Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!  (Posjeta: 16079 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #80 : 14 Kolovoz, 2007, 08:54:24 »
Ehhh, punisher... ne zavidim ti...
Ali pusti... sve će se posložiti... bilo bi bar dobro da te ne spopadne kišni dan, kad dođeš po njega...
(mislim, kao da sam već pital, ali ne znam...)
Jesi se raspital, možeš li odmah na Krku napraviti onu privremenu registraciju, da ti stroj ne bude neosiguran do Zadra (a i ostalih par dana, dok traje polica) ...
Ma to bi bilo sve sređeno, odin bi mi napravio registraciju i poslao papire, a ja na policiji kod sebe napravio tablicu i došao s njom po skuter...
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #81 : 14 Kolovoz, 2007, 09:17:33 »
punisher a jesi razumišljao o drugom motoru ili ne. čekanje ti em ubije živce(znam to iz iskustva), em bu te tropilo po džepu(preskup je bogami) a možda nađeš boljeg po takvoj cijeni.
Ehh da sad sve ispišem što mi se vrtilo po glavi postao bi top spammer sa jednim postom...
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #82 : 14 Kolovoz, 2007, 09:43:31 »
Ma ko ga jebe, evo sve ću ispisati da vidite kako je sve to krenulo...


Progresivno razmišljanje o skuteru sam počeo još od početka ove godine i dok sam vidio da sa poslom uspijevam svaki mjesec micati pare sastrane...

Gledao koja bi mi kubikaža bila idealna radi i snage i radi ekonomične potrošnje.
I sad gledam: nema šanse 50ccm radi zakona i radi toga što mi je preslab iako mi je iskustvo na 50ici niti god dana, a uzimam nešto što bi me vozalo po gradu i definitivno van grada jer se guštam voziti, i u autu i na motoru (skuteru)...

Gledam nešto jače i automatski vidim morat ću položiti A kategoriju... nema frke, skupljat ću  za A kategoriju dok polako sve skutere i motore ispregledavam i dok završim tečaj za sistemskog i mrežnog administratora (upisao u Algebri tečaj).

Tečaj završio, lagano se skupila lova i definitivno odlučio što prije upisati autoškolu, a i odluka da uzmem nešto na 2 kola je sve više bila čvršća, katalozi i časopisi se nakupljali (najljepša hvala IZd-u - on je bio glavni diler tih istih, ja nisam kupovao ništa).

Upisao ja autoškolu, platio sve odmah u kešu da i tu uštedim nekih 500kn.

Odabir pada na skuter... motor me tada nije toliko privlačio jer sam gledao na što lakše upravljanje (iako u autoškoli sam brzo naučio šaltati i čak mi se i to svidilo - nikad prije u životu nisam ništa vozio na šaltanje) a i više su mi se sviđali skuteri izgledom u odnosu na određeni cjenovni rang...

Kubikaža - odabirem 250ccm jer je potrošnja mala, dovoljno za cruisanje van grada, a brzina od 140-150 km/h mi se činilo sasvim ok. Nisam htio ništa jače jer je i skuplje a i kao što sam već rekao iskustva baš i nemam pa da nedajbože se negdje razbijem ili ubijem baš radi toga...

Dok sam krenuo u autoškolu najviše mi se od 250ccm svidio Derbi GP1 250 (2006 model) i po karakteristikama i po izgledu...

Vidio sam da je odin ovdje na forumu i da je derbi-jev zastupnik, pa sam ga kontaktirao i počeo prikupljati daljnje informacije...

Vidio da dolazi i novi model koji mi je (još jednom - po slikama) ljepši a i vidim da ima injector (=manja potrošnja - ne brinem se radi problema sa gorivom)...

Dobio informaciju da će novi model biti u 7 mjesecu u Hrvatskoj, i ok odlučio pričekati... Na kraju je ispalo da će se proizvoditi sredinom 7. mj, i na kraju proizvodnja počela na kraju 7. ili na početku 8.mj...

Dobivam informaciju od odina da mu je došao predračun za skut i da čeka kad će doći...

Na početku sam mislio super, taman sve sredim i skuter dođe i mogu se vozati veći dio ljeta i uživati i ići na susrete...
Vrijeme se sve više pomicalo unaprijed da bi na kraju ispalo da su Španjolci pošli nekih i valjda 3 tjedna (kakve sam sreće još će ispasti 3 mjeseca) i da skuter zapravo nije mrdnuo... valjda su ga bar sklopili jadan skuter ako ništa drugo...

U međuvremenu gledam kako ću dobiti kredit pošto plaću dobivam na ruke...
Sve ok, saznao od odina što sve treba i vidim da to nije problem.

I (pogodite što) - nastaje problem: otkako radim tu di radim saznao da je par puta račun od firme bio u blokadi, prilično veliki smješak za ove koji odobravaju kredite da mi stave jedan veliki crveni X preko mog zahtjeva... i upitno je oće li mi uspjeti...

Ćaća mi je iovako već u kreditima tako da na njega na žalost ne mogu računati, i kako sam mu to sve ispričao samo sam dobio odgovor zašto uzimam tako jaki stroj i što ne uzmem polovni auto...


Još mi se vrtila (možda i najveća dilema) - imam 20 god, sigurno je da neću moći se konstantno voziti na skuteru - trebat će mi i neki auto...

I tako ja razmišljam na raznorazne načine i dolazim do sljedećeg, pardon... sljedećih zaključaka:

1. Polovno je upitno oće li raditi ili oće li me netko zajebati.
2. Ako uzmem polovni auto najvjerojatnije ću još dosta para potrošiti dok ga dovedem u red.
3. Ako već trošim lovu na polovni auto neću uzimati neki koji će mi se raspasti nakon nekog vremena, ko da sam bacio lovu, a lova mi sigurno ne raste na grani i prilično sam se žrtvovao da bi i ovoliko skupio i platio autoškolu.
4. Prvotna odluka je bila na skuter baš da što manje para trošim na gorivo, tako da bi i dalje obvezno uz auto uzeo i skuter.
5. Ako i uzmem polovni auto onda uzimam i polovni skuter.
6. Ako uzmem polovni auto i skuter i oboje ih sredim poznajući sebe da volim svoje stvari srediti kako se meni sviđa i da je sve u ok stanju, trošak bi bio sigurno veći nego da uzmem novi skuter.

7. Najbolja opcija mi je uzeti novi skuter na kredit i lagano ga otplaćivati, a uzeti neki polovni auto do max 1000eura samo da me vozi po kiši kad skuterom ne mogu...

8. Opet sa svih strana dolaze pitanja zašto novo, zašto toliko para, što ne uzmeš polovno, što ne uzmeš auto... --- ... --- ... --- ...

Od muke sam pitao i MrJ - a što on misli o tome i kaže mi da ima skuter FYM od 400 ccm koji bi ako sam dobro skužio trebao doći ubrzo i kad mu se elektronika kompletno odblokira, dobijem stroj od 35 konja sa putnim računalom... svaka čast ali mi se 100% neće svidjeti...



Na kraju od svega niti ne znam što će od svega ovoga ispasti i oću li na kraju uspjeti si nešto nabaviti...

Inače ovo ne bi pisao - ispada da od foruma radim blog, ali radi konstantnih pitanja morao sam dati odgovor da svi znate...


P.S. Nisam koristio niti jedan smajl jer nema toga koji bi opisao moje stanje u glavi, a i ADSL bi meni se čini imao problama da ih nakrcam pokušavajući sve ovo dočarati...

Isto tako ovo sam napisao samo da vam objasnim situaciju, i zato ne želim nikakvo sažaljenje, a sad me zanima što mislite o svemu ovome.


Pozdrav svima.
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2007, 10:18:35 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #83 : 14 Kolovoz, 2007, 11:32:39 »
Ajde,...

idemo hrabro naprijed. Ima tu mjesta i za smajliće  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sve su to životne situacije u koje polako ulaziš i iz kojih ćeš izaći samo čvršći, a i na kraju ćeš uspjeti u svojim željama...

Pomoć je tu...

P.S. Ako nema Derbi-ja, ima u Zadru još uvijek Nexusa  :toothy3:

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #84 : 14 Kolovoz, 2007, 11:39:35 »
uh pročitao sam post... :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:

svaka čast, bogami si se žrtvovao..
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #85 : 14 Kolovoz, 2007, 11:57:47 »
Ma lako za Nexus i bilokoji skuter samo da je kredit sredit uredno  :binkybaby:
Who's looking for punishment ??

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #86 : 14 Kolovoz, 2007, 13:05:38 »
" i to je život....najvažnije od svega vidi šta ti najviše triba  (jebi ga tu je  auto u prednosti ):icon_scratch: a onda polako glavno da je želja prisutna .....
u svakom slučaju tvoj izbor i ne daj se nagovoriti od bilo koga .... :glasses9:

Kotrlj !

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #87 : 14 Kolovoz, 2007, 17:42:07 »
'ebiga, sad bi ja i svak moga govorit i ovo i ono, ali samo ti znaš šta bi tebe bar donekle zadovoljilo... :dontknow:

Ja bi vjerojatno bira neki drugi skut, jeftiniji, ali nemo'š mene pitat, pogledaj šta ja vozin... :toothy3:

Samo polako, već će se iskristalizirat situacija... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #88 : 14 Kolovoz, 2007, 20:50:01 »
moja preporuka FYM 400 dolazi za koji tjedan valjda konačno jer su koliko sam čuo imali problema sa EU homologacijom a usto i našom radi EURO 3 norme.ako hočeš usporedbu tu ti je x8/9/xevo, nexus,malaguti medison,aprilia atlantic,malaguti SPIDER MAX  i tome slično od lune eagle.
to ti je taj tip skutera a jako je sličan po gabaritima spider maxu samo nešto manja guza i naravski sve njih jebe po cijeni .
najviše daje po kubiku/cijenu/opremi.
pa razmisli  400 po 30000kn sa hrpom opreme ili 250 po 35000-50000kn ovisi o modelu i proizvođaču.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #89 : 14 Kolovoz, 2007, 21:05:48 »
Je mrc, ali gušti su gušti... :icon_biggrin:

Meni je gušt platit malo i vozit se, pa makar koji put umisto kurve platija likara... ::)

Nekome je gušt vozit baš ono što voli i šta mu se sviđa, pa makar bilo i malo skuplje... :binkybaby:

Bitan je gušt, a to je za svakog nešto drugo... :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #90 : 15 Kolovoz, 2007, 12:20:05 »
znam što su gušti, a j***ga ja kupio ono što mi se sviđalo pa ga vratio.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #91 : 15 Kolovoz, 2007, 14:22:13 »
Naravno da je auto "za sva (po pitanju meteorologije) vremena", ali to nije "to",  i... gušti su gušti!
1.   Zadar je na "toploj strani države",  i rijetko će biti toliko zima, da ga i zimi ne možeš voziti, a jbtga... za onih par kroničnih kiša, odeš busom...
2.   Postavi si pitanje društva... (cure)... tu je auto u prednosti, jer je krov nad glavom (grijanje uključeno u cijeni),  ne treba dvostruka (i za nju, osim tebe) garderoba, dvije kacige itd.... (to je, ustvari, stavka "na drugoj strani vage")
3.   Srce "vuče" prometalu na 2 kotača... ako je tome tako... slušaj srce... nije razumno, ali je na dugoročno ugrađen osmijeh  :happy3:  ...a kubikažu odredi prema financijskoj konstrukciji i (opet) prema srcu (a ne da se kaješ nakon par mjeseci)
4.   Ako odabireš odluku, da ti treba i auto... ima sad, preko firmi,  polovnjaka, za koje daju i nešto garancije... budu parsto kuna skuplji, ali je bar donekle pregledan/provjeren...  i opet... dok ti je prioritet prometalo na 2 kola, onda ti je auto nužno zlo, i u njemu ti treba, npr. samo radio/CD (podizači stakala na struju, ABS, klima, ESP, i sva ostala sila doplata, za komfor i sigurnost, dođu kasnije, kad postaneš "obiteljski čovjek")
Naravno... tvoja odluka je zadnja, ali eto... pokušavam(o) biti podrška...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #92 : 15 Kolovoz, 2007, 14:41:46 »
(...moram malo pospamat, ali to je jače od mene...  :dontknow: )
Ja sam lani, u 12. mjesecu,  preko lokalnog dealera za Fiat, uzeo polovnog Punta (jer radi "staro za novo", bez obaveze da se nađe kupca, za svoj stari auto),  i potpuno smo zadovoljni...
K tome, imao je važeću policu, tj, produljenu tehničku ispravnost do 22.8.2007. - samo smo (osim cijene auta) platili prijavu auta (registriranje na novog vlasnika)... drugi tjedan nas "spopada" produljenje...  a Punto ide... i ide...
Live to ride, ride to live

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #93 : 20 Siječanj, 2008, 20:28:55 »
zbog cega je ovo još uvjek sticky??   :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #94 : 21 Siječanj, 2008, 08:16:42 »
Evo, samo za tvoju dušu... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #95 : 21 Siječanj, 2008, 21:00:18 »
Jel' možda Punisher još uvijek kibica po Krku za GP-a.... :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #96 : 21 Siječanj, 2008, 21:09:08 »
je je al se voza u bravi  :toothy9:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #97 : 22 Siječanj, 2008, 08:24:47 »
...brava je prvi korak do Derbi-a!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #98 : 22 Siječanj, 2008, 15:06:26 »
kupit ce ga on kad se prestane ljutit na uvoznike i distributere
...........1...........8...........7...........

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Forumski susret na Krku povodom Punisherove kupovine Derbi GP 250!
« Odgovori #99 : 27 Siječanj, 2008, 21:36:46 »
... i kad ispuni (bar počne popunjavat) prazninu.... u financijskoj konstrukciji...
Live to ride, ride to live