Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CHAT...SAMO ZA MEGAPOPULARNE & MFRT(poggi,fic,horvat,mex,drnda,dottore, luka...)  (Posjeta: 223904 )

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
alo fuseri... sta se radi....



danas vec malo lakse hodam.... ihaaaaaa :)
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
moze,al nije ni malo jednostavno..zadnji out kad san ja minja sa zatvornein blkoovima na 50ici, puka mi je propeler ,tj matica se odvojila od propelera(toliko o kvaliteti plasticnih propelera)..

p.s. radilica ti je pukla od starosti,niste tu nista lose ucinili..dogadja se.. samo jesi isa za tin da ti je na stranu variomata puno lakse usa lezaja na polutku :icon_biggrin:

Kupio je ležajeve u Lager Commerceu koje je navodno vidio ovdje da su preporuka za SP180 i kako izgleda, sj*** se. Pukl aje sa strane variomata. I da stvar bude još gora ležajevi su jako teško išli unutra i skroz je radilica sjela na mjesto tako da tu neme greške... Nisam jednu stavio u blokove. I ode  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Kupio je ležajeve u Lager Commerceu koje je navodno vidio ovdje da su preporuka za SP180 i kako izgleda, sj*** se. Pukl aje sa strane variomata. I da stvar bude još gora ležajevi su jako teško išli unutra i skroz je radilica sjela na mjesto tako da tu neme greške... Nisam jednu stavio u blokove. I ode  :angry7:

pa sve pucaju na variomatu..jer su jako lose kvalitete..ja ih znan sigurno 10-15 sta ih je puklo na variomatu,tako da to nije nista cudno,i nema ti veze koji su lezajevi,jednostavno je radilica dobila zamor materijala,to se najcesce dogadja negdi oko 30ak tisuca prijedenih kilometara  s ton radilicon,iako san vidia slucaj di je pukla na 7000kilometara,a znan di nije pukla ni na 60 000km..al od 10 radilica 7 ih pukne na cifri od 30ak tisuca iako dosta ovisi i o stilu voznje..

p.s. goki,ne kazen da se ne moze ni slicno,nego smao d je zajebano,a semering je najlakse ubacit :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
pa sve pucaju na variomatu..jer su jako lose kvalitete..ja ih znan sigurno 10-15 sta ih je puklo na variomatu,tako da to nije nista cudno,i nema ti veze koji su lezajevi,jednostavno je radilica dobila zamor materijala,to se najcesce dogadja negdi oko 30ak tisuca prijedenih kilometara  s ton radilicon,iako san vidia slucaj di je pukla na 7000kilometara,a znan di nije pukla ni na 60 000km..al od 10 radilica 7 ih pukne na cifri od 30ak tisuca iako dosta ovisi i o stilu voznje..

p.s. goki,ne kazen da se ne moze ni slicno,nego smao d je zajebano,a semering je najlakse ubacit :icon_thumright:

ma duje moj ti si fuser kakvog nema  :toothy12: meni nikad nije pukla radilica na sp-u  :frajer:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
ma duje moj ti si fuser kakvog nema  :toothy12: meni nikad nije pukla radilica na sp-u  :frajer:

srečković, kaj drugo da ti velim.

Frend SP-a ganja ko vrag grešnu dušu. A ima prek 100 kila  :toothy3:

Koju radilicu mu preporučate?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
ma duje moj ti si fuser kakvog nema  :toothy12: meni nikad nije pukla radilica na sp-u  :frajer:

nije ni meni osobno :frajer:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
koju god da uzme bolja je od serijske  :toothy11:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
srečković, kaj drugo da ti velim.

Frend SP-a ganja ko vrag grešnu dušu. A ima prek 100 kila  :toothy3:

Koju radilicu mu preporučate?

a ovisi koliko para ides..kad stavis novu radilicu serijsku i dobro to slozis,trebala bi bar trajat izmedju 20 i 30 tisuca km(s obziron na tezinu i stil voznje frenda ti,vjerojatno blize 20 000 :) )

a sad vidi koliko dugo mislis imat taj motor i koliko kilometara ucinit s njin. ako ga mislsi zadrzat i ucinit kilometrazu,onda ne b isa na serijsku radilicu,a ako ne,onda uzmes serijsku i miran si..ja sna cak ima jednu radilicu na spu koja se potrosila sa strane variomata di obicno pucaju i prijatelj je da radilicu na obradu..koliko san ja njega svatia uglavnon tu je navarena neka piksna o mekog cvrsceg materijala,neznan tocno koji da ne lupetan bezveze,al uglanvon do onda je radilica imala 30-40 tisuca km i onda je stavljena na malossi setup(kit,glava,karb,delta usis,variomat,itd) i tu je jos vozila ohohoh kilometara 10-15 000 pa i vise,i onda je prominjena klipnjaca i evo je dan danas jos vozi..jednostanvo neunistiva na polutci,a prosle je i tortura i tortura :frajer:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Malossi ili BGM?

Malossi je skup dosta, preko 300 €. A BGM je cca 240 €  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=23549.0


nek uzme to.... sam ako uzme nemojte vise vi slagat  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Malossi ili BGM?

Malossi je skup dosta, preko 300 €. A BGM je cca 240 €  :icon_scratch:

nisna osobno isprova ni jednu ni drugu,tako da ne znan :dontknow:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
A kai ova bgm ima posebne dihtunge  ?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
picu plati

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
de ste je kuj bavite

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
eo bio na kavi sa slow riderom i tako...
« Zadnja izmjena: 29 Rujan, 2009, 20:51:30 fic »
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kuj je..ste marot??

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SLUŠAM DRAŽENA ZEČIĆA I BOLI ME KIFLA!!!

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
u subotu vjerovatno po plastike.... ihaaaaaaaaaaa :headbang: :headbang:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
SLUŠAM DRAŽENA ZEČIĆA I BOLI ME KIFLA!!!

zao mi kifle  :toothy10:

Offline fic

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1408
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zaprešić
  • Moj Skuter: nekakav vxr 209
odoh spat... laku noc :headbang:
Napucam gas do daske, maknem dasku i jos stisnem gas!!!!!!!!!