Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Naljepnice gilera runner sp50 2009  (Posjeta: 10941 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Naljepnice gilera runner sp50 2009
« : 24 Rujan, 2009, 13:58:50 »
Pozdrav,zanima me ima li negdje za kupiti ,ili netko ima naljepnice ove što su na slici označene žutom bojom.
Na mjestima gdje je označeno žutom bojom a nema naljepnice serijski stavio bih je,jer okinuo s skutera pa ižuljo  :happy3:




Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #1 : 24 Rujan, 2009, 16:44:04 »
evo slika što je stradalo,novo slikano :)




Nisam ni razmišljao o drugom načinu popravka,šta mislite što bi bilo najbolje napraviti?
Slabo se razumijem u tako nešto,nemam ideje,pa ako možete pomoći ???  :)
« Zadnja izmjena: 24 Rujan, 2009, 20:30:52 remus0 »

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #2 : 24 Rujan, 2009, 18:26:48 »
Skini naljepnice, zakitaj ako treba, išmirglaj i onda pofarbaj onom bojom što sam ti rekao.

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #3 : 24 Rujan, 2009, 18:41:00 »
Skini naljepnice, zakitaj ako treba, išmirglaj i onda pofarbaj onom bojom što sam ti rekao.

Kako bi bilo umisto kita proć s xerapolom jer ne čini mi se tako duboko da bi moro kitat,pa nakon tog s bumper spreyom?

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #4 : 24 Rujan, 2009, 19:43:28 »
Nema smisla ići s xerapolom jer poliranje nije potrebno da bi se farbalo. Ako ne želiš kitat onda pređi par puta sa vodobrusnim (400, 1000, 1500) pa pofarbaj.

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #5 : 24 Rujan, 2009, 19:54:46 »
te naljepnice su ti oko 500kn u servisu za cijeli motor bar su toliko za moju runner iz 2006 tako da su vjerojatno i za tvoju toliko samo nažalost nema posebno samo komplet  :-[

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #6 : 24 Rujan, 2009, 20:28:24 »
Nema smisla ići s xerapolom jer poliranje nije potrebno da bi se farbalo. Ako ne želiš kitat onda pređi par puta sa vodobrusnim (400, 1000, 1500) pa pofarbaj.

tako ću i napravit,
al šta mi ne triba nešto drugo osim vodobrusnog i farbe?
i još jedno pitanje za farbu,jel uzimam ovo što si reko "Dupli-color crnim mat sprej" il boju,čitao sam tu na forumu u svakoj temi da sprej nije dobar za farbanje,ili se to odnosi samo na cijeli skuter,a ne malo kao što ja imam za napravit?

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #7 : 24 Rujan, 2009, 20:29:42 »
te naljepnice su ti oko 500kn u servisu za cijeli motor bar su toliko za moju runner iz 2006 tako da su vjerojatno i za tvoju toliko samo nažalost nema posebno samo komplet  :-[

puno je to s obzirom da mi sve ne tribaju,a na skuteru ima i ožuljanih mista di nema naljepnica,tako da njih opet moram sanirat,tak da mi se više isplati možda sve to samo ofarbat,i koju naljepnicu više skinit,uf 500 kn puuno...

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #8 : 24 Rujan, 2009, 20:51:00 »
tako ću i napravit,
al šta mi ne triba nešto drugo osim vodobrusnog i farbe?
i još jedno pitanje za farbu,jel uzimam ovo što si reko "Dupli-color crnim mat sprej" il boju,čitao sam tu na forumu u svakoj temi da sprej nije dobar za farbanje,ili se to odnosi samo na cijeli skuter,a ne malo kao što ja imam za napravit?

To za sprej se vjerojatno odnosilo za farbanje cijelog skutera. Al pazi, taj crni mat sprej dupli color (mislim da se radi o ovom http://www.duplicolor.hr/index.php?page=product&mid=1&cid=21&pid=20) je samo za najdonju plastiku. Neznam kakva je nijansa na gornjim plastikama, al mislim da nije ista.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #9 : 24 Rujan, 2009, 20:53:56 »
ko jos osim 3alfa3 -a ima skuter da da nema crtice na njemu  ??? ::) :dontknow:
malo mat spreja i gotovo

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #10 : 24 Rujan, 2009, 21:11:49 »
To za sprej se vjerojatno odnosilo za farbanje cijelog skutera. Al pazi, taj crni mat sprej dupli color (mislim da se radi o ovom http://www.duplicolor.hr/index.php?page=product&mid=1&cid=21&pid=20) je samo za najdonju plastiku. Neznam kakva je nijansa na gornjim plastikama, al mislim da nije ista.

Onda bi s tim mogao ofarbat znači ono što je na slici 1 kad bi skinuo naljepnicu (ono di piše SPORT),i za onaj donji dio na slici br 2 (ispod dijela di se drže noge al nakošeno)
a što bi mi onda preporučili za onaj dio na slici 3. Š čim to ofarbat?
isto kao i onaj dio na drugoj slici gdje piše GILERA,di je hrapava plastika,jer s tim ne bi moglo,ak sam dobro razumio? :dontknow:

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #11 : 24 Rujan, 2009, 21:15:49 »
S tim sprejem možeš pofarbat ovo di piše sport i onaj dio di je bila naljepnica jer je to još uvijek ista plastika.
Za ovo ostalo nemam pojma. Meni je još uvijek izgrebano ovo di piše gilera.

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #12 : 24 Rujan, 2009, 21:26:30 »
S tim sprejem možeš pofarbat ovo di piše sport i onaj dio di je bila naljepnica jer je to još uvijek ista plastika.
Za ovo ostalo nemam pojma. Meni je još uvijek izgrebano ovo di piše gilera.

da tako sam te skužio,ne znam s čim bi se to dalo riješit...možda netko bude znao to...jedino rješenje kupit tu plastiku ako ima i gotovo  8) a za ono ispod volana baš nemam ideje,jedino da je neku naljepnicu nać pa sve izlipit (cilu liniju u obliku bumeranga)  :headbang:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #13 : 25 Rujan, 2009, 10:27:20 »
odi kod nekoga tko pravi naljepnice i rijesis problem,samo ja to nebi tak radio, vidi koja ti je sifra boje pa ju kupi u spreju malo to ošmirglaj i pokitaj, kad to sredis, e onda s tim sprejem pofarbas i puknes naljke......ili poskidaj i ove druge naljke i ispoliraj tragove od njih a ovo samo prefarbaj....ne vrijedi ti davat par 100tina kn za nove naljke jer ko ti garantira da vise neces past sa skutera

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #14 : 25 Rujan, 2009, 21:06:46 »
odi kod nekoga tko pravi naljepnice i rijesis problem,samo ja to nebi tak radio, vidi koja ti je sifra boje pa ju kupi u spreju malo to ošmirglaj i pokitaj, kad to sredis, e onda s tim sprejem pofarbas i puknes naljke......ili poskidaj i ove druge naljke i ispoliraj tragove od njih a ovo samo prefarbaj....ne vrijedi ti davat par 100tina kn za nove naljke jer ko ti garantira da vise neces past sa skutera

e upravo tako,to d aću opet zažuljat najviše mi smeta...al eto neke bi naljepnice skinuo pa bez njih to posložio nekako  :)
šta misliš da mi je kit potreban ,čini mi se to mala udubina da bi kitao...a ta šifra boje di to nađem? košta biće ko sto čuda kad je nešto posebno  :toothy3:

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #15 : 25 Rujan, 2009, 23:38:54 »
odes u trgovinu gdje pravu auto lakove i boje, ima on zbirku boja i onda ti moze doc do skutera i usporedit najblizu boju koja ti paše ili do gilera trgovine i pitaj za broj boje i opet napravi sprej al mozes i ovak kao sto sam prvo napiso.... po meni kit za ove gornje i netreba nego fino pošmirglat i amen, ali mi je ova kod podnice cudna ko da ima duboke riseve pa ili uzmi kita ili jednostavno uzmi grubi šmirgl papir i poravnaj to koliko ide i onda smirgl sve finiji i finiji i onda pofarbas....sad za naljke kazem ti najbolje poskidat sve pa onda da ti bude bez naljepnica ili da ti onda onaj tko radi naljepnice napravi drugi set naljki jer sumnjam da ce ti uspjet potrefit npr naljku sport s identičnom bojom da nema nekog ostupanja, ako moze ok ako ne stavi jbga plave ili neke tamno/svijetlije crvene....

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Naljepnice gilera runner sp50 2009
« Odgovori #16 : 26 Rujan, 2009, 19:12:03 »
odes u trgovinu gdje pravu auto lakove i boje, ima on zbirku boja i onda ti moze doc do skutera i usporedit najblizu boju koja ti paše ili do gilera trgovine i pitaj za broj boje i opet napravi sprej al mozes i ovak kao sto sam prvo napiso.... po meni kit za ove gornje i netreba nego fino pošmirglat i amen, ali mi je ova kod podnice cudna ko da ima duboke riseve pa ili uzmi kita ili jednostavno uzmi grubi šmirgl papir i poravnaj to koliko ide i onda smirgl sve finiji i finiji i onda pofarbas....sad za naljke kazem ti najbolje poskidat sve pa onda da ti bude bez naljepnica ili da ti onda onaj tko radi naljepnice napravi drugi set naljki jer sumnjam da ce ti uspjet potrefit npr naljku sport s identičnom bojom da nema nekog ostupanja, ako moze ok ako ne stavi jbga plave ili neke tamno/svijetlije crvene....

budem to s naljepnicama već riješio,al bitno sad da prvo pokrpam te ogrebotine...
fala na uputama :) javim se ak sta bude nejasno il ne ide  :) tnx  :icon_thumright: