obavljen posao

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #4 : 11 Lipanj, 2007, 16:31:29 »
-Nevjerojatno,u petak odem prvi put u kladionicu da se okladim i stavim 1. mjesto na Alonsa,a on vozi najlošiju vožnju u životu,čak sam se dobro nasmijo kad ga je Sato prelazio-jebeš sreću.
-Hamiltonu svaka čast,on mi je od početka bio najbolji.
-Kubica......gadno.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #5 : 11 Lipanj, 2007, 16:47:21 »
Gledao sam sudar Kubice - prestrašno, da sam gledao trku mislio bih da je i gore prošao ali sva sreća  :)
Who's looking for punishment ??

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #6 : 11 Lipanj, 2007, 18:40:14 »
-Nevjerojatno,u petak odem prvi put u kladionicu da se okladim i stavim 1. mjesto na Alonsa,a on vozi najlošiju vožnju u životu,čak sam se dobro nasmijo kad ga je Sato prelazio-jebeš sreću.
-Hamiltonu svaka čast,on mi je od početka bio najbolji.
-Kubica......gadno.
sreču? daj mi malo ovo pojasni molin te lipo :icon_scratch:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #7 : 11 Lipanj, 2007, 20:59:37 »
Mclaren rules
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #8 : 11 Lipanj, 2007, 22:03:31 »
-Nevjerojatno,u petak odem prvi put u kladionicu da se okladim i stavim 1. mjesto na Alonsa,a on vozi najlošiju vožnju u životu,čak sam se dobro nasmijo kad ga je Sato prelazio-jebeš sreću.
-Hamiltonu svaka čast,on mi je od početka bio najbolji.
-Kubica......gadno.
sreču? daj mi malo ovo pojasni molin te lipo :icon_scratch:

Ma mislim na to da se okladim na Alonsa,a on vozi najgore što je mogao,a što si ti mislio?

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #9 : 12 Lipanj, 2007, 11:40:32 »
Frende ne znaš se kladiti!Alonso je debil koji ne zna tako dobro voziti kao što svi pričaju!Ja sam stavio na kladionoci na pobjedu Hamiltona - ipak je bio na pole position i ima konstantu rezultata između prva 3, i stavio sam na Ralfa Schumahera da će biti među prvih osam!-sigurna oklada siguran dobitak!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #10 : 12 Lipanj, 2007, 22:29:23 »
-Nevjerojatno,u petak odem prvi put u kladionicu da se okladim i stavim 1. mjesto na Alonsa,a on vozi najlošiju vožnju u životu,čak sam se dobro nasmijo kad ga je Sato prelazio-jebeš sreću.
-Hamiltonu svaka čast,on mi je od početka bio najbolji.
-Kubica......gadno.
sreču? daj mi malo ovo pojasni molin te lipo :icon_scratch:

Ma mislim na to da se okladim na Alonsa,a on vozi najgore što je mogao,a što si ti mislio?
a ja san mislio da si jedan od onih ljubomornih koji govore da je alonso postigao to što jest samo zbog sreče... moja greška :toothy11:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #11 : 12 Lipanj, 2007, 22:31:35 »
Frende ne znaš se kladiti!Alonso je debil koji ne zna tako dobro voziti kao što svi pričaju!Ja sam stavio na kladionoci na pobjedu Hamiltona - ipak je bio na pole position i ima konstantu rezultata između prva 3, i stavio sam na Ralfa Schumahera da će biti među prvih osam!-sigurna oklada siguran dobitak!
aj ti meni pojasni tu pi*dariju šta si taman izvalija.?. jerbo mi stvarno nisi jasan šta si s time tiaj reč?!

uostalom za koga ti navijaš? (prdpostavljam da je kimi, hamilton ili schumy ::))

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #12 : 12 Lipanj, 2007, 22:42:27 »
Frende ne znaš se kladiti!Alonso je debil koji ne zna tako dobro voziti kao što svi pričaju!Ja sam stavio na kladionoci na pobjedu Hamiltona - ipak je bio na pole position i ima konstantu rezultata između prva 3, i stavio sam na Ralfa Schumahera da će biti među prvih osam!-sigurna oklada siguran dobitak!

Pa jes'l vidio da sam napisao da sam se prvi put okladio,znači nisam neki maher :toothy11:,a i okladio sam se u petak dok još nisu odvožene kvalifikacije tako da ni nisam znao ko će bit na pole positionu...

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #13 : 13 Lipanj, 2007, 22:26:05 »
Frende ne znaš se kladiti!Alonso je debil koji ne zna tako dobro voziti kao što svi pričaju!Ja sam stavio na kladionoci na pobjedu Hamiltona - ipak je bio na pole position i ima konstantu rezultata između prva 3, i stavio sam na Ralfa Schumahera da će biti među prvih osam!-sigurna oklada siguran dobitak!

Pa jes'l vidio da sam napisao da sam se prvi put okladio,znači nisam neki maher :toothy11:,a i okladio sam se u petak dok još nisu odvožene kvalifikacije tako da ni nisam znao ko će bit na pole positionu...
Moraš pratiti rezultate s treninga-četvrtak,petak,subota da bih se mogao okladiti na utrku u nedjelju jer onda vidiš kakva vremena voze po krugovima i vidiš startne pozicije ostverene za utrku!Evo za par dana Indianapolis pa ćeš valjda nešto pogoditi!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #14 : 08 Kolovoz, 2007, 02:09:14 »
Kad se već ovdje raspravlja o formulama da pitam jer neko zna nešto o odlasku Alonsa iz Mclarena?Navodno se neslaže sa Hamiltonom,umjesto da vozi on sere :nono:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: formula - trka u kanadi
« Odgovori #15 : 08 Kolovoz, 2007, 08:16:02 »
..nema odlaska..

ron denis je samo naglasio da se nesmije tako ponasati : http://www.index.hr/sport/clanak/ron-dennis-alonso-moze-otici/355069.aspx
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!