Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner - Tuzla 2 :)  (Posjeta: 17777 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner - Tuzla 2 :)
« : 22 Listopad, 2009, 00:36:25 »
Eh ovako ...vrijeme sezone je proslo i doslo je vrijeme da se radi novi projekat ....ovaj put ce da bude vise slika dosta vise i clipova ...ne kao prije ....to obecavam :) znaci polako se vec skupljaju,narucuju djelovi,i skupljaju pare za jos djelova ...u planu je sljedece.....

Setup :
-Yasuni C16 Black
-Metrakit Sp2 ili TPR jer nisam nikog naso da mi nabavi Sp2 jer ne narucuje niko sa SA a tamo ga jedino ima...
-Dellorto PHBG 21  BS
-Stage 6 Vforce
-Malossi Priubnica 45
-Stage 6 double layer gljiva
-Stage 6 HPC + c4 skf i corteco semerinzi ,usput zamjenit i vodenu novu stavit
-Malossi Multivar 2000 + rolne cemo da otkrijemo koje odgovaraju
-Malossi Delta Clutch + crveni federi  u najmeksem polozaju a mhr utezi postavljeni na najtezi polozaj + ljubicasti centralni ili plavi +torsion controller
-Malossi Mhr Wingbell
-Malossi Primar Duzi 21% ili 22% neznam ni sam koliko dodje duzi
-Malossi Torque Drive
-Malossi Kevlar
-Ngk Kabel i Lulica +NGK iridum svjecica
-Izbacit uljnu pumpu iz upotrebe

Eh od planova je jos i ovo ....skinut sve do rame ..uzet ocisti ramu od masnoce i ostalo sranja ....blokove uzet i pjeskarit i plastificirat ako budu znali to ovi ovdje kod nas ...ako ne onda uzet samo ih malo ismirglat finim smirglom i ofarbat i prec bezbojnim....onda sto se tice blokova morat cu kanale malo sredit radi kita...usput uzet ispolirat unutra jos sto se da....naravno ocistit ih ...

Od Stylina je planirano sljedece :
-farbanje u narandzasto crnu ali kawasaki naradnzasta perla ce sad da ide..znaci org boja ...dosad je bila kao zamjenska
-Plastificiranje felgi
-napravit undertail od prednje maske od Aeroxa i lijepo to sredit sve...

Od djelova za poboljsanje sigurnosti i voznih osobina:
-novi amortizer ide gore
-ide prednji SSp oversize disk
-zadnji Stage 6 disk
-kocione celjusti brembo + ferodo plocice
-Nove pirelli evo 21 i 22 gume

Eto uglavnom to sam planiro ....cim bude se pocelo radit i prikupi djelova polako ce slike da prate projekat i sve lijepo da se napisi sta se radi i to je to :))
« Zadnja izmjena: 22 Listopad, 2009, 00:38:02 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #1 : 22 Listopad, 2009, 00:39:39 »
fino fino.....do kad mislis to zavrsiti....
ko ti dostavlja dijelove u bosnu posto sam i ja iz bosne.... :hello:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #2 : 22 Listopad, 2009, 00:45:28 »
fino fino.....do kad mislis to zavrsiti....
ko ti dostavlja dijelove u bosnu posto sam i ja iz bosne.... :hello:
a jbg ne zuri mi se nigdje..imam cijelu zimu da radim ...polako cu sve ...posto cu radit sebi runnera i u isto vrijeme i drugu cu radit runnera ...tako da nacu da zurim....sto se tice djelova ....ili mi uzme rodjak nesto u njemackoj tako sam prosli put(jednom i nikad vise ,jer koda sma trazio da da zivot za mene a ne da mi ponese taj paket jedan iz njemacke) ali ovaj put zato idem preko ekipe sa foruma ,tacnije idem preko GokiaSp...ali posto on samo sa sipa uzima..morat cu i preko slowridera uzet nesto sa Scooter attacka.....uglavnom ako ti sta treba slobodno se njima obrati ,momci su extra...dogovoris se busem ti posalju paket kad dodje nije frka ...uglavnom svaka pohvala :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #3 : 22 Listopad, 2009, 01:31:42 »
-Malossi Delta Clutch + crveni federi  u najmeksem polozaju a mhr utezi postavljeni na najtezi polozaj



To ti nece biti dobro na tom setupu. Trebat ces tvrdje federe - vjerojatno plave

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #4 : 22 Listopad, 2009, 02:27:54 »
Najs najs, samo stavljaj slike.

Inače kad čitam ovo sve fino fancy zvuči, ali onda na kraju gume haha "serijala"

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #5 : 22 Listopad, 2009, 04:42:07 »
gume su dobra kad se ugriju

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #6 : 22 Listopad, 2009, 07:01:27 »
Najs najs, samo stavljaj slike.

Inače kad čitam ovo sve fino fancy zvuči, ali onda na kraju gume haha "serijala"
kako goki rece gume su dobre kad se ugriju :) vozio sam i Dunlop na runneru i savu mc 28 obicnu i gore su od pirelli serijski dosta ....ma ni upola kao pirelli ....naravno da ih ima u paru i da ima dimenzija uzeo bi ja nesto tipa bridgestone ili metzeler ...ali posto nema u paru necu....Znam da sam sa pirelli gumama zalijego u krivinama do samog ruba i kad su bila vec na 10k km i da nisu izbacivale nista...vec na 15k km je zadnja pocela da izbacuje ....a izdrzale su ukupno oko 30 k km....i da pirelli kad ih zagrijes i vozi se malo agresivnije 20 minuta ili vise ...kad stanes i predjes prstom preko gume ostane ti crno kao da se boja skida tj ostane ti sloj gume...i odma znas da su gume dobre ,da se lijepe za cestu...frend je na roxu ima bridgstone isto tako...poslije pola sata predji prstom ostane ti sloj gume...ali gume drze koda su zalijepljene za cestu :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #7 : 22 Listopad, 2009, 07:03:05 »

To ti nece biti dobro na tom setupu. Trebat ces tvrdje federe - vjerojatno plave
a bio sam copy setup prosli pa sam samo prepravio neke stvari a ovo sam zaboravio......imam cijeli set doma federa  tako da nije problem :) ali thx za info makar da znam koje da stavim odma pa da cu ih stimat ,zatezat i slicno :)
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #8 : 22 Listopad, 2009, 09:44:43 »
eh da dok sam se sjetio...idu i lezaji radilice na zamjenu i semerinzi i nazad u getribi lezaj ide na zamjenu kao i lezaj tocka i semering ...lezaj u deklu...idu novi seleni nosaca masine .....vjerovatno cu mjenjat i semeringe na viljusci prednjoj i tako...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #9 : 22 Listopad, 2009, 13:20:05 »
ljepo, jesi narucio na kraju sp2? slazem i ja sad apriliu na novo, jaci setup, zamjena lezaja, pumpe, amotizer, seleni generalka, cijela zima je tu. :D samo treba para i neka bolja garaza i bez beda.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #10 : 22 Listopad, 2009, 17:47:51 »
ljepo, jesi narucio na kraju sp2? slazem i ja sad apriliu na novo, jaci setup, zamjena lezaja, pumpe, amotizer, seleni generalka, cijela zima je tu. :D samo treba para i neka bolja garaza i bez beda.
a nema mi ko eto nabavit SP2.....koga god sam pito sa foruma od ovih sto narucuje niko nemoze nabavit ...jer ima ga jedino na Scooter attacku a npr slowrider koji narucuje ne moze narucivat metrakit i to nego par nekih priozvodjaca...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #11 : 22 Listopad, 2009, 22:54:12 »
imaš hac-a  :laughing7: dobar setup, ali i košta  :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #12 : 24 Studeni, 2009, 21:50:08 »
Eh evo danas stigli djelovi i ja evo presretan :) jedino mi nazalost nije doso TPR jer ga na sipu nisu imali na stanju a nemaju ni metrakit sp2 tamo uopste...pa nisama htio nista uzimat dok ne nabave TPR ....tako da ce on nekad da dodje poslije nove godine....za to vrijeme cu uradit sitne poslove tipa ofarbat plastike i sredit...lijepo zamjenit lezaje u bloku ..zamjenit lezaje u getribi ,deklu i zadnjem tocku i tako .....uglavnom evo sta je doslo :) znaci na motoru je vec delta,torque,multivar 2000,s6 hpc i naravno sport 70 ,yasuni r ali to se skida i ide komplet ovaj setup ..samo ostaje prenos isti i radilica....naravno zamjena remena ,rolnica,oprugica,centralne opruge...evo slikica i spiska :)

Yasuni C16 Carbon
Dellorto 21 malossi pakovanje
S6 Vforce 3 Tassinari usis
Priubnica malossi 45*
S6 Double Layer gljiva
PM Boost Bootle
Malossi Primar 21% ili 14/39
Malossi Kevlar
Ngk Br10EG
Malossi Rs24 Amortizer
SSP Oversize 280mm disk








« Zadnja izmjena: 24 Studeni, 2009, 21:51:42 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #13 : 24 Studeni, 2009, 21:52:58 »
fino fino....sto ne narucis TPR od nekog iz bosne??
gdje ide onaj prsli setup?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #14 : 24 Studeni, 2009, 21:53:32 »
FUJ FUJ kako je dobro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #15 : 24 Studeni, 2009, 21:55:07 »
fino fino....sto ne narucis TPR od nekog iz bosne??
gdje ide onaj prsli setup?
a ne zuri mi se i onako trebam skupit jos love za rolnice 2,3 seta  onda centralnu oprugu nove plocice kocione,gume ...za tpr imam lovu ali za ovo nemam tako da dok skupi i ovo za te sitnice onda cu sve odjednom narucit .....a prosli setup ide momku iz Tz sa runnerom
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline T*a*R*i*K

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #16 : 28 Studeni, 2009, 22:49:06 »
Dobar pravo setup!!!!
Gdje si narucivo djelove i kad ces pocet sa radovima!
a posebno ti dobar ovaj disk oversize!!!!

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #17 : 28 Studeni, 2009, 23:03:29 »
sve ti je to dobro i previse nego dobro jel ti mislis sa tpr preferirat trajnost ili max izvlacit?,ja sam svo dusu kido dok se nije pokido

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #18 : 28 Studeni, 2009, 23:22:44 »
Bome je ovaj c16 dosta deblji na grani nego R.

Kako ovaj disk stavljaš? Zar netrebaju ić druge čeljusti il nešto?

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: Runner - Tuzla 2 :)
« Odgovori #19 : 29 Studeni, 2009, 00:11:32 »
netrebaju druge celjusti nego samo distancer da klijesta odmakne.