Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

može li hajduk s remontom i ovim igra?kim poja?anjima konkurirati dinamu 2007/2008

dakako!!!spoj iskustva i mladosti ?e pregazit dinamo idu?e sezone
2 (33.3%)
nikako, dinamo je mlada mom?ad koja tek treba dose? vrhunac
1 (16.7%)
nije bitno, bitno da nam bude zanimljivo prvenstvo, ve?a konkurencija
3 (50%)
nešto ?etvrto:-)
0 (0%)

Ukupno Glasova: 6

Autor Tema: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...  (Posjeta: 3321 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
dakle šta kažete na ovu vijest?

http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2356625&idnews=26240481

stiže tudor, neznam u kakvom je stanju s ozljedom al svakako će bit pojačanje za hajduk, naročito ivan leko jer već dugo hajduk nema pravog razigravača.

nadam se da se uprava pametno zahvalit isluženim igračima i ostavit mlade (gabrić, ljubičić, jelavić) da se razvijaju pa da se stvori neka momčad koja ima budućnost...

samo da nam se malo poveća konkurencija, da gledamo barem gledljiv nogomet, bez dominacije jednog kluba.... :glasses9:

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #1 : 30 Svibanj, 2007, 20:41:40 »
To im neće puno pomoći, opet će biti jadni kao i ove sezone odnosno prošle!Opet je Dinamo superiorniji  i jači od Hajduka!Tudor dok se vrati u pravu formu proči će mnogo vremena dok je I.Leko obični prosječni igrač!
Vrijeme će pokazati svoje, volio bih da Hajduk barem jednom u ovih zadnjih deset godina napravi nešto značajnije u Europi,  a ne da odmah ispadnu!Barem da budu u Ligi Uefe!Pa da ove sezone imamo dva kluba u Europi!!! :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #2 : 30 Svibanj, 2007, 21:08:16 »
To im neće puno pomoći, opet će biti jadni kao i ove sezone odnosno prošle!Opet je Dinamo superiorniji  i jači od Hajduka!Tudor dok se vrati u pravu formu proči će mnogo vremena dok je I.Leko obični prosječni igrač!
Vrijeme će pokazati svoje, volio bih da Hajduk barem jednom u ovih zadnjih deset godina napravi nešto značajnije u Europi,  a ne da odmah ispadnu!Barem da budu u Ligi Uefe!Pa da ove sezone imamo dva kluba u Europi!!! :icon_thumright:
lakše malo :icon_thumright:

dolazeeeeee :frajer:
http://www.net.hr/sport/page/2007/05/29/0597006.html

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #3 : 31 Svibanj, 2007, 11:44:32 »
hajduku ne pomogne ni jedan tudor ni leznam kakv leko...Dinamo je DINAMO! bice replay ove sezone ako ne i jos bolje nes... :icon_thumright:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #4 : 31 Svibanj, 2007, 12:00:00 »
hajduku ne pomogne ni jedan tudor ni leznam kakv leko...Dinamo je DINAMO! bice replay ove sezone ako ne i jos bolje nes... :icon_thumright:

ne vjerujem da će bit kao ove sezone, nek pobijedi bolji, al nek bude barem interesantno :icon_thumright:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #5 : 31 Svibanj, 2007, 12:44:15 »
Hajduk sa Tudorom,Živkovićem,I.Lekom i Carevićem ima ogromno iskustvo,Rukavina,Gabrić i ekipa mladih će se tu super uklopit,imaju perspektivnog trenera,podrške neće manjkat ni na tribinama.Mislim da su slabi po pitanju vratara(Balić je svoje odslužio,a dugo nisu dobili kvalitetnog golmana,od Pletikose nijedan se nije ubacio u prvu momčad)Dakle još golmana i jednu kvlitetnu špicu,ili da Rukavina proigra.Ako im se sve posloži osvajaju prvenstvo jer dinamo ak ne prezimi u Europi pozdravi će se sa Eduardom i Modrićem a to im je onda kraj :hello:.Još da se Rijeka pojača,Slaven je uvjek tu u vrhu,Osijek isto izgrađuje momčad.Jedva čekam iduću sezonu :headbang:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #6 : 01 Lipanj, 2007, 07:14:11 »
evo kupljen je vjekoslav tomić (23 god) koji je zadnje 4 sezone branio za međumurje, perspektivan vratar...

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #7 : 01 Lipanj, 2007, 12:13:06 »
Ništa od Leke,danas čitam da su prekinuti pregovori i da je Leko otputovo na odmor u španjolsku...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #8 : 01 Lipanj, 2007, 13:46:45 »
Ništa od Leke,danas čitam da su prekinuti pregovori i da je Leko otputovo na odmor u španjolsku...

da čini se da da, kad bude bilo sigurno za još neka pojačanja ću vas obavijestit :laughing7:

zasad je puno imena u igri

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #9 : 01 Lipanj, 2007, 15:03:14 »
Ništa od Hajduka ni u sljedečoj sezoni, čisto lako da će se ponoviti ova sezona!Hajduku ne može nitko pomoći pa ni Leko ni Tudor da osvoje HNL ipak ta titula pripada Dinamu koji za kasu bolji!Još neko duže vrijeme titula će ostati u Zagrebu! :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #10 : 01 Lipanj, 2007, 18:59:52 »
Ništa od Hajduka ni u sljedečoj sezoni, čisto lako da će se ponoviti ova sezona!Hajduku ne može nitko pomoći pa ni Leko ni Tudor da osvoje HNL ipak ta titula pripada Dinamu koji za kasu bolji!Još neko duže vrijeme titula će ostati u Zagrebu! :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

znam da si navijač dinama, al ipak prilično si uvjeren u dominaciju kluba, zar ne?

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #11 : 02 Lipanj, 2007, 01:53:36 »
Ništa od Hajduka ni u sljedečoj sezoni, čisto lako da će se ponoviti ova sezona!Hajduku ne može nitko pomoći pa ni Leko ni Tudor da osvoje HNL ipak ta titula pripada Dinamu koji za kasu bolji!Još neko duže vrijeme titula će ostati u Zagrebu! :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

znam da si navijač dinama, al ipak prilično si uvjeren u dominaciju kluba, zar ne?

Ne radi se o uvjerenju nego o neargumentiranoj raspravi. Mislim da je ovdje tema Hajduk i pojačanja, pa ne vidim nikakvog razloga da se komentira Dinamo...Tako i ja mogu pričati o tome da će Zadar (koji nije tema, ali ja navijam za njega) dogodine biti prvak jer mu grad daje 2.000.000 Kn više nego inače... :toothy3: (naravno da svatko od nas vjeruje u klub za koji navija, ali u argumentiranoj raspravi to treba staviti sa strane - zaboraviti!)

U ostalom, tko sada od nas može reći kako će izgledati Dinamo u slijedećoj sezoni  :dontknow:, naročito ako ne uđe u LP, a da ne govorim kako će izgledati dogodine ako ne uđe u LP i ne prođe Ligu UEFA...i tvrditi da će biti prvak...(Otvorimo temu pa raspravimo i iznesimo naša mišljenja)... :icon_scratch:

Jedno je sigurno. Hajduk, Rijeka, Osijek, Varteks, Slaven,...i ostli će se sigurno pojačavati za slijedeću sezonu (pitanje je koliko kvalitetno), a Dinamo može samo oslabiti (ako ne prođe LP i L UEFA)...što i dalje ništa ne znači, osim da će liga biti zanimljivija, a mislim da je to cilj svih nas ljubitelja nogometa, a zatim nam je cilj da naš klub ostvari rezultat... :happy6:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: tudor se vraća u hajduk, najvjerojatnije i ivan leko...
« Odgovori #12 : 02 Lipanj, 2007, 11:36:23 »
dobro si rekao, otvorit ćemo zasebne teme pa nek pričaju on topic...

zatvorit ćemo ovu temu...
« Zadnja izmjena: 02 Lipanj, 2007, 11:38:24 enigma »