Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cagiva Mito 125  (Posjeta: 3794 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Cagiva Mito 125
« : 02 Lipanj, 2007, 20:56:47 »
ocu sveeeeee o tom motoru u transu sam koliko mi se svidja...

posebno me zanima ko je zastupnik kolko su djelovi i dal ima servisera kod nas....

i da...  ;D dal neko prodaje od vas tu... mislim da ne ali svejedno

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #1 : 03 Lipanj, 2007, 00:46:28 »
Pa ovako nešto o mitu :  :icon_biggrin: motor brz ko munja najbrža serijska 125-ica. Po meni je i nakon aprilije najljepši stvarno je preljep motor. Ali mane:kvari se jako jako puno djelovi teško za nabavit i vrjede ko suho zlato  :icon_biggrin: :icon_biggrin: eto sta drugo da ti kazem..

Offline 491power

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Ženski
  • crossa
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Hulangrad
  • Moj Skuter: ništa
Odg: Cagiva Mito 125
« Odgovori #2 : 09 Srpanj, 2007, 16:11:22 »
Pa ovako nešto o mitu :  :icon_biggrin: motor brz ko munja najbrža serijska 125-ica. Po meni je i nakon aprilije najljepši stvarno je preljep motor. Ali mane:kvari se jako jako puno djelovi teško za nabavit i vrjede ko suho zlato  :icon_biggrin: :icon_biggrin: eto sta drugo da ti kazem..
to su priče za djecu,isto ko ono da se krosseri svakih 1-2 mjeseca mora mjenjat klip...ja imam motor već dobrih 3 godine a star je 10,KTM SX 125 i dan danas nijednom mi nije krepo osim mjenjanja svjećice i to je to!
a ove priče sa karikamama i to,pa zaribat će ti ako voziš svaki dan na 9000 okretaja,i to stalno
ako voziš normalno 6-7000 max 8000 motor će trajat ....
odličan motor otvorena verzija 34ks,max. ide 170,ima i nekih sranja da ide do 180 ali nije KIT,da se KIT stavi,ajooj 200 sigurno
?okoladdaaaddda

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!