Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha r1 crash incredible!!!  (Posjeta: 3190 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 948
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Yamaha r1 crash incredible!!!
« Odgovori #20 : 27 Listopad, 2009, 19:48:15 »
LOL
tak blesavo mozda cak ni ja nebi pao xD

Al sigurno je namjesteno jer da je on neplanirano pao nebi se odma sjetio ic trcat po motor, nego bi prvo pobjego sa staze a onda kad skuzi da motor nije pao eventualno bi ga pokusao ulovit...

A zasto motor nije pao? Odabrali su malo cudan kut snimanja, tj. uvijek se snima prema napred a oni snimaju njegovu facu. To znaci da se napred najvjerojatnije na prvu masku za volan objesio neki mali lagani (najvjerojatnije kinez) i cim ovaj pusti ruke ovaj odma primi volan i vozi  :toothy12:

Jel tako da sam u pravu?  :icon_biggrin:
Forumska Sirotinja R/T

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Yamaha r1 crash incredible!!!
« Odgovori #21 : 27 Listopad, 2009, 20:11:04 »
LOL
tak blesavo mozda cak ni ja nebi pao xD

Al sigurno je namjesteno jer da je on neplanirano pao nebi se odma sjetio ic trcat po motor, nego bi prvo pobjego sa staze a onda kad skuzi da motor nije pao eventualno bi ga pokusao ulovit...

A zasto motor nije pao? Odabrali su malo cudan kut snimanja, tj. uvijek se snima prema napred a oni snimaju njegovu facu. To znaci da se napred najvjerojatnije na prvu masku za volan objesio neki mali lagani (najvjerojatnije kinez) i cim ovaj pusti ruke ovaj odma primi volan i vozi  :toothy12:

Jel tako da sam u pravu?  :icon_biggrin:
:nono: :nono: :anenene: :anenene: :anenene: :anenene: :anenene: :anenene: :anenene: :sign020: :sign020: :hehe: :hehe:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: Yamaha r1 crash incredible!!!
« Odgovori #22 : 27 Listopad, 2009, 23:00:09 »
LOL
tak blesavo mozda cak ni ja nebi pao xD

Al sigurno je namjesteno jer da je on neplanirano pao nebi se odma sjetio ic trcat po motor, nego bi prvo pobjego sa staze a onda kad skuzi da motor nije pao eventualno bi ga pokusao ulovit...

A zasto motor nije pao? Odabrali su malo cudan kut snimanja, tj. uvijek se snima prema napred a oni snimaju njegovu facu. To znaci da se napred najvjerojatnije na prvu masku za volan objesio neki mali lagani (najvjerojatnije kinez) i cim ovaj pusti ruke ovaj odma primi volan i vozi  :toothy12:

Jel tako da sam u pravu?  :icon_biggrin:

nemogu se sbas slozit sa ovime da je to bio mali kinez,mislim da je ipak mali crnac   :laughing9: