Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: counter strike 1.6-problem  (Posjeta: 1116 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
counter strike 1.6-problem
« : 07 Listopad, 2009, 21:38:55 »
ovako,javio mi AVG da imam trojanca na hl.exe datoteki,ok,ugasim ja AVG i probam pokrenut i izbaci neki error. skinem ponovo crack,i opet ista stvar javlja da ima trojanac u toj datoteki.. e sad,ja nekuzim zasto se do dogadja,posto nisam nista skidao s neta,znaci godinu dana sam imao samo instaliran CS i recimo 3,4 gige muzike,isto sam imao AVG i nikad nista... dodjem kuci iz osijeka,upalim komp i reko malo cu kantera igrat.. kad ono ista stvar!!! (ovaj komp niko ne koristi cijeli tjedan,jedino ja ponekad igram na njemu i to je to)... jel imao neko slican problem?
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #1 : 07 Listopad, 2009, 22:57:21 »
jedino šta moreš je izbrisat je pa ponovo instalirat
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #2 : 07 Listopad, 2009, 23:31:32 »
a evo stavio sam da se skida,pa cu probat... taman sam prvi na ranku na jednom sarajevskom serveru :)) i et ko da visa sila ne zeli da budem prvi hahaha
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #3 : 07 Listopad, 2009, 23:46:19 »
daj IP servera
taj sam

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #4 : 08 Listopad, 2009, 00:14:01 »
a neznam ip sad,idi na gametracker i nadji MP IGRE se zove(dust 2)

daj neko nek stavi CS 1.6 link za download.. probao ponovo instalirat i opet nece
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #5 : 08 Listopad, 2009, 00:16:52 »
Linkovi su zabranjeni da se stavljaju... a sta se tice instalacije probaj instalirat u drugu mapu..  znaci ne po defaltu kak bi se reklo nego sam krejiraj jedan folder i istaliraj igru u nj
taj sam

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #6 : 08 Listopad, 2009, 00:18:03 »
kralju slusaj...postoji da ti AVG neda da iskoristis tu datoteku znaci daje pokrenes ili sta vec oces snjom...iako si ti njega izgaso on ti je moze blokirat jer ti radi u pozadini bez da ti to znas...e sad to provjeri tako da upres ctrl-alt-delete u klikni na PROCES i vidi jel ti radi avg ako je klikni na njega i upri end proces i to je to i pokusaj opet...probaj pa javi...
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2009, 00:20:08 x-plorer »

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #7 : 08 Listopad, 2009, 00:42:13 »
AVG je najvece sranje koje je postojalo i koje ce postojat  :angry9: provjereno... Zapravo privlaci viruse umjesto da ti blokira viruse da upadaju u tvoj stroj... Nod32 rulez  :headbang:  :icon_thumright:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #8 : 08 Listopad, 2009, 00:50:41 »
slazem se sa yamahomspy avg smece pogotovo ako je u trial verziji i ti kad ga iskljucis on opet radi katastrofa...deinstaliraj to i pokusaj nac full verziju noda pa ces vidi sta je anti viru a on ti ima u sebi i anti spayware i anti mailware i sve ostale potrebno stvari...a to sto brze mici iz kompa...pozz :icon_thumright:

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: counter strike 1.6-problem
« Odgovori #9 : 08 Listopad, 2009, 00:53:47 »
ne vrti se u pozadini,ugasio sam ga i tako,obrisao ga,restartirao komp i opet nece,obrisao sam cs,skinio novu verziju i opet nece hm...

ajde na PM neko nek posalje ko ima ispravnu verziju.. treba mi.. prestice me ljudi ak nebudem igro.. moram dobit admina :))
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9