Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hajduk, sve o majstorima s mora...  (Posjeta: 17986 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #40 : 18 Studeni, 2007, 11:22:26 »
ovaj Hajduk je sad ljuta katastrofa i stvarno je sramota šta smo spali na tako niske grane i na terenu i izvan njega...

ali morat če doč i bolja vrimena

HAJDUK ŽIVI VJEČNO!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #41 : 18 Studeni, 2007, 15:57:07 »
HAJDUK ŽIVI VJEČNO!

do stečaja! :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #42 : 18 Studeni, 2007, 22:43:54 »
bolje do stećaja nego do pljačke drugih ljudi od strane vašeg obožavanog, hvaljenog i uzvišenog mamiča i ostale bande šta drži taj dinamo :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #43 : 19 Studeni, 2007, 11:06:54 »
bolje do stećaja nego do pljačke drugih ljudi od strane vašeg obožavanog, hvaljenog i uzvišenog mamiča i ostale bande šta drži taj dinamo :icon_thumright:

 nasjeo si na :duckie:

 :toothy9:

kakav dinamo :anenene:

FIUME hej hej  :headbang:

 :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #44 : 19 Studeni, 2007, 18:38:17 »
bolje do stećaja nego do pljačke drugih ljudi od strane vašeg obožavanog, hvaljenog i uzvišenog mamiča i ostale bande šta drži taj dinamo

ma kakav mamić...čisto se meni hebe za njega i za dinamo!

FORZA FIUME :icon_thumright:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #45 : 17 Siječanj, 2008, 12:26:53 »
čestitke nogometašima hajduka na osvojenom dvoranskom prvenstvu... :icon_thumright:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #46 : 17 Siječanj, 2008, 13:16:12 »
Najvijam za Hajduk, nisu loše igrali kroz cijelo prvenstvo, ali su se ipak u finalu "provukli" pored Zagreba. Na žalost NK Zagreba, srećaprati hrabre... :dontknow:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #47 : 25 Siječanj, 2008, 21:02:35 »
evo hajduk - werder 2:2

gubili smo 1:0, okrenili 2:1 i u zadnjim minutama smo primili glup gol.

sve u svemu, koliko got je Hajdukova igra u prvom djelu bila prejadna toliko su u drugom djelu bili zaigrani i rastrčani, stvarno fantastična igra, mislin da smo čak i dvi prečke imali (naravno ja san to propustija vidit)...

a navijanje, sve u svemu 10 minuta lipog navijanje, ostalo sve za bacit, rzočaranje totalno

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #48 : 30 Siječanj, 2008, 22:23:36 »
evo hajduk - werder 2:2

gubili smo 1:0, okrenili 2:1 i u zadnjim minutama smo primili glup gol.

sve u svemu, koliko got je Hajdukova igra u prvom djelu bila prejadna toliko su u drugom djelu bili zaigrani i rastrčani, stvarno fantastična igra, mislin da smo čak i dvi prečke imali (naravno ja san to propustija vidit)...

a navijanje, sve u svemu 10 minuta lipog navijanje, ostalo sve za bacit, rzočaranje totalno
Sva sreća da Werder nije prebacio u veću brzinu!!!Blago rečeno da se Hajdukova igra diže na neku razinu!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #49 : 04 Veljača, 2008, 08:28:58 »
evo hajduk - werder 2:2

gubili smo 1:0, okrenili 2:1 i u zadnjim minutama smo primili glup gol.

sve u svemu, koliko got je Hajdukova igra u prvom djelu bila prejadna toliko su u drugom djelu bili zaigrani i rastrčani, stvarno fantastična igra, mislin da smo čak i dvi prečke imali (naravno ja san to propustija vidit)...

a navijanje, sve u svemu 10 minuta lipog navijanje, ostalo sve za bacit, rzočaranje totalno
Sva sreća da Werder nije prebacio u veću brzinu!!!Blago rečeno da se Hajdukova igra diže na neku razinu!!!

Jesi li gledao utakmicu???

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #50 : 04 Veljača, 2008, 13:58:57 »
daj budimo realni...vrhunska momcad iz bundess lige da odigra nerijeseno s bijednim hajdukom koji ove sezone slovi ko jedno od najvecih razocaranja? il neka jebena sreca za hajduk, loš dan werdera il nest trece...po takvom bi npr. dinamo trebo bit u vrhu europe  ::) daj i meni je drago za rezu i mozda se napokon hajduk probudi da bude zanimljivo drugi dio polusezone al ovo su bajke

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #51 : 04 Veljača, 2008, 14:50:28 »
daj budimo realni...vrhunska momcad iz bundess lige da odigra nerijeseno s bijednim hajdukom koji ove sezone slovi ko jedno od najvecih razocaranja? il neka jebena sreca za hajduk, loš dan werdera il nest trece...po takvom bi npr. dinamo trebo bit u vrhu europe  ::) daj i meni je drago za rezu i mozda se napokon hajduk probudi da bude zanimljivo drugi dio polusezone al ovo su bajke

Nije stvar u realnosti, realno je da je Werder apsolutno bolji od Hajduka (iako sam navijač Hajduka), nego kako mi koji nismo gledali utakmicu možemo zaključiti u kojoj je brzini Werder igrao??? prva, druga, treća, ...šesta???

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #52 : 04 Veljača, 2008, 20:29:29 »
daj budimo realni...vrhunska momcad iz bundess lige da odigra nerijeseno s bijednim hajdukom koji ove sezone slovi ko jedno od najvecih razocaranja? il neka jebena sreca za hajduk, loš dan werdera il nest trece...po takvom bi npr. dinamo trebo bit u vrhu europe  ::) daj i meni je drago za rezu i mozda se napokon hajduk probudi da bude zanimljivo drugi dio polusezone al ovo su bajke

Nije stvar u realnosti, realno je da je Werder apsolutno bolji od Hajduka (iako sam navijač Hajduka), nego kako mi koji nismo gledali utakmicu možemo zaključiti u kojoj je brzini Werder igrao??? prva, druga, treća, ...šesta???
Werder je pobjedio Real Madrid u Ligi Prvaka a kamoli da neće nekog tamo Hajduka, je.. se njemu za jadnog Hajduka!!!!Znam dobro da je Werder igrao u vrlo niskoj brzini!!!!
Budimo realni!!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #53 : 04 Veljača, 2008, 22:47:16 »
Pozdrav svim hajdukovcima i onima koji se tako osječaju :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Evo tek sad vidio temu o Hajduku  ::) ::) ::). a jebiga kad ne gledam cili forum..  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Ajd molio bi nekog da mi uploada pismu od Vinka Coce- Oluja Sa Sjevera, ajd znam da svi imate :notworthy: :notworthy: :notworthy:



...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #54 : 06 Veljača, 2008, 18:28:51 »
daj budimo realni...vrhunska momcad iz bundess lige da odigra nerijeseno s bijednim hajdukom koji ove sezone slovi ko jedno od najvecih razocaranja? il neka jebena sreca za hajduk, loš dan werdera il nest trece...po takvom bi npr. dinamo trebo bit u vrhu europe  ::) daj i meni je drago za rezu i mozda se napokon hajduk probudi da bude zanimljivo drugi dio polusezone al ovo su bajke

Nije stvar u realnosti, realno je da je Werder apsolutno bolji od Hajduka (iako sam navijač Hajduka), nego kako mi koji nismo gledali utakmicu možemo zaključiti u kojoj je brzini Werder igrao??? prva, druga, treća, ...šesta???
Werder je pobjedio Real Madrid u Ligi Prvaka a kamoli da neće nekog tamo Hajduka, je.. se njemu za jadnog Hajduka!!!!Znam dobro da je Werder igrao u vrlo niskoj brzini!!!!
Budimo realni!!!!

Ja ne znam kako je igrao Werder, niti znam kako je igrao Hajduk. To znaju samo oni koji su gledali utakmicu i koji poznaju igre Werdera i Hajduka (takvih nema puno!). Nemam se namjeru prepucavati, ali mi je pomalo smiješno kada se daju ovakve izjave...Onaj tko navija za Hajduk taj treba popljuvati svaki rezultat koji ostvari Dinamo i obrnuto. Pa di to ima??? U Europi godišnje odgledam (u živo na stadionu) 10-15 utakmica (Bayern, Milan, Inter, ManUtd, Arsenal, Werder, Juventus, Slavia, Ajax, PSV,...) od kojih 80% utakmica Lige prvaka i nikad nisam doživio ovakav animozitet, kakav se doživljava kod nas...

Mi jedva dočekamo da blatimo ono što je naše (a Dinamo, Hajduk i ostali klubovi iz HR, su naši Hrvatski klubovi), pa tako sada trebamo blatiti Hajdukov nerješen rezultat s Werderom koji je realno puno bolji od Hajduka, ali Hajduk je izvuka nerješeno, pa sad da je Werder igrao u "leru"! To što su oni igrali u nižoj brzini to je njihov problem (i njihovog trenera), a ne Hajdukov. Pa valjda je cilj svakog sportaša pobijediti, ako se može i siguran sam da bi i Hajduk i Werder pobijedili da su mogli i imali prilike za to!

Zar bih je trebao omaložvati sve dobre rezultate Dinama u Europi i tvrditi da su protivnici igrali u "nižim brzinama" (primjerice Ajax - bio na utakmici) samo zato što navijam za Hajduk?  Hoće li Hrvatska imati super ligu, igrače i klubove, ako samo jedan klub uspjeva postići nešto u Europi, a ostali ne mogu proći pretkola protiva klobova s Malte, Cipra, Albanije,...??? Je li takav nogomet uopće zanimljivo gledati??? Ja svake godine uživam biti na stadionima širom Europe i gledati utakmice Lige prvaka ili nacionalnih liga "petice". Ja bih htio takve utakmice gledati svakog tjedna u našoj državi s našim klubovima..., a ne biti navijač kluba koji će se "prošetati" kroz ligu...

Ne treba blatiti sve što je (polu)uspješno samo zato jer nam je draže da Werder (ili slični) pobjedi u Splitu/Zagrebu jer se radi o klubu za koji ne navijam. Može li netko takav navijati za Hrvatsku reprezentaciju...





Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #55 : 06 Veljača, 2008, 22:42:07 »
daj budimo realni...vrhunska momcad iz bundess lige da odigra nerijeseno s bijednim hajdukom koji ove sezone slovi ko jedno od najvecih razocaranja? il neka jebena sreca za hajduk, loš dan werdera il nest trece...po takvom bi npr. dinamo trebo bit u vrhu europe  ::) daj i meni je drago za rezu i mozda se napokon hajduk probudi da bude zanimljivo drugi dio polusezone al ovo su bajke

Nije stvar u realnosti, realno je da je Werder apsolutno bolji od Hajduka (iako sam navijač Hajduka), nego kako mi koji nismo gledali utakmicu možemo zaključiti u kojoj je brzini Werder igrao??? prva, druga, treća, ...šesta???
Werder je pobjedio Real Madrid u Ligi Prvaka a kamoli da neće nekog tamo Hajduka, je.. se njemu za jadnog Hajduka!!!!Znam dobro da je Werder igrao u vrlo niskoj brzini!!!!
Budimo realni!!!!

Ja ne znam kako je igrao Werder, niti znam kako je igrao Hajduk. To znaju samo oni koji su gledali utakmicu i koji poznaju igre Werdera i Hajduka (takvih nema puno!). Nemam se namjeru prepucavati, ali mi je pomalo smiješno kada se daju ovakve izjave...Onaj tko navija za Hajduk taj treba popljuvati svaki rezultat koji ostvari Dinamo i obrnuto. Pa di to ima??? U Europi godišnje odgledam (u živo na stadionu) 10-15 utakmica (Bayern, Milan, Inter, ManUtd, Arsenal, Werder, Juventus, Slavia, Ajax, PSV,...) od kojih 80% utakmica Lige prvaka i nikad nisam doživio ovakav animozitet, kakav se doživljava kod nas...

Mi jedva dočekamo da blatimo ono što je naše (a Dinamo, Hajduk i ostali klubovi iz HR, su naši Hrvatski klubovi), pa tako sada trebamo blatiti Hajdukov nerješen rezultat s Werderom koji je realno puno bolji od Hajduka, ali Hajduk je izvuka nerješeno, pa sad da je Werder igrao u "leru"! To što su oni igrali u nižoj brzini to je njihov problem (i njihovog trenera), a ne Hajdukov. Pa valjda je cilj svakog sportaša pobijediti, ako se može i siguran sam da bi i Hajduk i Werder pobijedili da su mogli i imali prilike za to!

Zar bih je trebao omaložvati sve dobre rezultate Dinama u Europi i tvrditi da su protivnici igrali u "nižim brzinama" (primjerice Ajax - bio na utakmici) samo zato što navijam za Hajduk?  Hoće li Hrvatska imati super ligu, igrače i klubove, ako samo jedan klub uspjeva postići nešto u Europi, a ostali ne mogu proći pretkola protiva klobova s Malte, Cipra, Albanije,...??? Je li takav nogomet uopće zanimljivo gledati??? Ja svake godine uživam biti na stadionima širom Europe i gledati utakmice Lige prvaka ili nacionalnih liga "petice". Ja bih htio takve utakmice gledati svakog tjedna u našoj državi s našim klubovima..., a ne biti navijač kluba koji će se "prošetati" kroz ligu...

Ne treba blatiti sve što je (polu)uspješno samo zato jer nam je draže da Werder (ili slični) pobjedi u Splitu/Zagrebu jer se radi o klubu za koji ne navijam. Može li netko takav navijati za Hrvatsku reprezentaciju...





Potpis!!!!!!!!!!
Ali Hajduk je mnogo slab i treba mnogo vremena da se uozbilje i približe ne razinu Dinama!!!!!!!!Sorry ali istinito!!!!!!!!!!!!!!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #56 : 17 Veljača, 2008, 02:06:14 »
Ta slabost Hajduka (i ostalih klubova u HR ligi) najviše "pomaže"  Dinamu da ne uspije u Ligi prvaka/Kupu UEFA! Žalosno, ali istinito!  :icon_scratch: :dontknow:

Isto tako "pomaže" svima nama da utakmice HR lige "gledamo" ponedjelljkom u Sportskim novostima umjesto na nogometnim stadionima (igralištima)!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #57 : 17 Veljača, 2008, 11:29:50 »
Ta slabost Hajduka (i ostalih klubova u HR ligi) najviše "pomaže"  Dinamu da ne uspije u Ligi prvaka/Kupu UEFA! Žalosno, ali istinito!  :icon_scratch: :dontknow:

Isto tako "pomaže" svima nama da utakmice HR lige "gledamo" ponedjelljkom u Sportskim novostima umjesto na nogometnim stadionima (igralištima)!
Realnost!!!
Hajduk je protiv Boteva pokazao puno slabosti i izvukli su vrlo mršavu pobjedu iako su na kraju mogli remizirati!!!! :sad1:
Dinamo je protiv Maribora igrao viktoriju i pokazao da u drugom djelu prvenstva Hajduk neće igrati nikakvu ulogu osim borbe za 2 i 3 mjesto!!! :icon_tongue:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #58 : 17 Veljača, 2008, 21:05:20 »
Dinamo je sigurno prvak! Ima dovoljno bodova da osvoji dva prvenstva. Hajduk će se boriti za 2-3 mjesto i imat će manje barem 10 bodova, ostali će imati manje 15-20 i više bodova u odnosi na Dinamo. Rezultat toga bit će slijedeći:
- Dinamo prvak
- Dinamo prodaje Modrića, ... i još 2-3 igrača
- Hajduk 2 ili 3
- Hajduk prodaje Kalinića, Rukavinu i možda još nekoga
- Dinamo prolazi max. do 3 pretkola lige prvaka, nako toga prolazi pretkolo UEFA i možda koje kolo...uglavnom sve to završava do kraja godine
- Hajduk teško možda prođe pretkola UEFA
- Rijeka, Slaven (ili netko treći) "padaju" u Albaniji, Cipru,...
- Na kraju, kreće nova sezona, svi su klubovi realno slabiji nego prethodne godine...i u sve većim dugovima, a "ekipa" oko klubova za razliku od prethodne godine 10-20.000.000 € više u džepu...

Zar se sad važno kako su prošle prijateljske utakmice...kad nije važno ni prvenstvo, već samo (ras)prodaja!!!

Offline King_Of_Zadar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: Astra GTC , Gilera Runner 50
Odg: Hajduk, sve o majstorima s mora...
« Odgovori #59 : 18 Veljača, 2008, 12:05:38 »
Gorane, mislim da ti uopce ne razumis sta ti IZd zeli reci... on se ne zeli prepucavati s tobom o tome ko je bolji ,Dinamo ili Hajduk vec ti govori o tome kako je kvaliteta naseg nogometa i buducnost hrvatskog reprezentativnog nogometa uvjetovana uspjesima jednog i drugog kluba.... nije bitno sto dinamo vodi 10 bod. isprid drugog kad ce na kraju nizati rekorde u HNL-u a i dalje biti pusiona u europskim natjecanjima.... mislim dok se god ne istrijebi mafija koja vlada hrvatskim nogometom (mislim na to da prodavaju cim vide da mogu), nece biti znacajnijih promjena u nasoj HNL... umjesto da se bave rasprodajom bolje bi bilo mozda da se okrenu prema ,mladim igracima koji imaju perspektivu da postanu veliki, a takvih u hrvatskoj ima jako puno---
A.C.A.B. All Cops Are Bastards