Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 74459 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #80 : 12 Listopad, 2009, 13:12:21 »
prije nego mihi pobrise spam i ovo moje zajedno s tim evo ja predlazem jednu zanimljivu klasu OPEN NOlimit koja bi bila zanimljiva a jedamput samo moras slozit motor i vozis ga dok sebe ne ubijes....  ;D

evo da vam prestavim svoj projekt zipoline koja bi se izmedjuostalog moga natjecati u toj klasi.....trebam jos samo neke sitne dorade napravit da budem konkurentan.....XD


Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #81 : 12 Listopad, 2009, 13:19:35 »
dototre krvi ti odakle si ovo izvuka...a ni ovo jos nisam vidio....btw ruzan je ko ponoc.....eto ljudi ako vam se neda zivit  dotore ima pravi izum za vas...hheheh   :drunken_smilie:

Offline MOTO ROYAL

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #82 : 18 Listopad, 2009, 20:49:48 »
posto vidim da si ti jako dobro upucena u ti reci mi sta ti mislis o tome...kako to rijesit ako se opce moze rijes....ako je sve odbijeno od rogulica onda nam je djaba ode trosit rijeci...e da je barem neko odnjih gore na forumu...
Da je sveti Petar na forumu badave ti je .Mada nekome lići da je ovdje nabubano svega i svaćega ima i dobrih ideja. Naravno i nemogućih u smislu da bi po mnogima bilo klasa više no vozača pa fino svak kući sa nagradom.Neide.Nigdje u svijetu nema niti će biti silnih " serijala" i slićnog iz razloga što pojam utrkivanja od svog nastanka , a pratim gotovo 30 godina razumije iskljućivo jezik bržega po bilo koju cijenu.To je tako i tako će vjerojatno biti zato što motoutrke nikada nisu bile amaterski olimpizmom obojeni sport več čisto profi natjecanje za vozače i teamove koji imaju novaca.Možda to mladim ljudima izgleda surovo ali je to nažalost tako.Nekada su klubovi bili logistika i pomagali u motorima i vozačima , recimo 1999 je MK samobor nabavio preko 10 MX motora uz pomoć vozača i vozilo se.Prije četiri godine smo dobili tri Quada sponzorska za vožnju i vozilo se , divlja se prisjetila da su i skuteri bili sponzorski mada se upravo kod njih sječam u Raći lik nakon utrke BACI skuter naravno jer ga nije platio i nije njegov.Moj savjet željnima slobodnog utrkivanja je : okupite se na nekoj stazi , dogovorite pravila , zadužite si nekoliko ljudi da vam vode "zmiju" i uživajte u utrkivanju i zajebanciji.Natjecateljsko utrkivanje će i nadalje biti dostupno onima koji će moći više uložiti ili pronaći sredstva za sebe i samim tim osigurati logistiku prijeko potrebnu za sezonu.Jedan primjer koji je i ovdje prisutan mi se javlja iz utrke u Šibeniku dan prije utrke na stazi dvadesetak "ljuto nabrijanih" Zipova i Runera lokalnih Šampiona jure stazom u slobodno vrijeme i ja im predložim da će dobiti jednodnevnu licencu da se oprobaju u utrci! Niti jedan nije imao muda odvoziti utrku praktično doma , sve su bili izgovori ...neda čaća , sutra radim .... baš me zovu u goste sutra i slično.Takvih sam se nagledao da mi pozli od njih, a ima ih braco ovdje ko u prići zato priznajem kada pljuje po nečemu Divlja , mali SP i još poneki koji su se dobrano oprobali u fajtanju na stazi u odnosu na Šampione koji bi vozili OPEN-Serijala ali da nas nema više od tri u klasi. :binkybaby:
I nogom u guzicu je korak naprijed zato postavite se da vas nogiram !
Kada Rosi odvozi krug na Grobniku prestati ?e moja ovisnost o utrkama.

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #83 : 18 Listopad, 2009, 23:37:11 »
@moto royal - moj potpis
                    da se i naprave sve te klase koje su predložene opet od toga ništa jer upravo to pojavili bi se razno razni izgovori i opet ništa od toga! I ove godine su po meni bile odlične klase 4t registrirane, mislim da se nitko niti na jednu trku nije prijavio(živi primjer) mislim da klasa nemože biti jeftinija!
                    A oni koji kažu da bi htjeli da postoji  Midrace klasa, za tu klasu ti treba sve isto ko i za high end klasu(70 trenutnu) jedino što je cilindar i auspuh skuplji u startu 200eura, a ako ih nemaš trke sigurno nečeš ni voziti!!!!

                    Očekujem iduču sezonu i nadam se da će nas biti što više! Tko god je u mogučnosti neka sastavlja motor jer ima dosta vremena do početka sezone!

pozdrav od igora

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #84 : 18 Listopad, 2009, 23:53:24 »
ma swi mi koji wozimo....jako dobro znamo...da klasa 50.....nije atraktiwna, a atraktiwna bi bila jedino da u toj klasi wozi 10-15 wozača...ista stwar je i sa ostalim klasama....samo što su one atraktiwnije same po sebi.....ali prwenstwo sa tri -4 wozača je doslowno ništa.....a i samo bodovanje utrke ispod 5 wozača je wiše nego jadno....to je prie bilo regulirano prawilnikom a sad je na tom mjestu rupa....koja se može tumačiti kako ko želi...
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #85 : 19 Listopad, 2009, 00:27:36 »
Da je sveti Petar na forumu badave ti je .Mada nekome lići da je ovdje nabubano svega i svaćega ima i dobrih ideja. Naravno i nemogućih u smislu da bi po mnogima bilo klasa više no vozača pa fino svak kući sa nagradom.Neide.Nigdje u svijetu nema niti će biti silnih " serijala" i slićnog iz razloga što pojam utrkivanja od svog nastanka , a pratim gotovo 30 godina razumije iskljućivo jezik bržega po bilo koju cijenu.To je tako i tako će vjerojatno biti zato što motoutrke nikada nisu bile amaterski olimpizmom obojeni sport več čisto profi natjecanje za vozače i teamove koji imaju novaca.Možda to mladim ljudima izgleda surovo ali je to nažalost tako.Nekada su klubovi bili logistika i pomagali u motorima i vozačima , recimo 1999 je MK samobor nabavio preko 10 MX motora uz pomoć vozača i vozilo se.Prije četiri godine smo dobili tri Quada sponzorska za vožnju i vozilo se , divlja se prisjetila da su i skuteri bili sponzorski mada se upravo kod njih sječam u Raći lik nakon utrke BACI skuter naravno jer ga nije platio i nije njegov.Moj savjet željnima slobodnog utrkivanja je : okupite se na nekoj stazi , dogovorite pravila , zadužite si nekoliko ljudi da vam vode "zmiju" i uživajte u utrkivanju i zajebanciji.Natjecateljsko utrkivanje će i nadalje biti dostupno onima koji će moći više uložiti ili pronaći sredstva za sebe i samim tim osigurati logistiku prijeko potrebnu za sezonu.Jedan primjer koji je i ovdje prisutan mi se javlja iz utrke u Šibeniku dan prije utrke na stazi dvadesetak "ljuto nabrijanih" Zipova i Runera lokalnih Šampiona jure stazom u slobodno vrijeme i ja im predložim da će dobiti jednodnevnu licencu da se oprobaju u utrci! Niti jedan nije imao muda odvoziti utrku praktično doma , sve su bili izgovori ...neda čaća , sutra radim .... baš me zovu u goste sutra i slično.Takvih sam se nagledao da mi pozli od njih, a ima ih braco ovdje ko u prići zato priznajem kada pljuje po nečemu Divlja , mali SP i još poneki koji su se dobrano oprobali u fajtanju na stazi u odnosu na Šampione koji bi vozili OPEN-Serijala ali da nas nema više od tri u klasi. :binkybaby:


znaci ako neko nema 5000 eura da ulupa u motor taj je amater i nema pravo glasa? da se slozi klasa serijala brijem da bi doslo vise vozaca nego kaj ih je bilo ove god u cijeloj klasi na pojedinim utrkama.
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline D.A.N.C.E.K.

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #86 : 27 Listopad, 2009, 09:49:52 »
Kakvih 5000 eura? Skuter za PH se da slozit za 1000eura,pogotovo za open klasu

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #87 : 27 Listopad, 2009, 15:49:55 »
Kakvih 5000 eura? Skuter za PH se da slozit za 1000eura,pogotovo za open klasu

istina....a za klasu 70SP se moze bez problema slozit za 5000-7000kn....

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #88 : 27 Listopad, 2009, 18:22:17 »
ja cu jos spustiti granicu i reci oko 4000 4500 kuna za sp komplet spreman za open klasu!

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #89 : 27 Listopad, 2009, 18:37:16 »
to sam ja rekel bezveze cifru...al opet ti treba dosta para,moras racunat na to da ti se uvjek moze neke sjebat,znaci moras imat neke dijelove rezervne,a to opet kosta. nisam rekel da na standardnom se to nemoze dogodit,ali sanse su jako male
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline Nero

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 398
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Fiume
  • Moj Skuter: Piaggio zip sp BT
  • MojSetup: S6r
  • MojSpuh: r1200
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #90 : 27 Listopad, 2009, 18:50:27 »
istina je da se moze za 10 000 kn imat vrlo dobar midrace setup.. samo ovisi di kupujes dijelove. ako kupujes kod nas nebi ti bilo dosta ni 20000kn..vani je sve puno jeftinije. Ja sam skuter nabavio polovan, i ulozio sam u njega zasad nekih 6000kn samo u mašinu, još kanim ovisno o namjeni uložit u ovjes... tako da mislim da je projekt vrlo isplativ, a mozda i zavozim koju utrku..

Offline nidjo180sp

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 346
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Križevci
  • Moj Skuter: runner180sp zip180
  • Moja Kaciga: premier
  • MojSetup: powered by buco tuning
  • MojSpuh: je samo moj
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #91 : 27 Listopad, 2009, 18:54:26 »
ja cu jos spustiti granicu i reci oko 4000 4500 kuna za sp komplet spreman za open klasu!

a sad si malo pretjeral  :happy3:
In memoriam Mihael Geceg 24.12.1991-08.04.2012

Offline D.A.N.C.E.K.

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #92 : 27 Listopad, 2009, 18:57:37 »
10 000 kn vrlo dobar midrace setup??? Kolko tebi onda treba novaca da slozis high end??

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #93 : 27 Listopad, 2009, 19:08:12 »
a sad si malo pretjeral  :happy3:
navecer detaljno opisem sta i kolko kosta da bi motor bio konkurentan!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #94 : 27 Listopad, 2009, 20:05:02 »
10 000 kn vrlo dobar midrace setup??? Kolko tebi onda treba novaca da slozis high end??

oni valjda misle da moraju imat sve nove djelove da bi vozili utrke.....  ;D

Offline D.A.N.C.E.K.

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #95 : 27 Listopad, 2009, 20:08:49 »
oni valjda misle da moraju imat sve nove djelove da bi vozili utrke.....  ;D
Pa nego kaj si ti mislio..ko je jos vidio vozit na starim djelovima...to sam mi fuŠeri mozemo  :laughing6:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #96 : 27 Listopad, 2009, 20:11:01 »
Pa nego kaj si ti mislio..ko je jos vidio vozit na starim djelovima...to sam mi fuŠeri mozemo  :laughing6:

i to kai velis....kai bi svi rekli da dodjes sa polovnim kitom il spuhom na trku.....svi bi te popljuvali.....al nas to previse ne dira..... :laughing7:

Offline D.A.N.C.E.K.

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #97 : 27 Listopad, 2009, 20:13:11 »
i to kai velis....kai bi svi rekli da dodjes sa polovnim kitom il spuhom na trku.....svi bi te popljuvali.....al nas to previse ne dira..... :laughing7:
Pa ja mislim da je nama i cilj doc sa kuceljom i sahranit nekog ko ima mhr-a,pa nek pljuju i dalje

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #98 : 27 Listopad, 2009, 20:15:19 »
da da.....bit ce veoma zanimljivo....  :toothy9:

Offline D.A.N.C.E.K.

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #99 : 27 Listopad, 2009, 20:18:34 »
da da.....bit ce veoma zanimljivo....  :toothy9:
Ma ja mislim da nebu jer cemo ulozit samo oko 5000kn u motor...A dicki kazu da treba 3000 eura mislim da nam motori nece bit konkurentni njihovima  :(