Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian tuning!  (Posjeta: 15870 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Leptir

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Bicikl s pomocnim motorom....xd....
  • MojSetup: a..velika...jako velika..
  • MojSpuh: treba vidit jel jos na motoru il je otpo...
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #40 : 03 Listopad, 2009, 18:43:45 »


baš to.....dok sve središ, izađe te preko 4000kn,a za toliko uzmeš sr50,ima ih po oglasniku koliko hočeš,i ide ko ovaj s kitom,i daleko sigurniji.......
Ajd procitaj malo temu moje postove pa ces shvatit!!!

Offline zeto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica osijeka
  • Moj Skuter: yamaha neos 100cc
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: kupujem za skuter, ako netko ima
  • MojSpuh: -
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #41 : 03 Listopad, 2009, 18:59:40 »
Ajd procitaj malo temu moje postove pa ces shvatit!!!


ja shvačam što ti želiš.......al večina bi promjenila samo diznu i filter i išli 100km/h,i do 100tke da ide za 10 sekundi........e nemože to tako.....previše očekuješ......bilo koji motor da radiš i hočeš snagu, "moraš" povečati zapreminu,pa neka i ostalo ostane standard, dobiti ćeš puno,samo poslije podesiti karburator i to je to......i to te izađe ovisno od motora i kvalitete djelova od 700-1000kn i napravio si pravu stvar.......

na 4T motoru, nitko se recimo nije sjetio ventila, kako napraviti, prepraviti, doraditi, bregastu......da više otvori ventil i da usis/ispuh dulje traju.......te koliko se može povečati a da klip neudari u ventil, pa se s tim poigrati malo,jer na kinezu, ventili za 50, 60 i 80cc su jednakog promjera, te je bregasta ista........što bi značilo isto kao kod 2T da nemjenjaš cilindar,nego standardni probušiš na 47mm.......a pri tome da kanali ostanu jednaki........znači, bregastom bi dobio snagu na 50cc, pa onda bi išao i veći karb do određenog promjera,a i glava bi se još i mogla malo doraditi.......ovo sa većom diznom i gljivom.......dobiješ više na potrošnji,nego što dobiješ da motor ide bolje........

pozz
yamaha tzr 125
yamaha neos 100

Offline Leptir

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Bicikl s pomocnim motorom....xd....
  • MojSetup: a..velika...jako velika..
  • MojSpuh: treba vidit jel jos na motoru il je otpo...
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #42 : 03 Listopad, 2009, 19:33:35 »

ja shvačam što ti želiš.......al večina bi promjenila samo diznu i filter i išli 100km/h,i do 100tke da ide za 10 sekundi........e nemože to tako.....previše očekuješ......bilo koji motor da radiš i hočeš snagu, "moraš" povečati zapreminu,pa neka i ostalo ostane standard, dobiti ćeš puno,samo poslije podesiti karburator i to je to......i to te izađe ovisno od motora i kvalitete djelova od 700-1000kn i napravio si pravu stvar.......

na 4T motoru, nitko se recimo nije sjetio ventila, kako napraviti, prepraviti, doraditi, bregastu......da više otvori ventil i da usis/ispuh dulje traju.......te koliko se može povečati a da klip neudari u ventil, pa se s tim poigrati malo,jer na kinezu, ventili za 50, 60 i 80cc su jednakog promjera, te je bregasta ista........što bi značilo isto kao kod 2T da nemjenjaš cilindar,nego standardni probušiš na 47mm.......a pri tome da kanali ostanu jednaki........znači, bregastom bi dobio snagu na 50cc, pa onda bi išao i veći karb do određenog promjera,a i glava bi se još i mogla malo doraditi.......ovo sa većom diznom i gljivom.......dobiješ više na potrošnji,nego što dobiješ da motor ide bolje........

pozz
pali su ventili i meni napamet ali neznam sta bih radio na njima!pozz

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #43 : 03 Listopad, 2009, 19:36:33 »
pali su ventili i meni napamet ali neznam sta bih radio na njima!pozz
stavi malossi federe ventila i malossi bregastu(ako ih ima za batinu uopće)i promijenit ćeš fazu ventila i dobit više snage :icon_thumright:

Offline zeto

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: okolica osijeka
  • Moj Skuter: yamaha neos 100cc
  • Moja Kaciga: Lazer
  • MojSetup: kupujem za skuter, ako netko ima
  • MojSpuh: -
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #44 : 04 Listopad, 2009, 11:41:16 »
stavi malossi federe ventila i malossi bregastu(ako ih ima za batinu uopće)i promijenit ćeš fazu ventila i dobit više snage :icon_thumright:


ja nisam ništa našao od renomiranih firmi za te skutere......



recimo, imao sam hondu CB400......postoje 2 verzije sa 27 i 43ks......

ova sa 27ks, brijeg na bregastoj je bio 34,5mm,a ovoj od 43ks je bio 37mm.......

znači na ovom od 50 ili 80cc,mislim da bi pomoglo da se brijeg poveča oko 1 do 1,5mm.........samo treba vidjeti,da klip nedohvati ventil.....

a kako ga povečati????? naći majstora koji ima dobar aparat za zavarivanje,i da navari na vrh brijega oko 2mm,a poslije ga fino obradiš i to bi bilo OK......jer možeš kod kuće napraviti za malo novčića.......a s tim ćeš puno dobiti......
yamaha tzr 125
yamaha neos 100

Offline Infernus

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 947
  • Tjuner bez kune
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Rocky 50, Majesty180
  • Moja Kaciga: imam dopunsko
  • MojSetup: Kofer, vizir, Tucano dekica, duge gaće
  • MojSpuh: tutuz replica
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #45 : 04 Listopad, 2009, 14:02:44 »
stavi malossi federe ventila i malossi bregastu(ako ih ima za batinu uopće)i promijenit ćeš fazu ventila i dobit više snage :icon_thumright:

a di toga ima za kupit i kolko para?
Forumska Sirotinja R/T

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #46 : 04 Listopad, 2009, 14:09:17 »

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #47 : 04 Listopad, 2009, 15:16:23 »

ja nisam ništa našao od renomiranih firmi za te skutere......



recimo, imao sam hondu CB400......postoje 2 verzije sa 27 i 43ks......

ova sa 27ks, brijeg na bregastoj je bio 34,5mm,a ovoj od 43ks je bio 37mm.......

znači na ovom od 50 ili 80cc,mislim da bi pomoglo da se brijeg poveča oko 1 do 1,5mm.........samo treba vidjeti,da klip nedohvati ventil.....

a kako ga povečati????? naći majstora koji ima dobar aparat za zavarivanje,i da navari na vrh brijega oko 2mm,a poslije ga fino obradiš i to bi bilo OK......jer možeš kod kuće napraviti za malo novčića.......a s tim ćeš puno dobiti......
ma to je bacanje drkice,bolje kupit bregastu i vozi taj var uvijek može otpast i napravit pi*dariju...a i neznam koji će ti se majstor s tim zezat

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Baotian tuning!
« Odgovori #48 : 04 Listopad, 2009, 23:05:01 »
zaboravite sve što ste pročitali u ovoj temi..tuning  50 ccm GY6 motora započinje s kitom 80 ccm i nikako drugačije