Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Serdarevic  (Posjeta: 35656 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Serdarevic
« Odgovori #20 : 15 Rujan, 2009, 10:37:13 »
ova tema se treba zaključati jer je ovakvih ima tu na forumu na tone.

drugo dali vam se isplati svakičas davati 700kn kazne za auspuh, meni ne uz to ako imaš takav auspuh odmah ti je 150 ili 200 kn vanredni koji ti plačaš prije skidanja tabli te kad staviš orginal opet to isto plačaš po drugi put.

dakle za auspuh je kazna 700 + 150/200 za prvi tehnički + 150/200 za drugi tehnički te je sveukupno minimalno 1000/1100 kn kazne i kad to pribrojiš cijeni serdareviće od 2000kn dobiješ 3000/3100 kn ceh.
dakle u RH je 4road 2800kn

dali se isplati molit boga u vožnji da ti ne padne lizalica ili se voziti bez ikakve brige.

po meni ovo drugo je isplativije.

pozdrav.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Serdarevic
« Odgovori #21 : 15 Rujan, 2009, 10:51:32 »
neznam na kog se odnosilo ovih par postova prije ?
ako je na mene argumentirano cu se obranit!


Imao sam serdarevica u vise navrata na testu i na vise modela skutera, od vx 125 , pa 180 pa 200 pa 209.cak i na 250

na svakom skuteru se ispusni sustav cuje dobro(mozda preglasno za moj ukus) ali

skuter svaki ali svaki je apsolutno izgubio na performansama ili uz maximalni trud ostao na istom!

ono sto se vama cini da dobijete na performansama(onaj pocetni cuk) to je sve!

uzmite i konkretno mjerite!

i nemoj mi sad napisat dobio sam 5 na sat krajnje kad se za skutere zna da i najmanji kontra vjetar(ako si testirao sa serijskim) oduzima par kmh a mozda bas kad si sa serdarevicem testirao nije bilo vjetra. isto je i sa tlakom zraka!ista stvar je i sa temperaturom.

jedino cem vjerujem je DYNO stol iako i tu moze biti manevriranja i namjestanja rezultata.

ja cjenim elvisa(serdarevica)kao dipl ing strojarstva i divim se njegovim ispusnim sustavima ali jednostavno na 4t skuterima je to cisti ali apsolutno cisti promasaj.(sto je i on u dogledno vrijeme u razgovoru samnom rekao)
cjena od 1800 kuna(tolko ti dode vario i polutka) za nikakvo povecanje performansi je stvarno glupo dati!

osim toga novi zakon jasno nalaze ako spuh nema homologaciju(sto serdarevic nema) oduzima ti se tablica i kazna je 750 kuna.+moras na izvanredni tehnicki pregled

kolko das za sredarevica(1800 ) plus jednom nek te have imas PM spuh koji ti isporuci oko 1.5 konja vise (dobijes takoder potvrdu dyno stola)


Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Serdarevic
« Odgovori #22 : 15 Rujan, 2009, 12:59:04 »
ova tema se treba zaključati jer je ovakvih ima tu na forumu na tone.

drugo dali vam se isplati svakičas davati 700kn kazne za auspuh, meni ne uz to ako imaš takav auspuh odmah ti je 150 ili 200 kn vanredni koji ti plačaš prije skidanja tabli te kad staviš orginal opet to isto plačaš po drugi put.

dakle za auspuh je kazna 700 + 150/200 za prvi tehnički + 150/200 za drugi tehnički te je sveukupno minimalno 1000/1100 kn kazne i kad to pribrojiš cijeni serdareviće od 2000kn dobiješ 3000/3100 kn ceh.
dakle u RH je 4road 2800kn

dali se isplati molit boga u vožnji da ti ne padne lizalica ili se voziti bez ikakve brige.

po meni ovo drugo je isplativije.

pozdrav.

sve to stoji ali sta cu sad bacit auspuh u smece kad san ga kupia?

svi aftermarket auspusi su homologirani SAMO s db killerom tako da ti je ista stvar vise manje....

a za misec dana sumnjam da ce pilat s tom bukom kad prestanu pizdit ljudi  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Serdarevic
« Odgovori #23 : 15 Rujan, 2009, 13:00:42 »
Yoshimura mi je lipa ali je neam nego samo za novi model tmax-a, akrapovic je vise manje svaki isti, leovince 4road mi je malo grez, arrow neznam ni di ima za kupit i tako.
Vidim da je tema isla u offtopic i prepucavanje. Pita sam cisto informativo da vidim ako je vec neko stavlja  :frajer:

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Serdarevic
« Odgovori #24 : 15 Rujan, 2009, 13:22:53 »
sve to stoji ali sta cu sad bacit auspuh u smece kad san ga kupia?

svi aftermarket auspusi su homologirani SAMO s db killerom tako da ti je ista stvar vise manje....

a za misec dana sumnjam da ce pilat s tom bukom kad prestanu pizdit ljudi  :icon_thumright:
neces ga baciti! ali da si imalo razmisljao nebi bacio 1800 kuna na komad lima ne homologiranog.
ne osudujem te ali to je iskreno to much!!!

postoje i pametnije investicije


ali kao sto ja uvjek kazem. svaka roba ima kupca i svako ima pravo kupiti sto mu se svida.

ja sam out iz ove teme jer mislim da sam dovoljno argumentirano napisao prednosti i nedostatke istog!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serdarevic
« Odgovori #25 : 15 Rujan, 2009, 13:47:08 »
jel ima deak homologaciju..

koji imaju protocni homologaciju..ovi u hrv. osim 4roada...jel ima yoshimura

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Serdarevic
« Odgovori #26 : 15 Rujan, 2009, 15:12:24 »
nema ni deak, ni serdo, ni kucelj .. niko...

samo leo vince, scorpion itd.
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Serdarevic
« Odgovori #27 : 16 Rujan, 2009, 13:20:45 »
ova tema se treba zaključati jer je ovakvih ima tu na forumu na tone.

drugo dali vam se isplati svakičas davati 700kn kazne za auspuh, meni ne uz to ako imaš takav auspuh odmah ti je 150 ili 200 kn vanredni koji ti plačaš prije skidanja tabli te kad staviš orginal opet to isto plačaš po drugi put.

dakle za auspuh je kazna 700 + 150/200 za prvi tehnički + 150/200 za drugi tehnički te je sveukupno minimalno 1000/1100 kn kazne i kad to pribrojiš cijeni serdareviće od 2000kn dobiješ 3000/3100 kn ceh.
dakle u RH je 4road 2800kn

dali se isplati molit boga u vožnji da ti ne padne lizalica ili se voziti bez ikakve brige.

po meni ovo drugo je isplativije.

pozdrav.

a ko si mi ti da prodaješ pamet oću li ja pušit kazne ili neću? u najmanju ruku još nisan čua da je iko dobia kaznu zbog auspuha...NIKO
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Serdarevic
« Odgovori #28 : 16 Rujan, 2009, 18:58:47 »
a ko si mi ti da prodaješ pamet oću li ja pušit kazne ili neću? u najmanju ruku još nisan čua da je iko dobia kaznu zbog auspuha...NIKO

potpis!
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Serdarevic
« Odgovori #29 : 16 Rujan, 2009, 19:02:12 »
a ko si mi ti da prodaješ pamet oću li ja pušit kazne ili neću? u najmanju ruku još nisan čua da je iko dobia kaznu zbog auspuha...NIKO

ovako mrcina je policajac i vjerujem da je to rekao dobronamjerno, jer sigurno je upuceniji u provedbe zakona od nekih, tako da je vjerojatno htio sugerirati da se predje na homologizirane spuhove da nebi poceli placati kazne....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: Serdarevic
« Odgovori #30 : 16 Rujan, 2009, 19:14:39 »
ovako mrcina je policajac i vjerujem da je to rekao dobronamjerno, jer sigurno je upuceniji u provedbe zakona od nekih, tako da je vjerojatno htio sugerirati da se predje na homologizirane spuhove da nebi poceli placati kazne....
nisam nigdje pročitao ni vidio,pa me zanima jel ista situacija i sa ostalim spuhovima, npr deak?
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Serdarevic
« Odgovori #31 : 16 Rujan, 2009, 19:15:51 »
da
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Serdarevic
« Odgovori #32 : 16 Rujan, 2009, 21:16:41 »
nisam nigdje pročitao ni vidio,pa me zanima jel ista situacija i sa ostalim spuhovima, npr deak?

Pa pročitaj Nikonov post iznad ::) homologaciju nema serdarević, deak, kucelj... i za svih vrijedi isto!
« Zadnja izmjena: 16 Rujan, 2009, 21:18:18 dino gp1 »

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Serdarevic
« Odgovori #33 : 16 Rujan, 2009, 21:28:42 »
ovako mrcina je policajac i vjerujem da je to rekao dobronamjerno, jer sigurno je upuceniji u provedbe zakona od nekih, tako da je vjerojatno htio sugerirati da se predje na homologizirane spuhove da nebi poceli placati kazne....

mrcina je retardiran...sine njegove izjave, pametovanja, filozofiranja...sere mi se od toga
ako je auspuh koliko toliko u granicama normale šta se tiče buke neće te niko jebat provjereno...znam ih i šta su na tehničkom prolazili sa auspusima bez homologacije...i nikom ništa
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Serdarevic
« Odgovori #34 : 16 Rujan, 2009, 23:06:27 »
a ko si mi ti da prodaješ pamet oću li ja pušit kazne ili neću? u najmanju ruku još nisan čua da je iko dobia kaznu zbog auspuha...NIKO


izgleda da su počeli

http://www.jutarnji.hr/zagreb/clanak/art-2009,9,8,,175526.jl
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Serdarevic
« Odgovori #35 : 16 Rujan, 2009, 23:15:09 »
pa objavljeno je da ima priko 40 000 prekrsitelja u hrvatkskoj, a da je svaki 15. iz zagreba
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Serdarevic
« Odgovori #36 : 16 Rujan, 2009, 23:16:01 »
sad kad u oglasniku bude 15 serdarevica na prodaju...bar cu imat za birat koji cu uzet... :icon_biggrin:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Serdarevic
« Odgovori #37 : 16 Rujan, 2009, 23:17:33 »
a nista sad narucit db killer i mirna bosna
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Serdarevic
« Odgovori #38 : 16 Rujan, 2009, 23:27:19 »
sad ce oni serdarevic fan teamovi rec da onda nece grmit onako kako treba... :laughing11:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Serdarevic
« Odgovori #39 : 16 Rujan, 2009, 23:55:36 »
sad ce oni serdarevic fan teamovi rec da onda nece grmit onako kako treba... :laughing11:

mos si mislit kak ne grmi....ja sam upravo dobio od elvisa na test da isprobam njegov novi takozvani db kiler koji ide na ulaznu kapu i rupa je samo 10mm i po potrebi se lagano moze prosirivat ovisno kolko ko hoce jak zvuk....ja sam namjerno ostavio tu originalnu rupu i iskreno spuh nije skoro nista tisi nego svi ostali bez tog prigusenja....  ;D

i po novom serdarevic ima nove zute male naljepnice na kojima pise da spuh nije za cestovnu upotrebu....  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 16 Rujan, 2009, 23:57:35 2TDottore »