Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dali mjenjati radilicu ili ne??  (Posjeta: 4291 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: Dali mjenjati radilicu ili ne??
« Odgovori #20 : 08 Lipanj, 2007, 09:03:47 »
Promini ležajeve obavezno, ali nebi ti bilo loše ni radilicu ako misliš ić na još neki auspuh bolji, vario i sl. meni je prošuškala klipnjača i dobro sam proša iako je sve blokalo.
A skuter mi je ima možda 8000 ili 9000 km kad sam stavia TOP Trophy 70ccm,zx, delorto 17.5, top vario, a na 20000 se razletila radilica tj klipnjača.
Dakle ako ostaviš staru radilicu gledaj kako nakon 10000km mjenjat neku bolju ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dali mjenjati radilicu ili ne??
« Odgovori #21 : 08 Lipanj, 2007, 09:12:59 »
vožnja bilokakvog kita na serijskoj radilici je svojevrstan rizik, možeš napraviti 30 000 km bez beda a može ti puknut radilica na 2000 km..
evo bio je slučaj da je čovjeku pukla skoro nova TOP-ova radilica pa sad ti znaj..

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Dali mjenjati radilicu ili ne??
« Odgovori #22 : 08 Lipanj, 2007, 11:07:01 »
Nema pravila za radilicu da ce otici nakon odredjene kilometraze.

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dali mjenjati radilicu ili ne??
« Odgovori #23 : 10 Lipanj, 2007, 01:32:45 »
Uskoru cu staviti gusani kit 70ccm pa me zanima dal treba mjenjati serisku radilicu,jer neki kazu da neki ne pa mi molio da mi kazete sto da radim. Dl ko ima iskustva sa seriskom radilicom na kitu? Koliko ce to trajat??   :icon_scratch:
Pozdrav  :hello:

Radilica ce trajati dugo, lezajevi nece. Sa sportskom ja mislim da je ista stvar...