Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ----------> x-project <----------  (Posjeta: 64920 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #40 : 18 Studeni, 2009, 19:06:50 »
hvala na preporukama al na ovoj masini necu nista dirat jer ce ic masina od roxa pa onda kad dodje masina od roxa on da ce ic tuning a do tada cu se bavit prednjim krajem evo taman dogovorio felge lulica stize volan je tu sad cim dodjem do novaca uzest cu nove vile...i sve to slozit pa polako...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #41 : 19 Studeni, 2009, 17:02:45 »
to i nije puno km da bi se remen istrosio,ako si pri parama bilo bi dobro kupit top performance remen  :icon_thumright: :icon_thumright:

Drzi li on remenja za keeway, luna, cpi, peda, generic... :help:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: x-project
« Odgovori #42 : 19 Studeni, 2009, 17:45:19 »
da

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #43 : 19 Studeni, 2009, 17:48:26 »
da

Imas li kakav link, znas li dimenzije :toothy11:

iksi sorry na OFF :laughing7:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: x-project
« Odgovori #44 : 19 Studeni, 2009, 17:58:45 »
siguran sam da ide topov remen gore samo nisam siguran gdje sam to vidio,mislim frajer je stavio gore,dimenzije remena od lune su 17x788,nadam se da sam ti pomogao

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #45 : 19 Studeni, 2009, 18:04:15 »
Imas li kakav link, znas li dimenzije :toothy11:

iksi sorry na OFF :laughing7:
mislim da bi ti to cvele mogo bole obijasnit jer on ima malossi kevlar mi se čini ili onaj x kako se zove??
znam da ide od nekog modela derbija znam kad sam kupovo ili nrg sad koje godište neznam razlika je samo u dužini ali ide gore na keeway.trebo bi malo pregledat po kompu mislim da imam negdije ili kontaktiraj majstora za kineze(cvele) :icon_thumright:
lovac u mutnom team

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #46 : 19 Studeni, 2009, 18:14:51 »
Mislim piaggio mc2 do 99 i typhon imaju isti remen ko i kinezi,samo njihov bolji jer je duzi, duzina 800-810 :dontknow:
Od kelvara ima malossi i hebo, ima i onaj remen za 110kn isto duzi od luninog daje vecu krajnju...
Fala na infu poslje bum proguglal, mozdfa nadjem, dimenzije od topova remena, zanj svi govore da je najbolji :dontknow:

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: x-project
« Odgovori #47 : 19 Studeni, 2009, 18:20:47 »
evo dimenzije topovog remena su 738 x 16,5 dok ja imam polini remen i dimenzije su 800x17

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #48 : 19 Studeni, 2009, 18:22:32 »
evo dimenzije topovog remena su 738 x 16,5 dok ja imam polini remen i dimenzije su 800x17

Za minarelli, u kineza je drugcije :(

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
Odg: x-project
« Odgovori #49 : 19 Studeni, 2009, 18:40:44 »
pa rekoh malo gore sam stavio da u lunu cpi kewaay su serijski remeni  788x17,gledam bas covjek stavio mitshubishi remen na lunu 16.88x803 i ima malo vecu krajnju i radi mu normalno pa ne kuzim zasto topov remen koji ima dimenzije 16.5x738 nebi mogao ic na kineza tipa luna,moze mi to netko objasnit :dontknow: :dontknow:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #50 : 20 Studeni, 2009, 20:30:37 »
pa rekoh malo gore sam stavio da u lunu cpi kewaay su serijski remeni  788x17,gledam bas covjek stavio mitshubishi remen na lunu 16.88x803 i ima malo vecu krajnju i radi mu normalno pa ne kuzim zasto topov remen koji ima dimenzije 16.5x738 nebi mogao ic na kineza tipa luna,moze mi to netko objasnit :dontknow: :dontknow:

738 je duzina remena, dakle kraci je cak i od luninog, znaci da daje manju krajnju...

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #51 : 24 Studeni, 2009, 15:54:57 »
evo danas se malo radilo...ugl posto sam odvalio postenu kilometrazu u kratkom roku doslo je vrime da se zamini filter goriva i ulje jer mi ga je nestalo...evo ja sam napravio mali test ulja u zadnja 4 miseca....za sada sam testira 3 vrste ulja a to su

1.Castrol tts 99 kn nisam bio zadovoljan skut je puno dimio a i jako lose isao i ulje se puno brzo trosilo...znaci da u ovom slucaju naj skuplje i nije uvik na bolje
2.Mobil extra 2t scutermatic 70 kn puno bolji rezultati manje se ulje trosi skut ide puno bolje nego sa gore navedenim...
3.Evo danas sam kjupio valvoline 2t 60 kn posto sam ga tek ulio nemoguz bas pricat o njemu al mi se cini isto jako dobro pa ce mo vidit..

jos mi je ostao za probat shall i neka druga manje markirana ulja ugl evo nadam se da ce vlasnici kopia minareli masina procitat ovi post....sta se tice filtera ulja ima san neki mali ugl tek danas vidio da se zastopa..i otisa kupio novi dosta veci ugl 10 kn...i stane postena doza goriva u njega...proziran pa se sve vidi...hehe....evo danas se jos cuo sa slowon posla mi je lulicu trebala bi stic za koji dan jedva cekam....evo malo slika kako to sve izgleda....















« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2009, 23:44:38 x-plorer »

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: x-project
« Odgovori #52 : 24 Studeni, 2009, 16:01:43 »
normalno da ti tts nije dobro jer ti full sintetika ne izgara kako treba u tvom skutu..full sintetika se toci u nakitane skutere a za serijalu ti je polusintetika sasvim dovoljna

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #53 : 24 Studeni, 2009, 16:09:04 »
jel itko zna cemu sluzi ova cjevcica na drugoj slici...(ova sto gleda prema pocetku filtera nikako nemogu skuzit od cegaa u njoj nema nista....prazna.....)

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #54 : 24 Studeni, 2009, 16:17:52 »
evo ne preostaje mi nista drugo nego da skinem kadu pa da vidim od cega jer mi stvarno ne ide u glavu sta bi moglo bit

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: x-project
« Odgovori #55 : 24 Studeni, 2009, 18:56:44 »
prema gdje ide ta cjevcica

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: x-project
« Odgovori #56 : 24 Studeni, 2009, 19:00:22 »
kolko vidim spojeno je i ulje i benzin i vakum..znaci da je ta cjevcica vjerovatno iberlauf

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #57 : 24 Studeni, 2009, 19:02:40 »
prema cdi-u al ne ide u cdi...nemam pojma cemu sluzi....sutra cu skinit kadu pa cu vidit..danas nisam moga jer je pa mrak...a bila je jos jedna cjevcica kao neka guma bila kod karba i kad sam je povuka samo ispala nemam pojma di je bila spojena....

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #58 : 24 Studeni, 2009, 22:03:25 »
evo da se pohvalim moj dragi buraz me odlucio pocastit gljivom i boost botlom pa reko zasto ne a ja sebe jos odlucio pocastit komplet novim usisom stage6/koso...ugl evo malo prije narucio filter od doplera......a za boost sam se odlucio pm tuning ne izgleda lose nije toliko skupa nadam se da ce barem nekako radit na seriskom karbu dopk ne dodje novi...iza bozica bi trebao doc i karb 19 mm pa da se vozim ko covik...hehe





« Zadnja izmjena: 25 Studeni, 2009, 20:08:55 x-plorer »

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: x-project
« Odgovori #59 : 25 Studeni, 2009, 14:21:17 »
evo danas opet raskopa sve i ona cijev je ipak isle gore prema cdi-u a nista nije islo kroz nju pa sam je sknio...kako sam prethodno otvara ovaj spuh skida pregrade odlucio sam dignit iglu jer mu je falilo goriva bila je na srednjem zubu pa sam je diga za jeda nije bilo lose pa sam je diga jos za jedan zub znaci prvi od dole...ugl motor se preporodio super otvara...na igli pise K4...e sad koliko ce to utjecat na potrosnju to ce mo jos vidfit nadam se da nece puno....