Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Stize Luna Attica za 2 dana...  (Posjeta: 1152 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sipowitz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Stize Luna Attica za 2 dana...
« : 28 Svibanj, 2007, 21:57:11 »
...pa imam par pitanja

Kao prvo, kako ispravno razraditi novi motor???

Onda, kada na servis - imate li koji za preporučiti u zg (da me ne oderu previse)?

Zna li tko gdje se isplati kupiti / ugraditi alarm? Ne mislim ga kupovati i ugradivati u malarm-u jer to kosta 1800 kn, postoji li gdje kakva jeftinija alternativa, a da nije disc lock?


Hvala i pozdrav

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Stize Luna Attica za 2 dana...
« Odgovori #1 : 29 Svibanj, 2007, 05:10:25 »
...pa imam par pitanja

Kao prvo, kako ispravno razraditi novi motor???

Onda, kada na servis - imate li koji za preporučiti u zg (da me ne oderu previse)?

Zna li tko gdje se isplati kupiti / ugraditi alarm? Ne mislim ga kupovati i ugradivati u malarm-u jer to kosta 1800 kn, postoji li gdje kakva jeftinija alternativa, a da nije disc lock?


Hvala i pozdrav

Razradis ga normalnom voznjicom dok ne skines blokade (servis na 1000km)...
Prvi servis na 300, onda na 1000 pa na 3000 i onda svakih 3000...ti intervali su ti i u servisnoj predviđeni tako...ako kupuješ lunu servisiraj ga u njihovom servisu ako je moguce...a kaj se tice sigurnosti ako vec neces disc lock...zakljucavaj volan, ne ostavljaj na ulici i neznam...nisam iz grada pa to neznam...