Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Scooter Stunt Movie 2009........  (Posjeta: 4976 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RideRR4EveRR

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Scooter Stunt Movie 2009........
« Odgovori #20 : 19 Listopad, 2009, 15:47:14 »
2 te-te-ac  :  :icon_biggrin:
Jesam reko nešto ilegalno ?  :icon_biggrin:
kad ce sjest downhill i rear brake, i onda ce bit super? procita san ovo sa sb-a ovo si kupi u tokya? u rijeci?

Sjest če svi stunt modovi ali preko zime... Da to je od "tokya" . Nisam kupio.. ukro sam... Zezam se , mjenjo sam za sr-a ...
Prek zime ima puno posla da se to dovede u stunt stroj.. Sad ovo kaj malo treniram je bzvz čisto da se priviknem na dizanje brzinca... Skužio več krugove sjedečki al je dosta zahebano ovak sa ovim volanom i kočnicom dolje.. Više o tome : Na prolječe =)
Svaka cast decki,odlicni ste...mislim da sam vidio sr-a na jezeru ako se ne varam...ima bar zavaren i bez maski oko volana brijem? A Spy-a sam imao prilike vidjet kod NK Jelacic,jednako dobar  :glasses9:
Jos jednom svaka cast  :icon_thumright:
Thanx , trudimo se.. I da ovo sa sr-om je zabuna ,  ko šta je več spy reko ... Ima identični ko moj ,sa svim ukradenim idejama i naljepnicama pa često ljudi zamjene samo kaj on ima iza gromobrančinu ... "frend" jedan...
:D Taj sa Sr-om, bar i volan bez plastika je duga prica  :toothy9: i to nije taj sr...
 Pobješnjela kokoš , još nisi makno one slike ... =)
« Zadnja izmjena: 19 Listopad, 2009, 15:48:46 RideRR4EveRR »
Potpis