Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: PH -> 17.6.2007 - Županja  (Posjeta: 33334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #61 : 19 Lipanj, 2007, 20:26:59 »
dakle :ajdeajde: kiki drugi, hrc treci  :toothy9:

mizidari opet rula, steta na padu, svejedno dobar drugi ukupno i vodeci u prvenstvu  :headbang: :headbang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #62 : 19 Lipanj, 2007, 20:29:29 »
Evo da napišem "par" riječi o svemu kaj se događalo kod mene u ovih zadnjih par dana…

U četvrtak smo odlučili da nebumo ni išli u Županju jer Benelli nije radio...
Ali gazda Gajs nam je posudio svog Zipa. Otišli smo po njega u petak oko 17 i po još jedan motor od frenda Manje s kojeg smo skinuli dijelove...
Te večeri smo slagali motore (i Zipa i Benellia) do 4 u jutro jer se trebalo krenut u jutro na trening. Da bi se probudil oko pol 8 i saznao da prijevoz s kojim sam trebo ić u Županju nemogu dobit…(sranje da nemre bit veće)…no nema veze…
Ostali smo doma u subotu da još poštelamo sve kolko smo mogli…i da sam cijeli dan zvao sve i svakog koga znam za prikolicu…prikolicu smo uspjeli nabavit oko 20…i dok je sve bilo gotovo i spremno bilo je oko 23…
Rano u jutro smo krenuli i stigli taman oko 8 na tehnički i verifikacije…
Oba motora su mi prošla…tad nisam mogo bit sretniji…jer kak mi sve u zadnje vrijeme baš i nije išlo od ruke…  :D

Toliko o pripremama za utrku…

A sad malo o samoj utrci i organizaciji…

Na kvalifikacije sam krenuo da nisam ni znao kak mi drži motor u zavoju ni kak se vozit s njim jer sam tek u subotu prvi put sjeo na zipa, i to ni na 15 min…samo gore dole po ulici…

       Kvalifikacije…
U prvom krugu kvalifikacija odmah na prvom zavoju tak mi je motor proklizo da sam se zasro ko budala…poslije tog zavoja slijedi šikana u koju ulazim skroz sporo ali sam stisnuo zadnju kočnicu da mi je počeo klizat zadnji kotač i stao sam ispred šikane u zadnji čas…
Skroz sigurno i polako vozim svaki krug i pazim da ne padnem jer ipak motor nije moj da nebi bilo sranja…
Najbrži krug na kvalifikacijama bio mi je 1:29.9 što je bilo dovoljno samo za 6. startnu poziciju…

       Prva utrka…
Dobrim startom, u prva dva zavoja vodim borbu za 5. poziciju s Ljubičićem, boljim proklizivanjem u drugom zavoju prolazim ga, malo ga ostavljam iza sebe i ostajem na toj poziciji…sigurnom vožnjom kroz svih 6 krugova bolje upoznajem motor i svaki zavoj staze…svaki krug vozim brže po par tisućinki i zadnji krug vozim svoj najbrži krug do tad…1:28.4…
Zadovoljan svojim nastupom završavam na 5. mjestu…

Za vrijeme pauze između prve i druge trke odlučujemo da probam odvozit s Benelliem jer tak i tak nemam kaj da izgubim…no opet problemi…!!!
Na njemu mi opet propada zadnja kočnica i odustajem da vozim s njim…

       Druga utrka…
Primam zadnje savjete od buraza, frenda i tate…vozi pametno, nemoj se samo razbit,…i tak to…
Totalno koncentriran izlazim na stazu…i laganom vožnjom kroz krug zagrijavanja stižem na start…
PREDOBRO krećem, ko katapultiran pomičem se na 4 mjesto…no kako sam imo „jebeno dobre gume“ stare 2 godine tvrde ko kamen, polako ulazim u prvi zavoj i odlučujem da ne napadam ove ispred sebe…nakon dva-tri kruga u šikani na ciljnoj ravnini sudaram se s Pilićem (#20)  koji ulazi u mene s kasnim kočenjem…no ostajem na 4. poziciji…
U 4. krugu Gagulić (#22) radi grešku u prvom zavoju i približavam mu se u drugom zavoju, dolazi šikana u koju idem na sve ili ništa i prolazim na milimetar ko budala…velikom brzinom mu se približavam i pokušavam ga proć po lijevoj strani ali me zatvara…u treći zavoj prije kočim ali prije otvaram gas i proklizujem kojih 10-15 metara kroz zavoj (u stilu supermoto) i uspjevam ga proć…(adrenalin me pumpa ko lud…pa ja sam 3.!!!!...)…taj 4. krug vozim svoj najbrži krug 1:27.1…
I dalje nastavljam vozit sigurno samo da ostanem na 3. mjestu…
Zadnji krug vozim skroz sigurno s malo proklizavanja…zadnji zavoj vidim Gagulić ide na sve ili ništa i približava mi se…dolazimo do šikane na ciljnoj ravnini, već počinjem skretat desno no on se zaletava ko lud i dolazi do sudara…zbog veće brzine on produžuje ravno, ja  uspijevam ostat treći…na izlasku iz šikane odlazim preširoko s proklizavanjem ali nabirem brzinu i dobivam bitku za 3. mjesto, za dužinu motora…  :D

No naravno nije to sve…  :D
Sav sretan kližem kroz zavoje…kočim ko budala…dolazim do drugog zavoja i veselim se s burazom i frendom…pokušavam zapalit gumu ali mi motor počinje propucavat iz auspuha…nastavljam dalje i u trećem zavoju ugasi mi se motor…. :D
Niko sa strane ne kuži kaj je bilo…a ja još manje…
Skidam kacigu i guram polako motor prema tribini za dodjelu nagrada…a kaj ću drugo…
Najjače od svega je što su mi ljudi cijelim putem pljeskali i podržavali me…a ja se sav zacrvenio… :D


Evo "u kratko"…kad niste mogli doć u Županju da vam barem malo dočaram kak je bilo…



Organizacija je bila dobra, nemam ni jednu pritužbu…
Kaj se tiče staze…PREBOLESNO…nikad se nisam ovak vozio…da mi kroz svaki zavoj motor kliže…ko da vozim supermoto…nešto presavršeno…još jedno iskustvo više…


Ovim putem bi se htio zahvalit svima koji su mi pomogli da ovu trku odvozim…najviše burazu koji je dao sve od sebe da u tako kratkom roku uspijemo barem nekak složit motor…tati koji je izdvojio puno vremena i živaca…posebno HVALA frendu Manji koji je dao svoj motor da ga rastavimo i uzmemo skoro sve s njega samo da bi ja mogo vozit…
Hvala im i zato kaj su mi bili jedina podrška tamo i kaj su tako jako navijali za mene, da nije bilo njih i da nisu tako navijali i veselili se…mislim da nebi mogo odvozit ovako…


PS…nadam se da nije predugo…. :D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #63 : 19 Lipanj, 2007, 22:55:50 »
bravo  :icon_thumright:

svaka cast  :headbang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #64 : 19 Lipanj, 2007, 22:59:27 »
..nego? dal i se to meni cini, r2 su bili brzi od r3 ?  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Svabo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • bla bla
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete, Dugo Selo
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #65 : 20 Lipanj, 2007, 10:24:58 »
Joj Hrc da nije mene bilo ne bi pehar donio  :icon_biggrin: i ja sam ti novi sponzor od sad, nabavljam ti žene u san antoniu  :laughing6:
Runner Vx

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #66 : 20 Lipanj, 2007, 12:08:29 »
svala čast samo naprid
samo gas...


Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #67 : 20 Lipanj, 2007, 15:08:02 »
pozdrav svim vozačima i gledateljima koji su bili u zupanji!

ja imao velikih problema tak da sam vozio sa zamjenskim koji nije bio nit malo priređen i zadovoljan sam sa svoja dva 5 mjesta!

I dali mi netko moze reci služebeno kad je sljedeca utrka!
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #68 : 20 Lipanj, 2007, 19:00:47 »
jesi i ti pao?  :toothy3: :toothy9: :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #69 : 20 Lipanj, 2007, 21:54:16 »
Evo par šlikica....

...1. trka...drugi zavoj...
                 

...2. trka...drugi zavoj...
                 

...Kiki #16...


...Mizidari #4...


...Mihaela #44...


...ZG Hrc #15...
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #70 : 21 Lipanj, 2007, 00:05:15 »
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #71 : 21 Lipanj, 2007, 00:06:40 »
jel ima još slika! ja bi koju svoju da se vidim! :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:


plavo crni runner sp 180!
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #72 : 21 Lipanj, 2007, 10:05:59 »
                   


Samo na ovoj ima plavi raner...slučajno uhvačen u kadar...    ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #73 : 22 Lipanj, 2007, 00:27:01 »
samo trening ,volja i uz malo nofca vas moze dovesti do prvog mijesta ,cuo sam da je odlicna trka bila u zupnji svaka cas vozacima i tek pocetnicima u ph skutera pozzzzz
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #74 : 22 Lipanj, 2007, 15:48:16 »
samo trening ,volja i uz malo nofca vas moze dovesti do prvog mijesta ,cuo sam da je odlicna trka bila u zupnji svaka cas vozacima i tek pocetnicima u ph skutera pozzzzz
fala na ljepim željama, a vidim ti si u gajs team, ka i mi, zake nisi vozio!
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #75 : 22 Lipanj, 2007, 18:11:31 »
EJ!!!
izgleda da ja malo kasnim, ali nema veze.
ma koliko god je bio los beton tamo u zupanji
utrke su odlicno prosle i organizacija je bila super.
Samo eto sto am je ukupni dojam malo pokvarilo ono nevrijeme u subotu.
Te bi se samo jos na kraju u ime TEAM RED-a zahvalio svim Zupljanima
nezaboravnom gostoprimstvu i g. Ivanu Balanu koji nam je u kljucnim trenutcima
pomogao i bez kojeg decki iz tima uopce nebi ostvarili ove rezultate.

Svaka cast svim vozacima, bili su odlicni!!!  :headbang: :headbang:

Offline Ceki21

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #76 : 23 Lipanj, 2007, 00:26:41 »
I kak ide zip od Domagoja ? :)
Trgo - Prijevoz RT

Offline Runner

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • Weeeeeeed!!!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Sp180
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #77 : 23 Lipanj, 2007, 17:33:35 »
I kak ide zip od Domagoja ? :)
koliko sam vidio ide prebolesno, ali neki bijeli zip je još jaci ak se ja nevaram!
WWW.SMOKESOMEWEED.COM

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #78 : 23 Lipanj, 2007, 18:47:01 »
I kak ide zip od Domagoja ? :)
koliko sam vidio ide prebolesno, ali neki bijeli zip je još jaci ak se ja nevaram!
zip od kundida
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: PH -> 17.6.2007 - Županja
« Odgovori #79 : 23 Lipanj, 2007, 19:05:04 »
u marofu da je kude vozio na tom zipu nebi mu perkusic mogo nista, al mu je puknuo lezaj klipnjace na mhr 85mm radilici ;)

a kak tvoj zip ide divlja?? jel su droga i tvoj buraz nes slozili opet il je sve finjak :D