Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC  (Posjeta: 143100 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #100 : 17 Studeni, 2009, 00:58:21 »
SMC-super moto competition ;) ne možeš mi govorit da ne ide ko sxv 550 kad ne znaš kako ide moj,ne ispada da svak
svog konja hvali,ali je tako,za 2004 god je najbolji cestovni sm,niti jedan sm nema kompresiju ko Ktm i po pitanju svega Aprilia općenito nema nikakve usporedbe sa ktm-om ;)
To si dobro napisal KTM se ne može mjeriti s jednom aprilijom ona je daleko ispred KTM-a :hello:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #101 : 17 Studeni, 2009, 01:01:20 »
To si dobro napisal KTM se ne može mjeriti s jednom aprilijom ona je daleko ispred KTM-a :hello:
zasto?zato sto aprilia ima jedan motor koji ide ko dubre zadnje???pogledaj samo par ktm-a kako idu...npr 250exc 4t,450 smr i da ne nabrajam 2t masine...aprilia ima sxv-a koji se kvari ko nista na svijetu,a ktm je dobra,jaka i pouzdana masina...tipu se prosle godine kada je isao iz pule sa sxv-om starim 2tjedna masina rastopila pred rijekom...zato molim te...kad si cuo da se nekom na ktm-u rastoplia masina nakon 2 tjedna...nije se raspala nakon 50000km,a kamoli rastopila nakon 2tjedna...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #102 : 17 Studeni, 2009, 01:12:09 »
zasto?zato sto aprilia ima jedan motor koji ide ko dubre zadnje???pogledaj samo par ktm-a kako idu...npr 250exc 4t,450 smr i da ne nabrajam 2t masine...aprilia ima sxv-a koji se kvari ko nista na svijetu,a ktm je dobra,jaka i pouzdana masina...tipu se prosle godine kada je isao iz pule sa sxv-om starim 2tjedna masina rastopila pred rijekom...zato molim te...kad si cuo da se nekom na ktm-u rastoplia masina nakon 2 tjedna...nije se raspala nakon 50000km,a kamoli rastopila nakon 2tjedna...
Dogodilo se na par sxv-a da je zamješalo vodu i ulje,i to je sve ne smatraju se kvarom izgorene svjećice i takve stvari,a ktm znam dečka u 30000km 3 generalke,ali svaka roba ima svoga kupca,aprilia čim je napravljena odmah je pobjedila u sm utrkama,izbačena je zato jer ima dva cilindra i jer je ktm bio tada pušiona,jednom riječi sere mi se na samu pomisao ktm nisam bio njihov fan a neću nikada ni biti :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #103 : 17 Studeni, 2009, 01:32:49 »
pa zato jer je vozio vdb,a di je sada Aprilia?nemam ništa protiv aprilie,ali mislim da je glupo govorit da je Ktm drlog,odi na pH supermoto i napisi nešto slično pa ćeš vidjet kako će te ismijat,uostalom glupo je govoriti ne valja ovo ili ono a nemaš niti jedan od navedenih sm-a pa da možeš opravdano reci ovo valja,ovo ne....jbg,to je činjenica

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #104 : 17 Studeni, 2009, 01:37:17 »
pa zato jer je vozio vdb,a di je sada Aprilia?nemam ništa protiv aprilie,ali mislim da je glupo govorit da je Ktm drlog,odi na pH supermoto i napisi nešto slično pa ćeš vidjet kako će te ismijat,uostalom glupo je govoriti ne valja ovo ili ono a nemaš niti jedan od navedenih sm-a pa da možeš opravdano reci ovo valja,ovo ne....jbg,to je činjenica
Opet ti jedno ja drugo ja ti kažem da ktm nema ni jedan cestovni motor koji se može nazvat hard sm,a aprilia ima jedan i jedini i šta je najbitnije hard sm,svaka roba ima kupca ali nemoš napisat da se vozi ono da ga nemoš sad kontrolirat to je samo jedan u nizu od soft sm,kad probaš sxv 550 razmišljat ćeš drugačije do tada uživaj u ktm-u i misli da je on najbolji :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #105 : 17 Studeni, 2009, 01:42:00 »
Onda su svi koji su probali sve sm-ove rekli da je Ktm best buy? onda su svi bili pusiona kad je Aprilia izbacila sm sa 2 cilindra,i Ktm,husqvarna,husaberg,tm.... Alo e :) kad vidim uloženo dobiveno izmedju aprilie i Ktm,definitivno je je Ktm broj je,tj ne pravi od jučer sm-ove.... A da ti ne bi govorio ja,opet kažem odi na pH supermoto forum pa se raspitaj malo ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #106 : 17 Studeni, 2009, 01:47:42 »
Onda su svi koji su probali sve sm-ove rekli da je Ktm best buy? onda su svi bili pusiona kad je Aprilia izbacila sm sa 2 cilindra,i Ktm,husqvarna,husaberg,tm.... Alo e :) kad vidim uloženo dobiveno izmedju aprilie i Ktm,definitivno je je Ktm broj je,tj ne pravi od jučer sm-ove.... A da ti ne bi govorio ja,opet kažem odi na pH supermoto forum pa se raspitaj malo ;)
Ja sam ti rekal jedno je hard sm drugo je soft pogledaj jedan husaberg on je isto daleko ispred ktm-a,shvati jedno nemožeš uspoređivat trkaći ktm i cestovni ono šta se vozi na ph sigurno nije ovo šta imaš ti nego totallno prerađen motor,jedno je trkaće drugo je cestovno,a u tome jedini koji se malo razlikuju su husaberg i aprilia :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #107 : 17 Studeni, 2009, 01:52:33 »
Ok,razumijem sve,i to onda nije poštena usporedba ;D ali smeta mi sto kažeš da je ktm smeće.... Stvarno presmijesno

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #108 : 17 Studeni, 2009, 01:58:36 »
Ok,razumijem sve,i to onda nije poštena usporedba ;D ali smeta mi sto kažeš da je ktm smeće.... Stvarno presmijesno
Nisam rekal da je smeće nego da ga ne volim nije mi niš posebno,prosječan motor ko i ostali,nije neka zvjer,ali nije ni za u smeće :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #109 : 17 Studeni, 2009, 02:01:09 »
ok,poštujem tvoje mišljenje i opet ću se samo nasmijati ;)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #110 : 17 Studeni, 2009, 02:02:43 »
ok,poštujem tvoje mišljenje i opet ću se samo nasmijati ;)
Pa ja se smijem cijelo vrijeme :laughing9:

Offline bull_Mastif

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 83
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: standard
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #111 : 17 Studeni, 2009, 02:10:11 »
čisto ljubomorno prepucavanje ..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #112 : 17 Studeni, 2009, 02:20:36 »
čisto ljubomorno prepucavanje ..
Bez brige nije ljubomorno sutra mogu kupiti takav motor :hello:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #113 : 17 Studeni, 2009, 11:25:32 »
Ma kakva ljubomora,ja samo kažem činjenice i ne pravim se pametan nego iznosim ono sto su rekli 10 puta iskusniji od mene i od tebe zajedno ;)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #114 : 17 Studeni, 2009, 11:40:58 »
a gle kolko izbora sm-ova ima ktm a kolko aprilia? nemos rec da nema konkurencije medu ktm-ovima za apriliu, mozda lukin nije ravan sxv550 ali ma ktm koji je.  :laughing7:

mada ne zelim rec da je lukin los iskreno nisam upoznat performansama oba motora ali govorim logicno. medu tolko ktm-ova mora bit jedan ravan.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #115 : 17 Studeni, 2009, 12:58:12 »
ovaj SMC od ''aeroxa...''je predobar motor, dostojan nasljednik 620 SC-a, i ko god veli da nije il je ljubomoran il ga jednostavno nije probao. U vrijeme kad je izasao nije imao konkurencije, a malo kasnije je dosao Hasan koj je bio brutalan, ali se kavrio u p.m.  Ako se ne varam SMC 660 se proizvodio do 06' ,kad su otprilike pocele izlazit ''postene'' serije FS-a. Tak da zapravo za vrijeme proizvodnje nije imao dostojnog konkurenta, bila je husqvarna al i one su se dosta kvarile. SXV, FS i SMC660 su mi definitivno top 3 sm motora, i normalno je da su FS i SXV brutalniji i jaci od SMC-a posto su oni ''cestovne replike'' koje su se prakticki pocele proizvodit kad se smc prestao. Uglavnom ko je god probao SMC 660 i tvrdi da to nije hard supermoto il se_e il nema pojma o motorima!
da si ih mogu priustiti moj bi poredak biio:
1. SMC - jer je po performansama, brutalnosti, zabavi... isti ili bar jako blizu, ko ova dva, a opet se moze govoriti i o nekoj trajnosti
2. SXV/FS - bolesnoce koje bi uzeo da imam jako puno para, tj. ko 2. ili 3. motor. izbor bi ovisio  prvenstveno o serviseru. uzeo bi onaj ciji mi je serviser blize(ne govorim nuzno o ovlastenim, jer i oni cesto za_ebu takve motor, nego o pravim, provjerenim majstorima, bili oni ovlasteni ili ne)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #116 : 17 Studeni, 2009, 17:07:56 »
ajde mi black reci sta ce tebi sxv 550 molim te???na svakom filmicu na kojem si ti i na nekom nadrkanom skuteru te nisam vidio na zadnjem ili slicno...daj neki filmic da vidimo da si neki driver pa pricaj nesto...a ne pricas o sxv-u koji ide bolesno,"a skuter neznas vozit kak treba"... :headbang:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #117 : 17 Studeni, 2009, 20:34:11 »
nove bočne ravno iz Špice :)

customized edition,ako budem uspio nabavit,stavit cu red bull set naljepnica




Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #118 : 17 Studeni, 2009, 20:36:26 »
ostavi ih ovako kako jesu...predobre su...kolko si dao love za te dvije plastike?bas me zanima dali su skupe ili jeftine... :)

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Moja nova zvijerka-KTM 660 SMC
« Odgovori #119 : 17 Studeni, 2009, 20:40:19 »
Bila akcija,400 kn ;) inače je set oko 900,1000